Sayfa 51/791 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 401 - 408 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Esas

Alıntı Originally Posted by Commandante Yazıyı Oku
    Tacirler, A1 Capital, İnfo, Marbaş satan kurumlar içinde ilk 5 de yer alıyor.

Bu uyanık kısa vadeci voleci takımı ne ara poz aldı da tenhada haber pususuna yattı merak ediyorum

Uyanık çakallar sizi, aldınız mı haberi şimdi hahaha..Alayı dökülmüş
    Şunlara kapak akşam bir haber gelsede ellerinde patlamış olsun..

2. Esas

artık yeter aç yarın tavanı öğlende patlat be kardeşim bedelsizi yap bi güzellik coşalım beeeeeeee...... gönül çok şey mi istiyor sayın ortaklar.... bende kendimi yatıştırmaya calışıyorum.... yanlış anlaşılmasın..... bu sene cok inanmıştım biliomusunuz o açıdan.... ortalamam su anki fiyatlardan bayağı düsük ama inandım işte.... geceleri uyku tutmaz oldu.... sabahı zor yapıyom.... her sabah acaba tavan acarmı die oleeee gözlüyorum

3. Esas

5 yılı aşkın bir süredir taşıdığım karton hisseleriyle artık bir bütün olduk. Bu hisseyi yatırım amaçlı alınmış bir tarla gibi görüyorum şu an için metrekaresi 320 liralardan satılıyor. belki yarın başkası gelecek metrekaresine 280 lira verecek. Benim için gerçekten hiç fark etmiyor. bu hissede ağustos 2011 de 132 liraları da görmüş bir insan olarak kayıtlı sermaye sisteminden çıktığını açıklarsa ya da süre uzatımına giderse beklentinin daha da artığını düşüneceğim ve meydana gelebilecek düşüşlerden faydalanıp hisse sayımı arttıracağım. Şunu herkes bilsin ben hissemi onlar istediğinde değil kendim ne zaman istersem o zaman satacağım...

KESİNLKLE KİMSEYE YATIRIM TAVSİYESİ VEREBİLECEK DURUMDA DEĞİLİM...

4. Esas

Ben rahatım 4 yıl oldu önemli değil. tarladan imar geçmedi,varsın geçmesin... Sıkıntı yok

5. Esas

Alıntı Originally Posted by star way Yazıyı Oku
    Bugün en iyi satıcı garanti yatırım çıkacak diye sesli düşünüyorum !!!
    tam tahmin ettiğim gibi oldu,cuma yapışan garanti döküldü,yarın hayırlı bir gün olur umarım.YTD

6. Esas

Arkadaslar tamam garanti sattida mali alan kim.birde satış neden karşılanmadi ki fiyat düştü?

Esas

Sabır acıdır ama meyvesi tatlidir.tekkeyi bekleyen çorbayı icer. THE END.

Esas

Alıntı Originally Posted by beratruzgar Yazıyı Oku
    Arkadaslar tamam garanti sattida mali alan kim.birde satış neden karşılanmadi ki fiyat düştü?
    Evet arkadaşlar..takas olsa da gorsek..

Sayfa 51/791 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •