Sayfa 503/779 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 6229 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: TSPOR Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Tic. A.Ş.

1. Esas

Kardeşi yardımcı oldu.Ama gerçek kudret sahibi Allah olmaz dedimi olmaz. Örneği bu videoda
    Yaralanma olsa buraya koyarmıyız hiç dostum .

2. Esas

Bu hafta kafayı başka şeylere takmak gerekiyor!

3. Esas

Çocuk olunca mantık kalmıyor. Bi süre börtü böcek, komik videolar en iyisi

4. Esas

Bugün ki kapanış beklediğim kapanıştı bunda ohalin uzayacak olması ve enflasyon rakamlarının vurduğu endeks etkili oldu...endeksin olumsuzlukların devamında bizim Cas ve ardından oluşacak ortama kadar alçak sürünmeye yapacağımız ortada beklenti olduğu için tahta yapıcı hisseyi tutuyor çok şükür... yeter ki beklentilerimiz ortadan kalkmasın...ben siyasi bağı çok olan başkanın beklentileri yitirecegine inanmıyorum ama Cas'tan gelebilecek olumlu durumda baskı görecektir...kupamızı versinler, puanları silinsin buna da razıyım kendi adıma bir de bundan fazlasının olabileceğine inancım bizim ülke koşullarında 0 ama ceza olacağına inancım var bu da bizim beklentileri ortadan kaldırmaz...
    -Umudum en az Cas evet mevcut bir şikeye teşebbüs var ve bu konuda cezayı muaideyi uygulayacak FIFA ve beraberinde Tff'dir demesi Fifa'nin da topu Tff'ye atmasıdır.Tff'nin de şikede adı geçen Fb ve diğer kulüplere kısmı cezalar vermesi ve kupayı Ts'ye iade etmesidir...Allah hayırlı olan sonuçları nasip eder inşallah...

Esas

Alıntı Originally Posted by ogencturk Yazıyı Oku
    Bugün ki kapanış beklediğim kapanıştı bunda ohalin uzayacak olması ve enflasyon rakamlarının vurduğu endeks etkili oldu...endeksin olumsuzlukların devamında bizim Cas ve ardından oluşacak ortama kadar alçak sürünmeye yapacağımız ortada beklenti olduğu için tahta yapıcı hisseyi tutuyor çok şükür... yeter ki beklentilerimiz ortadan kalkmasın...ben siyasi bağı çok olan başkanın beklentileri yitirecegine inanmıyorum ama Cas'tan gelebilecek olumlu durumda baskı görecektir...kupamızı versinler, puanları silinsin buna da razıyım kendi adıma bir de bundan fazlasının olabileceğine inancım bizim ülke koşullarında 0 ama ceza olacağına inancım var bu da bizim beklentileri ortadan kaldırmaz...
    -Umudum en az Cas evet mevcut bir şikeye teşebbüs var ve bu konuda cezayı muaideyi uygulayacak FIFA ve beraberinde Tff'dir demesi Fifa'nin da topu Tff'ye atmasıdır.Tff'nin de şikede adı geçen Fb ve diğer kulüplere kısmı cezalar vermesi ve kupayı Ts'ye iade etmesidir...Allah hayırlı olan sonuçları nasip eder inşallah...
    sayın ogençtürk sermaye arttırımı beklentiniz yokmu hissede,bence bölünmeye aday bir trabzon hissesi mükemmel olur

6. Esas

Helal sana Joe dalton
    Duyumcu sana cevap vermiş.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    Helal sana Joe dalton
    Duyumcu sana cevap vermiş.
    şunun üzerinden yıllar geçti bu konuda çok yazıldı çizildi hala yargıtay derse cas ne der cas derse yargıtay ne der muhabbeti var. Biri hukuki yargılama biri sportif yargılama bunları birbirinden ayırın artık fenerbahçe taraftarının da anlamak istemediği bu

8. Esas

Soruyu soran Joe dalton
    İsmi yasakliyken bu nicki kullanıyordu

Sayfa 503/779 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •