Sayfa 51/64 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 512 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Gaziantepspor

Esas

ismailden çok iyi para kazandık .

inşallah çok iyi şekilde değerlendirirler.

iyi bir kaleci orta saha ve forvet takviyesi ile ligin tozunu atarız..

bekir fenerde iki maç üst üste oynayamaz seneye emreciksin gibi kendine kulüp arar.. hayırlısı olsun..

Esas

Bir gün G.Saray'a döneceğim"

Yıllardır Türk Futbolu'na büyük yetenekler kazandıran Galatasaray alt yapısının son mezunlarından biri de Gökhan Öztürk. Geçtiğimiz sezon zaman zaman Galatasaray A Takımı'yla da antrenmanlara çıkan, Gökhan artık kendini ispatlamanın peşinde. Gaziantepspor ile anlaşan genç oyuncu, editörümüz Hilmi Sever'in sorularını yanıtladı.

Galatasaray'ın kapısından ilk girdiğinde ayakkabılarını bile bağlamayı bilmediğini söyleyen Gökhan, sarı-kırmızılı takımın alt yapısının kendisine kattıklarını anlata anlata bitiremiyor. Öztürk, Gaziantepspor'a gidiş sebebi olarak da artık kendisini ispatlamak istemesi ve Gaziantepspor'un kendisine gösterdiği sıcak yaklaşımın etkili olduğunu söylüyor.

Forvet arkası, sol açık ve sol bek gibi çeşitli mevkiilerde görev yapabilen Gökhan, bir gün yuvası Galatasaray'a dönmek istediğini de sözlerine ekliyor.

Şimdi bu röportajla sizleri başbaşa bırakıyoruz...

-Gaziantepspor'a transferin nasıl gerçekleşti? Kaç yıllık imza attın?
    "Gaziantepspor ile üç yıllık anlaştık. İlk olarak Mustafa Kızıl beni izledi ve transferime vesile oldu. Mustafa Abi'nin girişimleriyle transferim gerçekleşti."

-Galatasaray PAF takımındaki ortam nasıldı?
    "Galatasaray PAF takımı, PAF Ligi'ndeki en iyi hocaya ve oyunculara sahip takımdı. Bu yıl ligi üçüncü bitirdik ama çok daha iyi olabilirdi. Galatasaray'ın çok iyi bir alt yapısı var ve her zaman çok iyi oyuncular çıkıyor. Biz de Galatasaray alt yapısının meyveleri olarak şimdi Gaziantepspor'dayım. Her zaman üzerimde Galatasaray alt yapı etiketi olacak. Ve hep buna layık olmaya çalışacağım."

-Galatasaray'da A Takım ile birlikte antrenmanlara çıktın mı?
    "Skibbe döneminde ilk kez A Takıma çıktım ve antrenmanlara katıldım. Sezon içinde yine antrenmanlara ve çift kale maçlara çıkartıyordu. Geçtiğimiz sezon zaman zaman da olsa A Takım ile beraber oldum."

-Bülent Hoca döneminde A Takım'da şans bulamadın mı?
    "Bülen Hoca döneminde sakatlığım nedeniyle A Takım ile antrenmanlara çıkamadım."

"EN ÇOK DEĞER VEREN TAKIM GAZİANTEPSPOR'DU"

-Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Rijkaard oldu. Rijkaard'ın alt yapıya verdiği önemi biliyoruz. Rijkaard'ın takımın başına geçtiği dönemde Galatasaray'dan ayrılmayı bir kayıp olarak görüyor musun?
    "Hayır, bunu bir kayıp olarak görmüyorum. Benim farklı hedeflerim var, hedeflerim doğrultusunda en iyi koşulları sağlayan ve beni en çok isteyen Gaziantepspor'du. Bu nedenle ben de Gaziantepspor forması için ter dökeceğim. Umarım artık benim başarım Gaziantepspor forması altında olur. Galatasaray'daki kardeşlerim için Rijkaard bir kazanç olursa mutlu olurum."

-Gaziantepspor dışında da bir çok teklif aldığın haberleri gelmişti. Hangi takımlardı bunlar?
    "Takım ismi vermemem daha doğru olur. Bazı Süper Lig takımlarından teklifler aldım. Özellikle Sayın Mustafa Kızıl'a olan bir bağlılığım vardı. Beni en çok takip eden ve değer veren takım Gaziantepspor'du. Bu nedenle diğer takımları düşünmedim bile, ilk tercihim Gaziantepspor'du."

"G.SARAY FORMASI ÜZERİMDE OLDUKÇA PARA PAZARLIĞI YAPMAM DEDİM"

-Galatasaray A Takımına çıkma şartı koyduğun ve bu kabul edilmediği için ayrılma kararın aldığı konuşuldu. Bu iddialar doğru mu?
    "Benim sözleşme problemlerim ile ilgili çok fazla şey konuşuldu. Fazla para istediğim ya da A Takım şartı koyduğum söylendi, böyle birşey kesinlikle yok. Ben, amcam ve babam sürekli olarak hocalarımızla görüştük. Ve konu 'Gökhan ne kadar istiyorsan söyle' ye kadar olay geldi. Ama ben Galatasaray forması üzerimde olduğu sürece sizinle para konuşmayacağım dedim, benim babam ve ailemle görüşün dedim. Babam ve amcam da her zaman görüşmeye gittiklerinde Galatasaray'da futbol yaşantımı sürdürmek istediğimi aktardılar ama sadece alt yapı sorumlumuz ile dialog halinde olabildiler. Bizim hakkımızda karar verecek mercilerle bir türlü iletişime geçemediler. Bu nedenle olay tıkandı, biz de daha sonra ailemle birlikte transfer tekliflerini değerlendirme kararı aldık. Çünkü benim için önemli olan ailemin saygı görmesi."

-Yerli oyuncuların transferleriyle Adnan Sezgin'in ilgilendiği yönünde Başkan Adnan Polat'ın açıklaması vardı...
    "Biz yalnızca alt yapı sorumlumuz ile görüşebildik."

-Bir kırgınlığın var mı?
    "Hiçbir kırgınlığım yok. Galatasaray kapısından girdiğim zaman ayakkabılarımı bile bağlayamıyordum, hocalarımız gelip bizim ayakkabılarımızı bağlıyordu. O yaşta girdiğim bir camianını içinden 10-11 sene sonra mezun oluyorum. Beni son derece iyi hazırladılar ve iyi yetiştirdiler. Bu nedenle kırgınlığım yok. Aslında tüm hocalarımızın tek tek ismini söyleyerek teşekkür etmem gerekiyor. Tüm hocalarımdan ve yönetici abilerimden Allah razı olsun."

-Galatasaray alt yapısında bir çok yetenekli ismin olduğu konuşuluyor. Sence yakın zamanda Türk Futbolu yeni yıldızlar kazanabilecek mi?
    "Kesinlikle çıkacaktır, yetenekli oyuncuyu bir şekilde bulursunuz ama yetenekli oyuncunun gelişimi çok daha önemlidir. Galatasaray'da yapılan en doğru şey budur. Oyuncunun eksikleri tespit edilerek ona göre antrenman programları uygulanır. Ve hocaların doğru tercihleriyle Galatasaray alt yapısının farkı ortaya çıkıyor."

-Forvet arkası ve sol açıkta oynayabiliyorsun...
    "Ofansif orta saha diyebiliriz. Alternatif olarak sol bekte de oynadığım oldu."

"KLASİK BİR 10 NUMARAYA GÖRE ARTIM..."

-Artı ve eksi yönlerini neler olarak görüyorsun?
    "Oyunu çift taraflı oynayabiliyorum, klasik koşmayan bir 10 numara gibi hiç oynamadım, bunu artım olarak görüyorum. Eksiğim olarak ise daha çok baskı altında daha kontrollü olmalıyım, kafa toplarım fazla iyi değilim ve mücadelede devamlılık sağlamalıyım."

-A Takım antrenmanlarında Lincoln ile birlikte de çalıştın. Sen de onun mevkisinde görev yapıyorsun. Sana göre nasıl bir oyuncu?
    "Galatasaray, Lincoln'ü çok büyük umutlarla transfer etti. Lincoln buna zaman zaman karşılık verdi. Ama Lincoln her zaman Lincoln'dür. Çıktığım antrenmanlarda Lincoln ile çok fazla birlikte olamadım ama isteksiz bir görüntüsü yoktu."

-Gaziantepspor'da da bir başka yıldız Tabata ile birlikte olacaksın. Tabata hakkında neler düşünüyorsun?
    "Tabata'yı herkes gibi bugüne kadar dışarıdan izledim. Sevdiğim ve beğendiğim bir oyuncu. Aynı camia için, aynı forma altında mücadele edeceğiz. Umarım daha da büyük başarılara imza atar."

"GAZİANTEPSPOR LİGE DAMGASINI VURACAK"

-Gaziantepspor çok iddialı bir kadro oluşturmaya çalışıyor. Ve hedefi de Avrupa kupaları olarak belirlediler...
    "Gaziantepspor'a transfer olmamda kararımı belirleyen noktaların başında da bu geliyor. Türkiye liginde bu hedefi koyan bir çok takım var ama baktığım zaman bu takımlardan bir çoğu yalnızca bu hedefi koyuyorlar, bu hedefi gerçekleştirmek için çalışmıyorlar. Gaziantepspor bu hedefi koymakla kalmadı, çok yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Başkanımız ve yöneticilerimiz kaliteli oyuncuları tranfser ederek Avrupa Kupalarını ne kadar ciddi düşündüklerini ortaya koydu. Turkcell Süper Lig'de önümüzdeki sezon ses getirecek bir numaralı takım Gaziantepspor olacaktır. Geçtiğimiz senelerde Sivasspor'un yaptıklarından daha fazlasını başarabiliriz."

-Senin hedeflerin arasında neler var?
    "İlk hedefim beni Gaziantepspor'a getiren, bana güvenen ve değer veren insanları bu forma altında kalıcı olarak mahçup etmemek. Tabii ki herkes büyük takımlarda ve Avrupa'da futbol oynamak ister. Ama ben kısa vadeli ve gerçekçi hedefleri önüme koyarım. Çünkü kademe kademe konulan hedefler sizi gerçeğe götürür. Bir gün Galatasaray'a döneceğime inanıyorum."

-Gaziantepspor'da forma şansını nasıl görüyorsun?
    "Gaziantepspor bu sene çok iyi bir kadro kurdu, çok kaliteli isimler var. Ama ben kendime güveniyorum ve hiç bir çekincem yok."

GUTİ VE SİLVA

-Avrupa Ligleri'ni takip ediyor musun?
    "İspanya Ligi'ni çok seviyorum ve takip ediyorum. İleride bir gün Avrupa'da oynayacaksam bunun İspanya Ligi olmasını isterim."

-Beğendiğin oyuncular hangileri?
    "Real Madrid'li Guti ve Valencialı Silva'yı beğeniyorum. Türkiye'de çok fazla örnek aldığım bir isim yok, Galatasaray'da Ayhan Akman'ın oyun zekası ve futbolunu beğeniyorum."

-Özellikle genç futbolcuların tutkusu olan playstation ile aran nasıl?
    "Fena değil. Serkan Kurtuluş ile güzel maçlarımız oluyordu ama genellikle o beni yeniyordu. Barcelona-Chelsea maçlarımız bir başka oluyordu."

Röportaj: Hilmi SEVER

03.07.2009

Duhul
    May 2008
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    2,386

Esas

Dün gece Telegol'un transfer programına bağlanan Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl yaptığı konuşmada şunlara değindi. Yıldırım Demirören ile günde birkaç sefer görüştüğünü fakat Tabata'yı satmak zorunda olmadıklarını açıkladı. Üst sıralara oynayan bir takım oluşturma niyetinde olduğunu ; 24 yaşında yıldız bir forvetle anlaşmak üzere olduklarını açıkladı.

Bugün de Gaziantepspor teknik direktörü Couceiro'nun Milliyet Gazetesi'nde yer alan açıklamalar da ses getirecek türden. Couceiro “Eğer Beşiktaş gerçekten 8 milyon euroya yakın bir bonservis bedeli verecekse hemen satın. Ben o paraya size 88 tane Tabata getiririm” şeklinde konuştuğu haberlere yansıdı.

Duhul
    May 2008
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    2,386

Esas

İsmail Köybaşı'nı Beşiktaş'a satan Gaziantepspor, Serdar Kurtuluş'tan sonra Eskişehirspor'un da çok istediği Batuhan'ı Gaziantepspor kaptı.

Milliyet'în haberine göre Gaziantepspor kulüp başkanı ibrahim Kızıl, yaptığı açıklamada Gaziantepspor taraftarlarına müjde vererek Beşiktaş'tan Batuhan'ı 1 yıllığına kiraladıklarını söyledi. Batuhan, Gaziantepspor'a kiralık olarak verilirken, genç oyuncunun omuzunda problemi olduğu ve önümüzdeki günlerde Gaziantepspor'un kampına katılacağı belirtildi. Bu transfer haberlerinin detayı daha sonra kırmızı-siyahlı kulüp tarafından açıklanacak.

Duhul
    May 2008
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    2,386

Esas

Gaziantepspor'da şok gelişme... Gaziantep'in etkili gazetelerinden Gaziantep27, bugünkü haberinde Beşiktaş'tan kiralık olarak alınan genç golcü Batuhan'dan vazgeçileceğini yazdı. Batuhan'ın Gaziantepspor'da kriz yarattığı ve bu oyuncudan vazgeçilmesinin söz konusu olduğu belirtildi. Gazetenin bir başka iddiasına göre ise Batuhan geçtiğimiz pazar günü kenti habersizce terk ederek İstanbul'a gitti !. İşte Gaziantep27 gazetesininn haberi:

Gaziantepspor'da Batuhan krizi baş gösterdi. Transferiyle birlikte şehirde farklı görüşler ortaya atılmasına neden olan daha sonra yaptığı konuşmalarla tepki toplamaya başlayan Batuhan'dan vazgeçilme ihtimali ortaya çıktı.

Cumartesi günü şehrimize gelen ancak takımının Diyarbakırspor ile oynadığı maçı izlemeye bile gelmeyen Batuhan'ın sakatlığından dolayı 6 hafta oynamayacak olması Teknik Direktör Couceiro'nun da devreye girmesine neden oldu. Pazar günü şehrimizi habersizce terkettiği iddia edilen Batuhan için dün akşam İstanbul'da olağanüstü bir toplantı yapıldığı öğrenildi.

Başkan Kızıl ve kardeşlerinin Batuhan konusunu masaya yatıracağı ve büyük ihtimalle bu futbolcudan vazgeçeceği öğrenildi. Bu kararın alınmasında Couceiro'nun da etkili olabileceği ileri sürülebiliyor

Esas

bu sene şampiyonlar ligine inşallah

Esas

Alıntı Originally Posted by ERA79 Yazıyı Oku
    bu sene şampiyonlar ligine inşallah
    Şampiyonlar ligi için önce büyük düşüneceksin..üst sıralara oynamak istiyorsan büyük takımlara futbolcularını satmayacaksın..ayrıca Trabzon ve Sivas taraftarları gibi kenetlenip gelen büyük takımları değil önce kendi şehrinin takımını tutacaksın..

Duhul
    May 2008
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    2,386

Esas

Bugünkü GS maçında Antep'in defans hataları ve kaleci Mahmut'un yanlış posizyon tutuşu baş yoldurttu resmen. Bir an evvel Recep'in kaledeki yerini alması gerekir.

Julio'nun golü muhteşemdi. Bu sene Julio'dan ceza sahası dışından daha çok gol göreceğiz.
    Gaziantep'in savunmayı bir an evvel iyileştimesi lazım. Bu defans anlayışıyla hiç bir şey olmaz. Umarım bir an evvel çözülür. Ofans kısmında Gaziantep bu sene kesinlikle sorun çekmeyecek diye düşünüyorum.

Sayfa 51/64 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •