Sayfa 51/928 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 7417 madde; 401 - 408 arası.

Konu: TRNSK Transtürk Hold.

Esas

Alıntı Originally Posted by karnıbahar Yazıyı Oku
    Kardeşim herhangi bir küçük yatırımcının maliyet düşürmesine elbette sevinirim keşke ufak ufak alış girseydinizde ortam bozulmasaydı zamanlama itibarıyla sıkıntılı star pay satışı süreci varken saygılarımla ytd
    Kardeş bu şeref yoksunları Star Holdingin satış lotlarını korkutma mahiyetiyle koydular. Yoksa burada 200 bin lotun pek öneminin olmadığını düşünüyorum. Adamların amacı başka. Sanırım bu hissede karşıt iki grup var. Bir türlü anlaşamıyorlar.

Esas

bu işlemlerin sonu hayırlı olur inşallah.bu kadar acele ettıklerıne göre ve alan olduğuna göre.ky da bu kadarını alamayacağına göre akşamı bekliyeceğiz.ytd.

3. Esas

Abicim önemli olan zincirleme aksi tesir yapması adamlar günlerdir satacak yatırımcı bulamıyorlardı tam tıkanmak üzereydiler bilgilerine ytd

Esas

buhar124 bu sefer ortalama 0,40 dan anlaştılar galiba.ara sıra eşleşmeleri görürsek biraz anlarız belki.ytd.

Esas

bu kadar satışı karşılığına varsa sonucta birsey olabilir.belki aksama ıyı bır haber gelir bellımı olur.alanda aptal degıldırytd.

Esas

Eslesmeler 1.275 milyon 39 kademesinde eslesiyor 39 da satici modundan çıktı alıcı modunda 63000 lot var bilginize ytd

7. Esas

Arkadaşlar milletimiz kendi nefsine müslüman tabirine doğru hızla ilerliyor dayanışma, kardeşlik, sadakat, emanete sahip çıkma gibi kavramların yerini herkesten banane ben,ben ,ben.ben oysaki omuz omuza saf olmak gerek yaramazlar hep olacak eliyeceksin o kadar saygılarımla ytd

Esas

Syn force1

Teşekkürler bilgilendirme için sizin gördüklerinizi görebilmek için hangi programı satın almam gerekiyor acaba

Sayfa 51/928 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •