Sayfa 51/996 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ANELT- Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

NORMAL borsa çıkmazken bu kadar prim yapsaydı düşünürdüm neden prim yaptı die. ama şu piyasada normal. bir şey altında aramaya gerek yok yani

Esas

imkb + % 2,53

anelt + % 4,24 şaşırtıcı bir şekilde prim ilginç bunun sebebi ne olur acep?

a- anel işmerkezinin metrekare maliyeti 1500 lira ama bölgede diger işmerkezlerinin metrekare bedeli 4000 lira civarında olması

b-anel işmerkezinin senelik kira gelirinin 10 trilyon civarında olabileceği öngörüsü

c-kimlik kartı projesi ilerde hayata geçebilme ihtimalinin yaklaşması anelt nin plastikkarttaki hisse adedini arttırması

d-uzun vadeli emeklilik fonlarının yavaş yavaş hissede pozisyon açmayı düşünme ihtimallaeri ;

e-tahta yapıcının ky ye verdiği malı artık geri alma şansı kalmaması sürekli vere vere neyse ceza almayalım ( sürekli vere vere ...... olması )

yorumlarım yatırım tavsşyesi degildir herkes kafasıana göre takılsın ...

3. Esas

işmerkezi sende bu polyanancılığa şaşmamak mümkün değil, İMKB tarihinin en ucuz kağıdını (Lanet) aldık bekliyoruz (Allahtan maliyetim bu civarda).40 yılda bir günlük imkb artışının sadece %2 fazlasında artış yapmış (sadece ve sadece 300.000 lotla) sende tutmuş bu milim fazla artışın hesabını soruyorsun. Milletin kağıtları günlük %7- % 8 artış yapar haftada bir onlar sesini çıkarmaz sen bu ucuz hisse neden % 4 artış yapmış diye hesap soruyorsun.pes yanii.
    Bu arada bugünkü kurul kararından herhangi bir olumsuz karar çıkmaması en azından ilieriye dönük umtlarımın devam etmesini sağlamıştır.
    Saygılar.

Esas

son bir yılın takaslarını verebilecek var mı ?

Esas

1.22 de verdiklerini kaçtan geri alacak ))) 10 puanlık uzman sorusu ...

Esas

hiç ugrayan kalmamış işlem de iyice daraldı eskiden 4-5 milyon lot olurdu şimdi 27000 e düşmüş o zamanlar deseler inanmazdım bizim tahta yapıcı da yaşlanıyor o zaman .... performans kaybı var ... herkes kafasına göre takılsın....

oy dingala dingala kömürü de koydum mangala çalkala yavrum çalkala .... bu şarkıyı tahtaya ithaf ediyorum ....

Esas

demekki dünkü artışın sebebi yine spekülatifmiş....(7 yıldır her zaman olduğu gibi)

yatırım tavsiyesi değildir(bu kağıt tavsiye edilirmi ki )

8. Question

***ANELT***ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Bugün itibari ile personel sayımız 109 olmuştur.

Sayfa 51/996 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •