Sayfa 51/547 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 4372 madde; 401 - 408 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by memed Yazıyı Oku
    arkadaşlar biri 13000 lot civarı mal çıktı 1.69 dan hemen karşıladılar bu sığ tahtada nasıl karşıladılar nasıl çıktılar anlamadım. hayırlısı bakalım. yatırım tavsiyesi değildir.
    sayın memed işin birde şu boyutuna bakmak lazım herkes buradaki insanlar gibi çok yuksek maliyetli olmuyor ki...düşünün 1.62 den 13000 lot alan adam 1.69 dan basar geçer ve kar yapar keyfine bakar.... millet burda aylardır bekliyor ve bir kıpırdama bile yok..... çoğunun maliyeti 2.40 üzeri..düşünün halka arzdan sonra alan adam ne yapsın...patronun gönlü olacakta hisse gidecek....bildiğiniz kan emiciler....endeks 80 bine geldi bu kağıt aksine geri geldi...hani bazı kağıtlar vardır ya yıllarca yatırımcısını bekletir, inşallah öyle bir hisse olmaz.... beklemeye devam bakalım elbet birgün buda gider....

2. Esas

Ne kadar ağır bir kağıt. Kaç ay oldu bir hareket yok. Firma da hissesine sahip çıkmıyor.

Esas

Alıntı Originally Posted by kral 69 Yazıyı Oku
    sayın memed işin birde şu boyutuna bakmak lazım herkes buradaki insanlar gibi çok yuksek maliyetli olmuyor ki...düşünün 1.62 den 13000 lot alan adam 1.69 dan basar geçer ve kar yapar keyfine bakar.... millet burda aylardır bekliyor ve bir kıpırdama bile yok..... çoğunun maliyeti 2.40 üzeri..düşünün halka arzdan sonra alan adam ne yapsın...patronun gönlü olacakta hisse gidecek....bildiğiniz kan emiciler....endeks 80 bine geldi bu kağıt aksine geri geldi...hani bazı kağıtlar vardır ya yıllarca yatırımcısını bekletir, inşallah öyle bir hisse olmaz.... beklemeye devam bakalım elbet birgün buda gider....
    kardeşim gerçekten çok haklısın bu formun burasını seviyorum kimse kimseyi kötü yönlendirme çabası içerisinde değil aksine herkez birbirininn iyiliğini istiyor benim anlatmak istediğim şu idi kral kardeş 13000 lot iyi bi rakam ama o kadar alıcı nerden geldi acaba bıktırma politikası sıkılandan alırım mı yoksa son toplamalar mı die düşünmüştüm ama yönlendirme yaparım belki die yazmadım kesinlikle kimseye akıl vermiyorum yatırım tavsiyesi de etmiyorum herkeze bol kazanç

4. Esas

Alıntı Originally Posted by memed Yazıyı Oku
    kardeşim gerçekten çok haklısın bu formun burasını seviyorum kimse kimseyi kötü yönlendirme çabası içerisinde değil aksine herkez birbirininn iyiliğini istiyor benim anlatmak istediğim şu idi kral kardeş 13000 lot iyi bi rakam ama o kadar alıcı nerden geldi acaba bıktırma politikası sıkılandan alırım mı yoksa son toplamalar mı die düşünmüştüm ama yönlendirme yaparım belki die yazmadım kesinlikle kimseye akıl vermiyorum yatırım tavsiyesi de etmiyorum herkeze bol kazanç
    tabiki sayın memed bu adamlar gerçekten bıktırdılar. düşünseniz ya 13000*2.30 olsa adamın 30.000tl si aylardır kar etmiyor ayrıca birdünya da zarar yazıyor.bu fiyattan satsa 8.000tl zarar ediyor...sabır etmek bazen çok zorlaşıyor...hele birde duyduğunuz , güvendiğiniz diğer hisseler gidiyorsa işte o zaman vay geldi halinize....ama bilmiyorlarki sabır eden kazanır....şirket batmadıktan sonra problem yok bence...

Esas

ömrümü yedin be OYLUM ömrümü. Ama ben de seni yiyeceğim haberin olsun

6. Esas

birde şunu unutmamak gerekir böyle hisselere çok az lotla girmek lazım yoksa insan dayanamaz... az lot olunca topu gitse ne olur diyor.. ama gel gör ki bizim milletimizde muhteşem bir aç gözlülük olunca dayanamıyor ve elindeki avucundakini satıp buna benzer hisselerden alıyor...neyse Allah yardımcımız olsun...inşallah güzel günler tez zamanda gelir....

7. Esas

Alıntı Originally Posted by cogub Yazıyı Oku
    ömrümü yedin be OYLUM ömrümü. Ama ben de seni yiyeceğim haberin olsun
    tek kelimeyle katılıyorum : super:

Esas

ne oldu selvi boylum boyun devrilesi iflasmı ettin ne oldu.. alan yok satan yok 10000 lotla istedigi gibi çeviriyor nasıl iş..bukadarda aç gözlü olunmazki..

Sayfa 51/547 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •