Sayfa 51/486 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3883 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Jan 2006
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    264

Esas

Alıntı Originally Posted by bortev Yazıyı Oku
    EUKYO 3 TL DEN 10 TL YE GİTTİ. EUROM MENKULUN ELİNDE VARDI. NİYE SATMADI YUKARDAN HALA BEKLİYOR. SATSAYDI KAR YAZARDI ŞİRKET VE DEĞERİ YÜKSELİRDİ. ŞİMDİ ALDIĞININ AŞAĞISINA GERÇEK KİŞİ OLAN ORTAKLARA SATAR. Böylece hem ortak şahıs olarak kazanır. hem eurom zarar eder onuda aşağıdan toplar sürer yukarı öbür sirket alır yukardan ortak kazanır vb. bu döngü böyle gider ha gider vay ky ların haline. sonrada biz hukuk devletiyiz diye bağırır siyasetçilerimiz. bunlar gibi bul karayı al parayı yapan sahtekarlar yüzünden gerçek sanayici ve bankacılarımız da sermaye bulamaz hale gelirler. kurunun yanında yaşta yanar. alın eukyoyu 3 lira sağlam destek olarak algılandığında görürüz 6 lirayamı 0.60 krş mı gidecek ömrümüz oldukça. daha da acıtıcı şeyler yazacam ama suçun hepsi satanda değil daha öncede yazdığım gibi. biraz bizde birazıda SPK'nın boynunda küçük yatırımcının böylesine sömürülmesinin günahı. esen kalın

Originally Posted by bortev

bende de etyat var ancak ben düşüncelerimi eurom da az önce yazdım. bu grubun kağıtlarından bir b. olmaz. bu adamlar ölü soyucu. kimse biz bu adamları çarparız kazanırız diye düşünmesin. 096- 1.02 arası 3 kes etyatı, 093- 098 arası 2 kez euromu çevirdim. 1500 tl kazandım. sonra atladım 0,96 dan simdi buradayım. iki katını aldılar geriye. enka ve deva danda kazandıklarımın 1/4 ünü aldılar bekliyorum. 0.95 i sağlam destek olarak algılattıktan sonra verdiler malı elimize geldik 0.82 ye. daha da nerelere gideceğimiz belli değil. inşallah yukarı olurda kurtuluruz. bir kurtulsam bir daha garanti verseler yaklaşmam bu ölü soyucu tuvalet kağıtlarına. bunlar benim düşüncelerim olup yatırım tavsiyesi değildir. kimse etkilenmemelidir. sağlıkla kalın.
    Bu sayfadaki en mantıklı yorumu sen yapmışsın,bi arkadaş eukapital için 3 tl den alın 6 tl ye çıkabilir demiş,alın alın çıkar 6 tl ye değil hatta düştüğü fiyata 10 tl ye bile çıkar,yahu kardeşim yenilen kazıkları hiç okumuyormusunuz,eurokapitali al 3 tl ye bi düşsün de 50 kuruşa o zaman kazık nasıl yeniyormuş sende öğrenirsin,ama işi işten geçmiş olur,bizi balık gibi avlıyorlar,tabi senetleri bi anda çıkarıyorlar ki biz k.y lar balıklama senete atlasınlar diye,benim anlamadığım bu çıkışlara eurokapitaldeki 2 tl den 10 tl ye çıkışında spk hiç bakmadımı,şimdi 10 tl den 3 tl ye düştü bana soracak olursanız 3 tl den de 50 kuruşa kadar yolu var,ben etyatta zarar ettim,şimdi 82 kuruş hala bile çekiniyorum ne acayip firma bunlar böyle euroma bakın bi 5 tl ye çıkıyor bi 50 kuruşa düşüyor yahu bukadar tutarsız firma olurmu hiç,aman aman benden uzak dursunlar. Sonuç bizi kandırdılar siz kanmayın. 1e 5 garanti verecez deseler yaklaşmayın. dokunan yanıyor.Alın size embyo son paragraf hariç bunlar hep eski yazılarım.

Esas

hisse sürünmeye devam ediyor,bazı kağıtlar düzeltme yapıp yükseliş yapıyorlar bu ise umrunda değil gibi...

Esas

ETYAT 0.81 kapandı, 0.83 ü geçerse yukarı hızlanır.
    İlk etapta tahminim 1 in üzerine atmaya çalışacaktır.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    311

Esas

sayın good yanlış anlama ben hala kağıttayım iş bankası takası 1.sırada olduğu müddetçe bu iş zor gibi.bi de sen zaten tabii ben de 5 aydır aynı şeyleri yazıyoruz ama yok yok yok

selamlar 1 yıl daha böyle gidebilir

Esas

endeks buraya gelmişken tepki vermezse artık ayıp olur gibi,küresel bozulma da şimdilik azalmışken..y.t.d..

Esas

bu arada spek kardeş bu sayfaya bakıyor sanırım, olumlu yorumlara karşı hemen düşürüveriyor gibi, iyide nereye kadar..y.t.d..

Esas

SAYIN:GOODFATHER; AYLARDIR YANLIŞ YAPIYORSUN

Alıntı Originally Posted by GOODFATHER Yazıyı Oku
    DİKKATİNE ÇEKERİM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Borsada manipülasyona dikkat
    Borsayı etkileyecek raporun bedeli ağır olacak

Sermaye Piyasası Kanunu Tasarısı’nın Plan Bütçe Komisyonu’nda görüşülmeye başlandı. Basına yönelik düzenleme, tasarının ‘Piyasa Dolandırıcılığı’ başlıklı 106. maddesinde yer alıyor. Söz konusu maddenin 2. fıkrasında, sermaye piyasası araçlarının fiyatlarını, değerlerini veya yatırımcıların kararlarını etkilemek amacıyla yalan, yanlış veya yanıltıcı bilgi veren, söylenti çıkaran, haber veren, yorum yapan veya rapor hazırlayan ya da yayanların iki yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılmaları öngörülüyor. Habertürk

Esas

Alıntı Originally Posted by GOODFATHER Yazıyı Oku
    kagıt 0.78

Sayfa 51/486 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •