Sayfa 51/1132 İlkİlk ... 414950515253611011515511051 ... SonSon
Arama sonucu : 9055 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Işyatırım-varantlar

Esas

Dolar 2,6231'de şuan. İyice çığrında çıkardılar.

Esas

Alıntı Originally Posted by MESUTK Yazıyı Oku
    bu sefer sevdim ama açıkça 600 TL lik alım yaptığını yazmış.

millet de halen hocam diyor.

normalde bunun gibileri ret listeme alırım. ama bunu sevdim, değişik bir yönü var.
    Hiç yanılmayan, hep doğruları bilen, palanın bile takip ettiği kişi 600 TL. lik işlem yapmasıda biraz garip olmuş , böyle birinin en az 250 bin TL. lik işlem yapıp battırdığında da hiç üzülmemesi lazım. Herşeyi bilen bir insan için 250 bin TL. neki ben öyle olsam yerde bulsam almazdım , üstünden atlar geçerdim o paraların

Birde kalkmış millete akıl veriyor

Duhul
    Oct 2013
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    6,231

Esas

Alıntı Originally Posted by süpergazi Yazıyı Oku
    Piyasayı okusan ne fayda okumasan ne fayda, anladıkları anda ters işleme başlıyorlar. Her zaman diyorum en iyisi anlık vur kaç, yapabiliyorsak tabi.
    abi bunları yazmamın sebebi halen yorumcudan medet uman dünya kadar insan var.

geçen gün twitte birisi eğitim var dedi. ( allah var son dönemde isabetli ) katılım ücreti 750 tl. sonra foto paylaşmış katılan 10 kişi. 7500 tl yapar. 2000 bini masrafa gitse 5 bin kaldı. la piyasayı bu kadar iyi bilen 5 bini ne yapsın.

adamın bir de mail grubu var. sadece xxx menkülde ki müşterilerine paylaşıyor.

şimdi ben buna inanıp xxx menkule geçeceğim.

oradan işlem yapıp ayda 1000 lira komisyon ödeyeceğim. bunun müşterisi olduğum için o aracı kurum buna ayda 200 tl komisyon ödeyecek. bu adam da hocayım / uzmanım diyecek. hadi lan ordan! la madem uzmansın en azından borsaya ayırdığın 300 - 500 bin paran olması lazım. son düşüşü ne güzel bildim diyor. 11 bin puan. ula ibiş; madem bildin 50 kontratla işlem yapsan 1 haftada 50 bin kazanmış olman lazım. daha ne koşturuyorsun 200/300 tl 'nin peşinde.!!!

valla gıcığım böylelerine.

teknik analiz kısmına bakanlar bilir. keremce diye biri vardı. listesi çalınmasın diye!!! pazartesi sabah 9,25 gibi haftalık listeyi paylaşırdı. ama listede stop yok. sadece hedef. o zaman ben de acemiyim. bakıyom buraya. bir de klasik üstad havası soru sorana artislik vs. bir süre sonra face grup ıvır zıvır işine daldı.

bir gün başladı xxxx menkul de hesap açtıranlara özel grup açacağım falan fıstık demeye.

bunu gören mesutk; hem şikayet butonuna bastı, hem objektive hem selim abiye özel mesaj. hoop eleman şut forumdan.

hulasa; yazan - çizen - usta - hoca boş bunlar / çöp bunlar.

samimi poz paylaşımları hariç, bu tarz adamlara itibar etmeyin derim.

Esas

Doce'nin yayınladığı günlük bültene baktınızmı 6 Şubat'ın bültenini atmışlar nerden bulup çıkarmışlarsa 1 ay önceki bülteni adamaların ciddiyeti bu kadar işte .

Esas

hala yukselmesını bekleyenlere şaşıyorum arkadaşlar verilen tepkı en fazla 82500 bana gore olur oda 3-4 gunden once olmaz aylıklar sat demiş haftalıklar sat demiş gostere gostere 84 altındaki kapanısta 2 haftalık dusen bar ve endusuk hafta benım tahmınım4 hafta dusus olmalı ondan sonra yukarı hesabıma gore buda 74 75 bın eder yanı 2 hafta dustuk dersek 2 hafta daha olmalı gelelım haberlere chp kapatılacak soylentısı iş bankasına tmsf el koyacak soylentısı musula gırcez soylentısı kamuoyu anketlerınde cıkan değişik sonuçlar doların coşması eskıden dolar cıkınca bozdurup hısseyı ucuzdan alacaklar derdı ama sımdı doları alan gıdıyor halen yukselecek dıyorsanız neye gore oldugunu soyleyın bu tespıtlere dax ın 9 haftadır yukseldıgını ve dunya borsalarına gelecek yuzde 10 luk duzeltmeyı eklemedim esasında neyı anlayamdık yada algılayamasdık bılıyor musunuz yellen sabırlı ifadesi kalksa bıle 2 ay faizyukseltmeyeceğiz dedi esasında o ben faizi artık yukseltcem demekmiş 87500 kırsaydıaçık soyleyeyım felaket zarar yazacaktım ama kıramadıı cunku son mal orda verıldı bugun bıle pıyasayı 81 300den shortladım ama ytepkıye oynamak tehlıkelı olabılır bırde ufak ıpucu en kotu anlarda bıle haftalık yuzde 7 dusmus borsa sımdı onu bıraz ındırırsek haftalık yuzde 5 dususte alım yapılabılır tepkı için ama selale olursa bu sıyasetınde karısması demek olurkı herkes duman olur

Esas

Bu çok bilmiş kellerin ilacı olsa başlarına sürerler, adamlarda bir çok bilmiş havası varki sanki piyasayı onlar yönetiyor. Sırf bu adamlar yüzünden kendi mesajlarımı alıntılamaya korkuyorum ileride onlara benzerim diye.

Bu tip adamların en iyi özellikleri anında kıvırıp kendilerini haklı çıkarmayı başarabilmeleri. Hiç birşey bilmiyorsa bile kelime hazır niye stop yapmadın deyip yine anında haklı çıkartıyorlar kendilerini.

Böyle adamların çoğu satılmış adamlar, geçen seneydi sanırım çok eski kurtlardan biri (eski bir aracı kurum sahibi) kel bir borsacıya dadanmıştı, ona sen satılmış kalemsin böyle yapma milleti üç kuruş para için aldatma diyordu. Tabi adam yılların kurdu borsanın her türlü çemberinden geçmiş, bizden daha iyi biliyor kimin ne mal olduğunu, 15 bin takipçine borsa yükselecek desen en kötü piyasaya 50 milyon TL. para girer, bunlar gibi 10 kişiyi bulsan bir günde 250-300 milyon TL. lik küçük yatırımcının parasını sokarsın piyasaya.

Bu gibi adamlardan medet ummamak lazım, kimsenin dediğini yapmayın kendi bildiğinizden şaşmayın demekten dilimde tüy bitti. Daha ne diyeyim.

Duhul
    Oct 2013
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    6,231

Esas

sabır 73;

1 - son dönem tespitlerin çok başarılı.
    2 - yazarken lütfen biraz; . , ; gibi işaretler kullan.

Duhul
    Oct 2013
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    6,231

Esas

yav iyide benim dediklerimi niye tekrarlıyon.

Sayfa 51/1132 İlkİlk ... 414950515253611011515511051 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •