Sayfa 501/895 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7155 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jan 2014
    İkamet
    GEBZE
    Gönderi
    157

Esas

bu kağıtta kar rakamı o kadar önemli değil.nede olsa temettü dağıtmıyor....ben sirketin satısını bekliyorum ve 4 yıldırda aynı seviyelerde.bu nedenle pahalı endekste ucuz bulduğum ender kağıtlardan biri...bu nedenle biriktirdim.ve su ana kadar hedef fiyat beklentim olmadı...bu kağıtta her sey olabilir.ama potansiyeli bence muthıs...vizyonu var yatırım yaptı.üretim hacmi artıyor.hisse hakkındaki tek olumsuz düşüncem patronu.kimse onun hakkında olumlu seyler yazmıyor...surunuyorsak bence onun yüzünden....

Esas

Alıntı Originally Posted by mcman Yazıyı Oku
    Sizinle ortak kar beklentisinde buluşmak iyi oldu..Gelmezse?
    Bu hissede kar tahmininde bulunmak zor. Normal şartlarda olması gereken kar belirttiğim seviyeler ama bu saatten sonra kar rakamının da çok önemi kalmadı. Çünkü piyasadaki hisselerin %70'i patronun elinde.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bu hissede kar tahmininde bulunmak zor. Normal şartlarda olması gereken kar belirttiğim seviyeler ama bu saatten sonra kar rakamının da çok önemi kalmadı. Çünkü piyasadaki hisselerin %70'i patronun elinde.
    bence patrondaki mal miktarının en az %90 olduğunu düşünüyorum..

Esas

Alıntı Originally Posted by the patient Yazıyı Oku
    bence patrondaki mal miktarının en az %90 olduğunu düşünüyorum..
    Ben inanırım..Ne de olsa patrona ve hisselere en yakın sizsiniz ( İzmir )

5. Esas

Alıntı Originally Posted by mcman Yazıyı Oku
    Ben inanırım..Ne de olsa patrona ve hisselere en yakın sizsiniz ( İzmir )
    sayın mcman burada yani izmirde olmanın bu konuya hiç faydası yok..buna inanın lütfen..

Esas

Alıntı Originally Posted by the patient Yazıyı Oku
    sayın mcman burada yani izmirde olmanın bu konuya hiç faydası yok..buna inanın lütfen..
    Ciddiye almayın. latife yaptım

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    Heilbronn
    Gönderi
    954

Esas

klasik bilanço öncesi hareketler...bekliyordum zaten...bilanço sonrası tekrar eski seviyelerine döner...bu fiyatlardan alım yapmıyorum.zira bu fiyatlar cb nin bizi hep avladığı seviyeler (TİLKİ TAVUGU AVLADIĞI YERİ 40 KEZ TURLARMIS MİSALİ)...ciddi bir haber gelmeden fiyat dirençleri asmaz dye düşünüybiri 30 bn lotu olmasına rağmen aracı kurumunun ilk 14 de olmadığını yazmış...bnmde 80 bn lota yakın malım var...ilginçtir 2 aracı kurumumda ilk 14 de değil...tahmin edilen karları abartılı buludğumu söylemek isterim.

Esas

Güzel olan şu ki 1-2 yıldır aynı yatırımcılar- çoğu da bilinçli-inatla sımsıkı sahip çıkıyorlar hisselere. Fazla gelen giden yok. Aynı isimleri görmek güven tazeliyor.

Sayfa 501/895 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •