Sayfa 501/936 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7484 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: ITTFH - İttifak Holding A.Ş.

1. Esas

yukarıdaki teknik analize katılıyorum.hissede tobo var ve hareket cuma günü başladı.endeks yükselirken nasıl ki yükselişe ayak uydurmamışsa, tobo formasyonu olduğu için düşüşlerden etkilenmeden yoluna devam etmesi gerekmektedir. cuma günkü hacimli yükseliş formasyonu desteklemektedir. ayrıca ittifak holding yeni konut projesini hayata geçiriyor.bilginize...
    ilk hedef 2,70
    tobo hedefi 3,10 YTD

2. Esas

Alıntı Originally Posted by ertayemre Yazıyı Oku
    yukarıdaki teknik analize katılıyorum.hissede tobo var ve hareket cuma günü başladı.endeks
    yükselirken nasıl ki yükselişe ayak uydurmamışsa, tobo formasyonu olduğu için düşüşlerden etkilenmeden yoluna devam etmesi gerekmektedir. cuma günkü hacimli yükseliş formasyonu desteklemektedir. ayrıca ittifak holding yeni konut projesini hayata geçiriyor.bilginize...
    ilk hedef 2,70
    tobo hedefi 3,10 YTD
    Aynı fikirdeyim. Ytd.

Esas

Merhaba arkadaslar. Oncelikle sadece bu platformda yeni oldugumu belirterek ikinci yorumumu ITTFH icin yapiyorum (ilk yorumumu ASLAN icin yaptim). Teknik gorunum tobo formasyonu, cuma gunku islem hacmi ve yukselis bunu desteklese de bu seviyeden kisa sureli bir duzeltme bekleyebiliriz. Ancak formasyona uygun olarak kisa~orta vadede direnc 3,10 seviyelerinde gorunuyor.

Hayirli kazanclar...

Al-sat-tut tavsiyesi olamaz.

Esas

1 senedır teknedeyım bazen ara versemde her gun buradaydım..sayfanın bu kadar kalabalık olduğuna şahıt olmamısdım....hadı bakalım hayırlısı dıyelim...

5. Wink

Alıntı Originally Posted by namekan Yazıyı Oku
    1 senedır teknedeyım bazen ara versemde her gun buradaydım..sayfanın bu kadar kalabalık olduğuna şahıt olmamısdım....hadı bakalım hayırlısı dıyelim...
    sayfanın haraketli olması iyidir
    ne kadar çok yorum varsa o kadar köfte

6. Esas

Alıntı Originally Posted by Takoz Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaslar. Oncelikle sadece bu platformda yeni oldugumu belirterek ikinci yorumumu ITTFH icin yapiyorum (ilk yorumumu ASLAN icin yaptim). Teknik gorunum tobo formasyonu, cuma gunku islem hacmi ve yukselis bunu desteklese de bu seviyeden kisa sureli bir duzeltme bekleyebiliriz. Ancak formasyona uygun olarak kisa~orta vadede direnc 3,10 seviyelerinde gorunuyor.

Hayirli kazanclar...

Al-sat-tut tavsiyesi olamaz.
    ne yükseldi de neyin düzeltmesini yapacak?

7. Esas

14.11.de uçuşa hazır olun demiş ama hangi yöne uçuş

8. Esas

Herkes 3.10 diyor. Dolayısıyla hisseye ilgi artıyor. Ben teknik analizden pek anlamam. Fakat tobo yu goren teknik analizciler hisseye hucum edeceklermis gibi bir hava var.Bence de aratacak ama ben genel kurul icin dusunuyordum. Bekleyelim gorelim.

Sayfa 501/936 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •