Sayfa 503/895 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7155 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Bugüne kadar hiç lot hesapları yapılmazdı, kimde ne kadar var hiç muhabbet geçmezdi. Bilindik bilanço hareketleri öncesinde de olmazdı bunlar.. Birşeyler ters gidiyor

2. Esas

benim öğrendiğim lot miktarı % 2 olduğunda otomatik olarak kottan çıkıyormuş

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    Heilbronn
    Gönderi
    954

Esas

Alıntı Originally Posted by mcman Yazıyı Oku
    ky çağırmışsınız zaten..."ama uyanış yakında baslar"
    gerçek ky nın günahını almk istemem...kurt yatırımcılar artık hayrada serrede ortak....bu kâğıt tam omur torpusu....kâğıdı bilmeyen ky fena çarpılır...ama bu kgt her zamn genele ters hareket etmıstır....yatırım geride kaldı.en kotu geçti bnce....uyanış yakında baslar.ne kdr yakın ...bilememmm

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    TARSUS
    Gönderi
    2,855

Esas

Millet baya paketlemiş beklıyor...
    Bu filmin hikayesi guzel bitecek ama trende olabilecekmiyiz bilemiyorum...

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    495

Esas

5 Yillik aradan sonra bende tekrar aranizdayim.Bilancoda supriz bir kar rakami gelmeden onemli bir beklenti icine girilmemesi kanaatindeyim.Normal kar rakaminda ise yaz aylarinda bir miktar geri cekilmeyle beraber yatay seyredecegini,Patronun dusuncesinin hisseye hareketi 6 aylik bilancodan sonra yavas yavas uzun vadeye yayilarak yaptirilacagini dusunuyorum.Bu da aciklayacagi onumuzdeki donem bilancolari vesilesiyle olacagini saniyorum.Yaz aylari suresince imkanim oldukca alma taraftariyim.

Esas

Alıntı Originally Posted by ASLANTURK1 Yazıyı Oku
    5 Yillik aradan sonra bende tekrar aranizdayim.Bilancoda supriz bir kar rakami gelmeden onemli bir beklenti icine girilmemesi kanaatindeyim.Normal kar rakaminda ise yaz aylarinda bir miktar geri cekilmeyle beraber yatay seyredecegini,Patronun dusuncesinin hisseye hareketi 6 aylik bilancodan sonra yavas yavas uzun vadeye yayilarak yaptirilacagini dusunuyorum.Bu da aciklayacagi onumuzdeki donem bilancolari vesilesiyle olacagini saniyorum.Yaz aylari suresince imkanim oldukca alma taraftariyim.
    millet ne oldu herkes burada yazmaya başlamış hayırdır günlerce yazı yazılmayan baki şov yapıyor maşallah bu gün iyi durdu .tada ful baklayamasakda neyse .ama ben iyi kar bekliyorum haberiniz ola .2012 son çeyrekle 2013 son çeyrekler arasında yaklaşık yüzde 20 çiro artmış bunu 2013 ilk çeyrek 2014 ilk çeyrek arasına uyarlarsak avro ortalamasıda 2014 ilk çeyrekte şov yaptı birazda üretim artışı ilk çeyrekte 70-75 milyon ciro görülebilir hadi nasip .bilonço kötü gelse ne olur cem baba alırsa tavan olur cem baba ne derse o olur herkese bol kazançlar..................

Duhul
    Jan 2014
    İkamet
    Balıkesir
    Gönderi
    88

Esas

Alıntı Originally Posted by the patient Yazıyı Oku
    benin bakablar 12 yaşında dolu dolu az kaldı askere gidecekler, satmak gibi bir niyetim olsa şimdiye satmıştım..
    bu kağıt satılmaz şu 12 senede neler gördüm, ayrıca 1999 dan beri alıp satmışım, artık kader gibi bişey oldu, razıyız kaderimize alırım satmam..sonu hayırlı olsun..
    Sizinle aynı görüşteyim Sayın the patient. Bu kağıdı bayağı uzun süreden beri taşıyan biri olarak , benden bu tahtada daha eskisini düşünemiyordum . Gerçekten nikinizin hakkını vermişsiniz !

Duhul
    Jan 2014
    İkamet
    Balıkesir
    Gönderi
    88

Esas

Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Walla satın the patient burda ağzını açan 30-40 bin lotdan bahsediyor. Eğer bu rakamlar doğru ise kod dışına çıkması zor.
    Umarım öngördüğünüz gibi sonuçlanır Sayın Yarımada .

Patron haricinde , dışarıda kalması gereken hisse 1.800.000 lot . Bu kadar hisseyi elinde tutabilmek ky için zor mu kolay mı bir fikir yürütemiyorum.

Sadece şimdiye kadar hiç bu topikte olmayan bir şey; hisse miktarları açık açık dillendiriliyor. Benim bundan net olarak anladığım şu ; bir miktar daha mal alınması gerekiyor ve bunun için ya bilanço kötü gelecek ya da hisse fiyatı yukarı çekilecek. Başka bir ihtimal düşünemiyorum. Şahsi kanaatim bilançonun kötü gelmesi içinde bir sebep yok.

Uzun vadeli borç toplamı 28.282.640 TL
    yıllara göre ana para ödemeleri,
    2014 - 1.177.886 TL
    2015 - 10.024.403 TL
    2016 - 17.080.351 TL

Sayfa 503/895 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •