Sayfa 51/82 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 652 madde; 401 - 408 arası.

Konu: IBS Real Trade Programi

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    suadıye -- ....
    Gönderi
    4,302

Esas

Alıntı Originally Posted by omerkamis Yazıyı Oku
    arkadsalr bende ıbs almak ıstıyorum sızden fıkır almak ıstedım.bu ıbs yı kullanabılmek ıcın bır aracı kurum sartmı?bır sıtede gormustum ımkb ucretsız bu programı verıyomus ve sen onlaraa mail atıyosun sana kullanıcı adı ve sıfre verıyomus bu dogrumu ne dersınınz yardımcı olabılırsenız sevınırım.saygılar...
    http://www.gedık.com

ben gedık menkulden temın edıyorum..

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    suadıye -- ....
    Gönderi
    4,302

Esas

Alıntı Originally Posted by dreissena Yazıyı Oku
    IBS de sorun yasayan var mi arkadaslar. Dun bir problem yoktu ama bugun hic bir fiyat-hacim rakami goremiyorum. Calismiyor gibi duruyor amahaberler guncel olarak geliyor ve okuyabiliyorum.

baska bırı ıle ayrı pc lerden aynı sıfreyle gırmıs olabılırsınız. Aynısı kardesımle banada oldu...Sıfre degıstırınce sorun cozulmustu...

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    suadıye -- ....
    Gönderi
    4,302

Esas

hayda ......

hersey gozukuyor ama grafıkler ve haberler calısmıyor....Herhalde cokuse dayanamadı program

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

5 dakikalık veriler 16:25 e kadar geliyor, var mı bunun bir ayarı 17:00 a kadar yapalım?

Esas

Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    5 dakikalık veriler 16:25 e kadar geliyor, var mı bunun bir ayarı 17:00 a kadar yapalım?
    ben ykbnk ın kullanıyorum anlık değilmi bunlar.bugün hiçbir veri görünmüyor.yardım lütfen.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

Alıntı Originally Posted by simetri Yazıyı Oku
    ben ykbnk ın kullanıyorum anlık değilmi bunlar.bugün hiçbir veri görünmüyor.yardım lütfen.
    5 dakikalık grafik verilerinden bahsetmiştim.. şu anda gözüküyor bende..

Duhul
    Jun 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    332
    Blog Yazıları
    1

Esas

IBS Real Trade Net (derinliksiz) 'de önceden seans bitiminde aracı kurum dağılımlarını görebiliyorduk. Ancak bu özelliği değiştirmişler. Önceden 1.seans işlemlerini 12:00'da günlük dağılımlarıda 17:00'da görebiliyorduk. Artık gece 01:00 sonrasında görebiliyoruz. Kısaca bir önceki günü görebiliyoruz.

Bence kötü bir uygulama olmuş.

Bu durumla karşılaşanların bilgisi olsun diye buraya bir not düşmüş olalım. (IBS'i aradım)

8. Esas

programı üye olmadan kullanamayız degil mi?

Sayfa 51/82 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •