Sayfa 51/828 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 6623 madde; 401 - 408 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş-Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.

Esas

Al tavsiyeleri gelince hisse frenliyor, eksi kapatırız yine
    yTD

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

2. Esas

[IMG][/IMG]

Duhul
    Oct 2013
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,203

Esas

açıklanacak temettüyü bekliyor

Esas

Bilanço öncesi nasıl baskıladılarsa temettü öncesi de aynı şekilde frenliyorlar. Bu da benim gibi TUPRS'çılara alım fırsatı veriyor. Y.T.D.

5. Esas

Önceki hafta THY yatırım ilişkileri departmanına hisse fiyatlraındaki düşüsün sebebini sormuştum uzun bir cevap geldi sebebleri ile ilgili benden esinlenen bir arkadaşım TÜpraş yatırım ilişkileri bölümüne mail attı bugün cevap geldi temettü ile iligli olarak

Genel Kurulda temettü teklifinin yapılacağının bizzat maili geldi bilginiz olsun arkadaşlar

Esas

Alıntı Originally Posted by tradering Yazıyı Oku
    Önceki hafta THY yatırım ilişkileri departmanına hisse fiyatlraındaki düşüsün sebebini sormuştum uzun bir cevap geldi sebebleri ile ilgili benden esinlenen bir arkadaşım TÜpraş yatırım ilişkileri bölümüne mail attı bugün cevap geldi temettü ile iligli olarak

Genel Kurulda temettü teklifinin yapılacağının bizzat maili geldi bilginiz olsun arkadaşlar
    teşekkürler

GK ne zaman yapılacak?

7. Esas

Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    teşekkürler

GK ne zaman yapılacak?
    martta sanıırım geçen sene martta olmuştu 30 unda hemen hemen her sne aynı dönem yapılır

8. Esas

Genel Kurul her sene 30 Mart - 1 Nisan Arası Oluyor ... Umarım güzel bir temettü gelir ...

Sayfa 51/828 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •