Sayfa 51/749 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 5990 madde; 401 - 408 arası.

Konu: NTTUR - Net Turizm Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by yasabir Yazıyı Oku
    Bu soylediginize biryerde rastlayamadim. Nerde bulabilecegimizi bildirmenizi rica ederim.
    Bende araştırdım o arkadaşın söylediği gibi bir durum yok. O olmasını istediği durumu yazmış galiba.

Adamlar spk ya başvuruda çok geç kaldılar uzman kuruluş raporu çok uzun sürdü. bu sebeple yetişmeyecek galiba.

Vazgeçmeseler bari.

2. Esas

Bu ceonun hangı yaptıgı iş dogru çıktıkı hep abıdık gubıdık

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

3. Esas

Milli piyangodada besım beye her şey kontrolümde dedi sonra fıyasko besım bey bunu çızecektı babasının hatrına bır gunde duzgun iş yapın ve planlar duzgun işlesın yok yok hep şüphe hep şüphe dışarda toplasan yuzde beş bile yyoktur onu alacaz dıye yırtınıyorlar besım bey şirkete sahıp çık lütfen

Esas

http://i.hizliresim.com/3jPAG2.png
    Kademe analizi
    kademelerdeki emir sayılarına bakın altına üstüne yazılanlar hep kendileri kendi çalıp kendi oynuyor araya girenin boğazını sıkıyor

yatırım tavsiyesi değildir

5. Esas

Alıntı Originally Posted by yasabir Yazıyı Oku
    Bu soylediginize biryerde rastlayamadim. Nerde bulabilecegimizi bildirmenizi rica ederim.
    günaydınlar,

ben o zaman ilgili mevzuat ile ilgili aklımda kalan bilgiyi yazdım...ancak bir arkadaşın dün yazdığı madde den 6 ay içinde bitirilmesi anlaşılıyor......Galiba umutla bilgi aklımda yanlış kalmış...kusura bakmayın...
    ancak Genel Kurul ile gazete ilanı arasındaki süre 15 gün.eğer halka açık şirketler için özel bir düzenleme yoksa) ... dolayısıyla aralık ayının ilk haftasında da onay gelse, yetişir...

6. Esas

Bu arada Net in yatırımcı ilişkileri ile görüştüm...kendilerinin hazır olduğunu, SPK dan cevap beklediklerini...Gazete ilanı ile Genel Kurul tarihi arasında 15 günlük bir süre olduğu için, SPK dan onay gelirse yetiştirebileceklerini; SPK onayı geç verse bile bir sonraki bilanço üzerinden devam edeceklerini, birleşneye kararlı olduklarını söylediler...

7. Esas

Neden besım bey hep nthol alıp bır tane dahı tur almaz amaç ne olabılır fıkrı olan carmı arkadaslar

Esas

kısaca çıkan sonuç, spk dan bugün haber olumlu gelirse bu iş tamamlanır. onay gelmezde süreç yeniden başlarsa yada onay geç gelirse demek ki 3. çeyrek bilançosu ile başvuracaklar ve 31.03.2016 da süreç biter. Burada önemli olan şirketin birleşme için kararlı olması

Sayfa 51/749 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •