Sayfa 502/815 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 6513 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: CEMAS - Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by speed78 Yazıyı Oku
    sizin yazılarınızı okudum 2012 den beri maliyetiniz çok yüksekmi
    Maliyetim 1.8 civarında zararım %100. Hisseyi sata sata elimde fazla bir şey kalmadı bile. İstikrarlı bir yükseliş yapmıyor, bu yüzden maliyeti bile kurtasam hiç bir zaman çemaşa girdiğim zamanki nakit paramı asla bulamayacağım. Enflasyon farkı var bir de arada, paranın zaman değeri vardı o da gitti kaynadı. O zamanki nakiti nakit olarak yastık altında bile saklasaydım yine zararda değil miyidim? Evet. Bu yüzden binbir kere pişman oldum araştırmadan aldığım için :/

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    çok çok
    Gönderi
    782

Esas

evet kötü olmuş hayat tecrübelerden ibaret hakikaten borsayı tam bir kumara dönüştürmüşler

Esas

bbugün ters köşe ye geldım blombergde haberı takıp ettım veriler iyi gelince bızım endex düşecek dedım cemasın en azında yarısını satayım alttan alayım dedım..ve 0,85 den elimdekının yarısını hatrı sayılır zarara sattım...haberlere bakıyorm endexe bakıyorum ne dedklerini bile anlamadım bakdım ıyıde stres olacak kapadım pc az çıkayım dedım geldim cemas 0,87/0,88 çalışıyor gerıde almaya cesaret edemedım...beter ol rıza daha ne dıyeyım..artk kalan yarısının maliyetı 2 katına çıkdı işin yoksa cemas 1,30 /1,40 lara gelıpde satacam...zarardan çıkacam....sana olan duygularımı ıfade etmeye turkçe yetersız kalıyor...nasıl bı adammışsın adam akıllı işini yapsana borsada mı vurun yapıyon iş adamımısın sana bu ımkanı veren spk da kabahat gıtmış bırde haber yollamıslar 296000 cza kestk madur olanlar mahkemeye gıtsın dıyee....sankı rza onu çıkarıp cebınden odeyecek ....sızın gıbı spk yı maymunlar kovalasın....

Esas

endeks artıya dönerse bugün iyi bir sonuç olacağını düşünüyorum 092 ve üstü. ytd.

5. Esas

Millet nerdesiniz?? Tam 2 ayda 4 kere yasak yedim ve neden cemaş yüzünden ... 96 lara çıktı dedim uçmayın teknik boş hop teknikçiler bann yaptırdı.. Dedim buralarda girmeyin hop bann yedim aha 86 oldu ben 2 yılımı verdim bu kağıda ky ya biraz bilgi verelim diyoz milletin işine gelmiyo bann yiyoz yasaklanıyoz... Neyse Allah daha çok versin...

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    çok çok
    Gönderi
    782

Esas

Alıntı Originally Posted by Karabey07 Yazıyı Oku
    Millet nerdesiniz?? Tam 2 ayda 4 kere yasak yedim ve neden cemaş yüzünden ... 96 lara çıktı dedim uçmayın teknik boş hop teknikçiler bann yaptırdı.. Dedim buralarda girmeyin hop bann yedim aha 86 oldu ben 2 yılımı verdim bu kağıda ky ya biraz bilgi verelim diyoz milletin işine gelmiyo bann yiyoz yasaklanıyoz... Neyse Allah daha çok versin...
    şimdi ne olcak peki

7. Esas

Bana sorarsan 81-82 ye dönüş yapar ... Mart gibi tekrar 1 i zorlar. Valla bak mepet 1.20 lerden 7 yi gördü oda güvenilir değil belki ama galip te vicdan var bunlarda yok.. Eğer 2015 in sonunu yani 2 yıl beklemiyceksen sayın arkadaşım ve Zararında yoksa fazla bu kağıtlardan uzak dur derim ... Mart'tan önce bundan bi cacık olmaz ha lthol mepet gibi büyük zıplamasıda 2014 sonu 2015 başından önce olmaz ... YTD ki inşallah olurda hepimiz erkenden kazanırız

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    çok çok
    Gönderi
    782

Esas

Alıntı Originally Posted by Karabey07 Yazıyı Oku
    Bana sorarsan 81-82 ye dönüş yapar ... Mart gibi tekrar 1 i zorlar. Valla bak mepet 1.20 lerden 7 yi gördü oda güvenilir değil belki ama galip te vicdan var bunlarda yok.. Eğer 2015 in sonunu yani 2 yıl beklemiyceksen sayın arkadaşım ve Zararında yoksa fazla bu kağıtlardan uzak dur derim ... Mart'tan önce bundan bi cacık olmaz ha lthol mepet gibi büyük zıplamasıda 2014 sonu 2015 başından önce olmaz ... YTD ki inşallah olurda hepimiz erkenden kazanırız
    88 maliyet 95 olsa satıcamda her an fırlayıp tavan tavan gidecekmiş gibi duruyor buralar dip gibi olucak sanki ondan satmıyorum

Sayfa 502/815 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •