Sayfa 502/724 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 5790 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: MRDIN - Mardin Çimento Sanayii Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    381

Esas

Aynı sayfa içinde yazdığınız iki yorum, söylediklerinizle çelişiyor yalnız. Diğer hisselerden konuştuğunuz yazılarınızı çabuk unutmuşsunuz. Ayrıca bu muhabbetin uzamaması ve sayfanın daha da kirlenmemesi için sizden ricam bana akıl vermekten vazgeçmeniz. Yanlış gördüğünüz bir yazım veya durum varsa yöneticiye şikayet eder, sildirirsiniz. Yok önceki yazdıklarınızla çelişiyorsa son yazdıklarınız bence uzatmamanızda yarar var. Bırakın da bu sayfa altına ne yazıp yazmayacağıma ben karar vereyim, şahsınız değil. Bir kez daha söylüyorum sıkıntınız varsa şikayet edin.

Ayrıca MRDIN özelinde temmettü getirileri olan hisselerle kıyaslanmasından tutun da türlü türlü yatırım enstrümanına kadar her konu konuşuldu burada. Çünkü MRDIN alelade bir borsa hissesi değildir, istikrarıyla ve yüksek temettü getirisiyle her daim kafamızı çeşitli yatırım planlarıyla dolduran bir hissedir. Eğer buraları daha önce okusaydınız görürdünüz, iki günlük forum karıştırmayla jandarmalığa soyunmazdınız.

Alıntı Originally Posted by cozinan Yazıyı Oku
    ttkom a hiç profesyonelce yaklaşamıyorum.gönül ayrılığım var.ev telefonum aklıma geldikçe şirketteki beklentiler dağıttığı temettü vs hiç bir şey umrumda olmuyor.bu nedenle şirketin her türlü pozitif yanı bulunsada benim yanına yaklaşmadığım psikolojik bir kağıdım olacak.

Adana, mardin ve ünye kardeşlerle gerçekten yakışır.Ünyeyi 2 ye bölerek yarısını adana almak akıllıca.teşekkürler dostum.

Baca tütüp üretimin yapıldığı sanayi şirketlerindeki ortaklıklarımı tamamladıktan sonra iş yatırımı araştıracağım.önceliğim malum.Öneriniz için teşekkürler.
    1-Mardin çimento
    2-Ford oto
    3-Hektaş
    4-Türktraktör
    5-Ünye çimento
    6-Tüpraş

Benim belirlediğim hisseler klasik ve herkesin bildiği hisseler.zira bende artık biraz klasik sayılırımSizin 15 hisseyide görmek isterim.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    2,332

Esas

Zaten burada mardin ile ilgili paylaşımları okuyoruz.Varsa sizin mardin ile ilgili paylaşımınız , bizde okuruz.Yoksa paylaşımınız(aynen benim gibi) bırakında sayfa ilgisiz kalsın.Mardine de yakışan budur.
    sn.cozinan....sn.lohengrin....değerli dostlarım kardeşlerim...bizler gibi muhafazakar Mardin yatırımcısı temettü getirisini hesap eder ve arasıra fikir beyan eder......bunun dışında al/sat fırsatı veren...asfaltta slalomlar yaparak ilerleyen dalıp çıkan bir hisse olmadığından topik gayet sessizdir
    ....genelde yıl sonu bilançosuyle gelen tabloya bakılarak yönetim kurulunun temettü yönünde ne tür bir karar alabileceği ve ne kadar kar payı ödeyebileceği üzerinde kafa yorulup şenlenip çoşturulan bir platformdur....biz eskiler Mardine bu yüzden memur kağıdı deriz !! yani daha vakti var hepiniz çok değerlisiniz........esenlikle kalınız.....

Esas

Ne kadar cok severseniz o kadar cok affedersiniz..

Esas

mardine uzun vadede güvendiğimden hisselerimi koruyorum.ama tek hissede olmayı doğru bulmuyor ve bu yanlışlığı yaşayarak daha iyi görüyorum.Mardinin yanına uygun zamanda temettü hisselerinden koymak yerinde olur.Hele biraz fiyatlar aşağı gelsin mardinim yanına koyacağım hisselerimi belirlemiş durumdayım.
     Alıntı Originally Posted by yasard Yazıyı Oku
    O belirlediğiniz hisseler hangileri acaba? Bende 15 hisselik portföy var karşılaştırma amaçlı soruyorum,,,

işte benim paylaşımım.bu yazıları almadan diğer yazılarımı toplayarak sonuca ulaşmaya gitmişsiniz.ben arkadaşın sorusuna cevap verirken tüpraşın veya hektaşın detaylarını geleceğini anlatmıyorum.mardinin başka hisseler ilede kıyaslanmasına karışmaya hakkım yok.yazınızdaki cam sektörünün mardin ile kıyaslanmasınıda göremedim.sağlık olsun.
    sn lohengrin yazdıklarınızdan sonra cam sektörünün detaylarını mardin topiğinden öğrenmeye hazırım artık.sonuçta mardin topiğinde buluştuk.mr patience uzun müddet buralardayız ve devam edeceğiz.mardinimizin yanında camımızda olsa , gübremizde olsa traktörümüzde olsa, uyarılarınızı dikkate alıyorum bu konuyu kapatıyorum.
    Son düzenleme : cozinan; 20-11-2012 saat: 19:59.

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    10,108
    Blog Yazıları
    47

Esas

Günaydın Mr. DIN

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    2,332

Esas

Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Günaydın Mr. DIN

selam dostum... biraz biraz kıpır kıpır gıpraşıyoruz galiba ....birde bakmışız 5'in üzerine zıplayıvermiş ? olurmu olur..imparatorun ölüsü bile para ediyor değil mi

Esas

Bir anda 5.32'nin ustune de atabilir.

Buyuk montanli alacak olanlarin yakin takibinde oldugunu tahmin ediyorum..

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    2,332

Esas

Alıntı Originally Posted by trusty Yazıyı Oku
    Bir anda 5.32'nin ustune de atabilir.

Buyuk montanli alacak olanlarin yakin takibinde oldugunu tahmin ediyorum..
    aynen öyle aziz dostum aynen öyle...

Sayfa 502/724 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •