Sayfa 51/990 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 401 - 408 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Esas

***RYGYO***REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )
    Sermaye Piyasası Kanunu'na Tabi Olan Anonim Ortaklıkların Uyacakları Esaslar Hakkında Tebliğ (Seri: IV, No: 41) gereğince şirketimizin 27.04.2010 tarih ve 28 sayılı Yönetim Kurulu Kararı ile Sermaye Piyasası mevzuatından kaynaklanan yükümlülüklerinin yerine getirilmesinde ve kurumsal yönetim uygulamalarında koordinasyonu sağlamak üzere ataması yapılan Cihan Yıldırım'ın yerine "Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanlığı Lisansı" ve "Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı"na sahip olan 282 891 81548 TC Kimlik No'lu Serpil Mutlu atanmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

2. Esas

uçuracak haber lazım, yemişim lisansını

Esas

300bin tane cakti elemanin biri

4. Esas

Sirketimiz Reysas Tasimacilik ve Lojistik Ticaret A.S. istiraki olan Reysas Tasit Muayene Istasyonlari Isletim A.S.'den olan 2.596.369.- (Ikimilyonbesyüzdoksanaltibinüçyüzaltmisdokuz) TL. alacagina karsilik gelmek üzere 2. 899.999 adet Reysas Gayrimenkul Yatirim Ortakligi A.S. hisse senedini 11 Ekim 2010 tarihindeki agirlikli ortalama kapanis fiyati olan 0.8953 TL. fiyat üzerinden 2.596.369.- (Ikimilyonbesyüzdoksanaltibinüçyüzaltmisdokuz) TL. toplam tutar ile devir almistir.

Sirketimizin Reysas Gayrimenkul Yatirim Ortakligi A.S.'ndeki hisse adedi 119.234.440'den 122.134.439'a, hisse orani ise
    % 70,14'den, % 71,84'e çikmis bulunmaktadir.

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    112

Esas

Şirket'in %38.53'ü halka arz edilmişti. Yani RYGYO'daki hisse oranı %61.47 idi. Son 2 haftada Şirket, alacaklarına mahsuben alacaklılardan şirketin hisselerini almış ve payını %71.84'e çıkmıştır. Hisse fiyatının bu seviyelerde tutulması, Şirket'in alacaklarına karşılık hisse sahiplerinden daha fazla hisse edinilmesi gayesiyle olabilir mi acaba? Sonuçta hissenin fiyatı 1 TL olsaydı Şirket, alacaklarına ilişkin toplamda yaklaşık 8.9 milyon adet hisse alacaktı. Fakat fiyatları bu seviyede tutarak toplamda 10 milyon lot aldılar. Halka açıklık oranının gittikçe düşmesi ise olumlu olarak değerlendirilebilir. Şirket'in sahip olduğu hisse sayısı artıkça hissenin olumlu yönde seyredeceğini düşünüyorum. Tabi ki bunlar benim şahsi fikrim ve sesli düşünmem olup yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

hocam endeks aldı başını gitti ayıp bu yaptıklarııı...geri çekilmede daha aşagılara gelmemesi için bir sebep yok bance....ytd
     Alıntı Originally Posted by enesaba Yazıyı Oku
    Şirket'in %38.53'ü halka arz edilmişti. Yani RYGYO'daki hisse oranı %61.47 idi. Son 2 haftada Şirket, alacaklarına mahsuben alacaklılardan şirketin hisselerini almış ve payını %71.84'e çıkmıştır. Hisse fiyatının bu seviyelerde tutulması, Şirket'in alacaklarına karşılık hisse sahiplerinden daha fazla hisse edinilmesi gayesiyle olabilir mi acaba? Sonuçta hissenin fiyatı 1 TL olsaydı Şirket, alacaklarına ilişkin toplamda yaklaşık 8.9 milyon adet hisse alacaktı. Fakat fiyatları bu seviyede tutarak toplamda 10 milyon lot aldılar. Halka açıklık oranının gittikçe düşmesi ise olumlu olarak değerlendirilebilir. Şirket'in sahip olduğu hisse sayısı artıkça hissenin olumlu yönde seyredeceğini düşünüyorum. Tabi ki bunlar benim şahsi fikrim ve sesli düşünmem olup yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

arkadaşlar kademe gören var mı? baya bi alım geldi..

Esas

Alıntı Originally Posted by nme Yazıyı Oku
    300bin tane cakti elemanin biri
    az once de 25lik dilimler halinde 400 caktilar... 92yi kirarsa cok guzel olacak onu acik... direncler 92, 95 ,98...

Sayfa 51/990 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •