Sayfa 502/588 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552 ... SonSon
Arama sonucu : 4704 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by NaScAr Yazıyı Oku
    Sabah gel gel yaptilar bizde bindik trene 418 den 19 demedi dustu geldi kumar bu iste

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Bu işler böyle alırsın durur satarsın gider burda kazanmak las vegastan zor

Esas

Alıntı Originally Posted by lwlss Yazıyı Oku
    spek bu hisseyi resmen maymun yaptı bu kaçıncı yukarı hareket ama gün sonu yine hüsran bir speğin karşısısında başka bir spek olmadığı sürece özellikle sığ olan hissede istediği gibi oynar bugün olduğu gibi adam 4 seviyelerinden aldığını 4.30 dan satıyor bu durumu 3,4 kez farklı zamanlarda yaptığını düşünürsek aldığı hisselerin maliyetini düşürme düşüncesi olabilir.bundan sonra ne olur hissenin yönü bilinmez benim sahsi düşüncem bu KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    01/10/2014 tarihinde sölediğim gibi bugünde hemen hemen aynısı gerçekleşti. 1 yıllık grafiğe bakarsak eğer 29 mayıstan bu tarihe kadar yaklaşık 10-12 kez 4.30 küsürlere gelmiş kimi zaman yukarı çekmiş kimi zaman o seviyelerde beklemiş daha sonrada yavaş yavaş aşağı çekmiş kimi zamanda aynı gün başladığı yere gelmiş.tekrar söylüyorum spek tek başına istediği gibi hareket ettiriyor.aşağı cektiğinde alt kademelerde başka bir speğin gireceğinden tedirgin olsa böyle rahat hareket edemez.zaten 4 seviyesi altında aldığı hisselere bakarsak 4 kuruşluk aralıkta 400-300 binlik hacim yapıyor bu kadar sığ bir hissede bu hacimi yapacaksın borsa kapanmadan son 10 dakika içinde hisse 1 kurusluk artacak .4 kuruşluk aralıkta bu kadar hacim yapacaksın kimi zaman aldığın hisseler sattığından fazla olucak hisse 1 kurus artıyor yada düşüyor bu da speğin organize hareket ettiğini bir başka spek olsaydı bu kadar organize hareket edemezdi zaten bazen de düşüşle kapattıracak çünkü 4ün altında işi bitmedi rahatsız edecek biride yok rahat rahat alıyor 4.3 dan satıyor bundan sonra ne olucağını inanın kestiremiyorum tamamen speğin elinde olan bbir durum ARKADAŞLARIM BU BENİM SAHSİ DÜŞÜNCEMDİR KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR HAYIRLI KAZANÇLAR HEPİNİZE.
    Son düzenleme : lwlss; 14-10-2014 saat: 18:23.

Esas

Alıntı Originally Posted by lwlss Yazıyı Oku
    01/10/2014 tarihinde sölediğim gibi bugünde hemen hemen aynısı gerçekleşti. 1 yıllık grafiğe bakarsak eğer 29 mayıstan bu tarihe kadar yaklaşık 10-12 kez 4.30 küsürlere gelmiş kimi zaman yukarı çekmiş kimi zaman o seviyelerde beklemiş daha sonrada yavaş yavaş aşağı çekmiş kimi zamanda aynı gün başladığı yere gelmiş.tekrar söylüyorum spek tek başına istediği gibi hareket ettiriyor.aşağı cektiğinde alt kademelerde başka bir speğin gireceğinden tedirgin olsa böyle rahat hareket edemez.zaten 4 seviyesi altında aldığı hisselere bakarsak 4 kuruşluk aralıkta 400-300 binlik hacim yapıyor bu kadar sığ bir hissede bu hacimi yapacaksın borsa kapanmadan son 10 dakika içinde hisse 1 kurusluk artacak .4 kuruşluk aralıkta bu kadar hacim yapacaksın kimi zaman aldığın hisseler sattığından fazla olucak hisse 1 kurus artıyor yada düşüyor bu da speğin organize hareket ettiğini bir başka spek olsaydı bu kadar organize hareket edemezdi zaten bazen de düşüşle kapattıracak çünkü 4ün altında işi bitmedi rahatsız edecek biride yok rahat rahat alıyor 4.3 dan satıyor bundan sonra ne olucağını inanın kestiremiyorum tamamen speğin elinde olan bbir durum ARKADAŞLARIM BU BENİM SAHSİ DÜŞÜNCEMDİR KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR HAYIRLI KAZANÇLAR HEPİNİZE.
    Bence bu hisseyle gereğinden fazla zaman kaybettik.Daha fazla zaman harcamanın gereği yok.Ortam çok adil değil.

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,531

Esas

Düzenli bir karı olsa spek buraya terk eder... Son beş yılın özeti bu cümledir.

Esas

30 Ekim Perşembe bilanço gelecek bakalım bir nane olacak mı?

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,926

Esas

Net Dönem Karı/Zararı -2.053.835

http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari...aspx?id=391571

Esas

Bu zararı açıklıyabilecek birisi varmı!???.Yatırımlar bitti,damacana ve pet suların satış fiyatları arttı, petrol fiyatları kısmen düştü. Aynı miktar pet şişe fiyatına Adamlar şişede ayran yapıp satıyorlar kar ediyorlar ki bu işi sürdürüyorlar.

8. Esas

Sayfa 502/588 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •