Sayfa 503/786 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 6284 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: KORDS Kordsa Global Endüstriyel İplik ve Kord Bezi San. ve T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    8,588

Esas

Alıntı Originally Posted by eczmhmt Yazıyı Oku
    Eskilerder bir duayen derki;
    Panik yapacaksanız borsa sizin yeriniz değil gençler. Senaryo: benim 2000 liralık kordsa alacak param ve isteğim olduğunu varsayalım, patronun sattıgı bütün hisseleri ( ki 100 lira tutar) 5.0 tl den toplar sonra onların ucunda azcık aşağı aşağı satarım.Sonra panik yaparak 4.70den veya daha aşağılardan satacak civcivlerin hisselerini toplar;patronun 5.0 ₺den sattığı hisseleri çok çok daha aşşağılardan alırım
    Ben minicik aklımla bunu yaparken siz genç dehalar oturup gözyaşı dökersiniz....... Bunlar senaryo ha , yaşlı tahta döneminden kalma eski birinin pek itibar etmeyin
    Kavganızı bolüp sakinleştireyim istedim.....YTD

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Eski çamlar bardak oldu be duayen.Adamlar koca Akbank'ta satış yaptı bir ara.Akbank gibi kâğıt bile % 5-10 civarı sattıkları fiyatın altına gelmişti.Tam hatırlamıyorum. (İhtiyarlıktan belki ) Bu yeni nesil çok heyecanlı vesselam...

2. Esas

paranın sırrı SABIR'dır. Bu hissede ahh vahhh eden ağlayan sızlanan varsa hemen borsayı bırakmalı altın yada faize yatırmalı.
    sabır yoksa kazanç da yoktur. buradaki olumsuz yazanlara kapılıp sakın zararına satma hatasına düşmeyin. çok pişman olursunuz
    ben bu duruma defalarca şahit oldum. dost tavsiyesidir.temettüyü alın ve sabırla bekleyin.

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    8,588

Esas

İki adette karikatür yollayım.Bana rakam sormayın üzerinde yazıyor zaten..

Günlük

Seanslık

Son düzenleme : derinlikler; 24-05-2015 saat: 19:43.

Esas

burası şirket hakkında yorum yapmak için vardır. al ya da sat. iyi ya da kötü. bende de ciddi miktarda kordsa vardır. ne yazıkki 2015/3 aylık bilanço iyi degil. tek tesellim birçok firma için de durum aynı. 2. çeyrek ve ileriki bilançoların iyi gelmesini beklemekten başka çarem yoktur.Bir şirkete ortak oldum. ikide bir ortaklıktan çıkmayı düşünmem yersizdir. birkaç yılı görelim. ancak o zaman karar veririm ortaklıgımın devamına. Benzer davranışımı ereglide hektaşta da sürdürüyorum. uzun vadede bu şirketlerdeki ortaklıgımı bırakın sonlandırmayı tam aksine arttırdım. Umarım kordsada da kalıcı olarak ortak kalırım

5. Esas

bir haftadır burda yazılanları okuyorum;bu satış bitti kagıt yukarı gider hikayesini dillendirenler ya borsadan anlamıyor yada art niyetli.buna inanıpta kağıt alnlarda çok cahil olmalı.bana birisi söylesin (özellikle şu toptanı 5 lira olan malın perkendesi kaç olur diyen arkadaş)
    neden bu alımı yapanlar yerinden 5 tl ye almak varken sizden 5,5 -6 arası alacak? varmı böyle bir ticaret.üstelik sabancı holdingte mal çok %49 sınırına kadar satabilir.gerçekten bu kagıdı yabancılar alıyor veya başkası alıyor bende alayım mantıgıyla giren varsa biraz uzunca bir süre beklyecek şöyleki;
    yabancılar her zaman yatırdığı parayı temettüden çıkarmayı hesaplar.bu süre min 5 yıl maximum 10 senedir bunu herkes bilir.bu hesap sizede uyuyorsa alın kardeşim.sonra
    kagıt niye artmadı diye veryansın etmeyin lütfen.nasıl iş tir anlamıyorum herkes şirkete ortak olduk diyor ama aklı 5,5 ve üstü satmakta.yemezler...

Esas

Sayin muhtar

Duyurunun olumsuz sonucla saat 10:30 da gelip hissenin 1 saat oncesinden acilista tabana yakin bir yerden acmasina ne dersiniz? Birileri haberi aldi ve mali 5,25 civari yolladi ayni gun hisse 6,00 tl lere cikip geri cekildi. Buna da sizin tabirinizle yemezler diye bilirmiyiz?

Esas

Bu yazilarinizdan hisseyi 5 tl civarlarinda alanlarin aptal oldugu ve birseyden anlamadigi ortaya cikiyor. Kusura bakmayin ama son gunlerde burda herkes gergin. Lutfen anlayis gosterelim birbirimize. Kimsenin para kaybetmesinden nemalanmiyoruz burda biz. Fikrinizi tabi paylasabilirsiniz. Lutfen paylasimlarinizda diger arkadaslari hedef alan aciklamalar yapmayalim.

Esas

Alıntı Originally Posted by mmuhtar Yazıyı Oku
    bir haftadır burda yazılanları okuyorum;bu satış bitti kagıt yukarı gider hikayesini dillendirenler ya borsadan anlamıyor yada art niyetli.buna inanıpta kağıt alnlarda çok cahil olmalı.bana birisi söylesin (özellikle şu toptanı 5 lira olan malın perkendesi kaç olur diyen arkadaş)
    neden bu alımı yapanlar yerinden 5 tl ye almak varken sizden 5,5 -6 arası alacak? varmı böyle bir ticaret.üstelik sabancı holdingte mal çok %49 sınırına kadar satabilir.gerçekten bu kagıdı yabancılar alıyor veya başkası alıyor bende alayım mantıgıyla giren varsa biraz uzunca bir süre beklyecek şöyleki;
    yabancılar her zaman yatırdığı parayı temettüden çıkarmayı hesaplar.bu süre min 5 yıl maximum 10 senedir bunu herkes bilir.bu hesap sizede uyuyorsa alın kardeşim.sonra
    kagıt niye artmadı diye veryansın etmeyin lütfen.nasıl iş tir anlamıyorum herkes şirkete ortak olduk diyor ama aklı 5,5 ve üstü satmakta.yemezler...
    neden olmasın böyle bir ticaret. bir zamanlar toptan bilmem kaç kuruştan satılan hisseler bugün 8-10 katına işlem görüyor. akbank toptan satıldı. bir miktar düştü gene toparladı.

Sayfa 503/786 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •