Sayfa 51/362 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2894 madde; 401 - 408 arası.

Konu: NETAS - Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş.

Esas

O anki piyasa fiyatı üzerinden çağrı yapılmıyor..kararın kamuya açıklandığı tarihten önceki yüz seksen gün içinde,borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatlarının ortalaması ile belirleniyor

örnek:

SELÇUK GIDA ENDÜSTRİ İHRACAT İTHALAT A.Ş.
    SELGD
    III
    Gönen Kuru Kahve Gıda ,Turizm ,Gemicilik ve Liman işletmeciliği Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin Şirketimizin Yönetim imtiyazına sahip A Grubu imtiyazlı paylarını satın alması sebebiyle
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-26.1 sayılı "Pay Alım Teklifi Tebliği' hükümleri kapsamında Şirketimizde pay sahibi bulunan yatırımcılara pay alım teklifinde bulunma yükümlülüğü kapsamında yapılan başvuru değerlendirme aşamasında olup ,
    Sermaye Piyasası Kurulu'na onaya sunulan bilgi formunda Satışa ilişkin anlaşmanın yapıldığının kamuya duyurulduğu tarihten önceki altı aylık dönem içinde oluşan günlük ağırlıklı ortalama borsa fiyatlarının aritmetik ortalama fiyatı olan 0,3901 TL olarak belirlenmiştir.

II
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-26.1 sayılı Pay Alım Teklifi Tebliği hükümleri çerçevesinde bugün (30.06.2015) tarihi itibariyle Şirketimizin Yönetim Kurulu Üye seçimi ve Oy Kullanımında İmtiyaz hakkı taşıyan A Grubu payları Devralan Gönen Kuru Kahve Gıda ,Turizm ,Gemicilik ve Liman İşletmeciliği Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından;
    Sermaye Piyasası Kurulu'na Zorunlu Pay Alım Teklifi ile ilgili başvuruda da bulunmuştur.
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumların Kamuya Açıklanması Tebliği uyarınca ilan olunur.

I
    01.06.2015
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Gönen Kuru Kahve Gıda Turizm Gemicilik ve Liman İşletmeciliği San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.

Rekabet kurulu onayladıktan sonra hisse devir işlemi yapılacak, kararın kamuya açıklandığı tarihten sonra SPKya başvuru yapılacak, bu tarihten sonra hisse fizana gitse bile son altı aylık ağırlıklı ortalamaya bakılacak o sırada ZTE taşımasa bile babalar fonlar devreye girecektir...

2. Esas

Yeter milletin kanını emdiniz yıllarca. Defolup gideceksiniz aklınız hala ib.elikte. bi gidin rahat bırakın artık adi herifler. Ulan ne doymak bilmez yaratıklarmışsınız yaa. Hayvan bile yer doyar kalkar gider. Yetmedimi bunca yıl yedikleriniz?

3. Esas

Sayın Mezedu, bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : blueforet; 16-12-2016 saat: 02:20.

Esas

hayırlı sabahlar

Esas

Hayırlı sabahlar çok erkencisiniz

DOĞRULUK KİŞİNİN SÖZÜNDE DEĞİL , YÜREĞİNDE ÖZÜNDE OLMALIDIR !!!!!

6. Esas

Alıntı Originally Posted by nova34 Yazıyı Oku
    Yapmayın gözünüzü seveyim, bir sene için de 50 ler den 300 küsürleri gördü nerden bakarsan 7 kat, sadece bir sene içinde yaptığı önceki süreci yazmıyorum bile! daha ne yapacaktı ki ? Ama sizde haklısınız ozamanlar forumlarda 1000 ler 1200 ler konuşuluyordu, adamlarda bunu çok iyi değerlendirdi.
    Bakin hisse bir senede 50 sen 300 e gitmedi.2010 kasımda harekete başladı 2011 şubatında kâğıt 170 i görüp gevsedi sonra 2012 nisanında 140 dan 300 e gitti.
    2011 yükselişi Netasta özgü degildi .bu yükseliş tüm bedelsiz potansiteli olan hisselerde gerçekleşti.borsada 2010 senesinde gözünü kapatıp bir hisse secsen( o zaman 330 kâğıt vardı en az 250 tanesi benzer prim yapmıştır) ayni kari yapabilirdin.hatta Netaş bugünkü fiyatı ile 2010 kasımdan performans tablosu yapan ilk 200 kağıda girmez.)

Şahsen benim Netasta kizdigim şey yükselip yukselmemesi değil.CEO nun ve patronun söylemleri.borsada gelecek satın alınır 2010 dan beri CEO ya kalsak simdi ciromuz 3 milyar TL karimiz 200 milyon TL idi.gelinen noktada ceonun insanları kandırmak için. Bu söylemlerde kasıtlı bulunduğunu düşünüyorum.beni kızdıran bu.önce fatih sonra duvar arkası 4g siber güvenlik teknolojisi geliştirip satamiyoruz.

Esas

Gozunu sevdigim aselsan ne guzel gidiyor.kaplumbaga gibi az az ama istikrarli.
    Netas denen adi ise al satci para babalarindan baskasina calismiyor.

8. Esas

Spek efendi, elimizde tabiri caizse hayvan gibi mal var ama fiyatı bira daha aşağılara çeksen harika olur.
    Sana söz, daha sonra 16-17 TL lerden geri vericem...

Sayfa 51/362 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •