Sayfa 52/370 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2959 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2005
    Gönderi
    3,751
    Blog Yazıları
    1

Esas

10 bin lot artı gibi kademe analizinde şimdilik hiç fena degil sonu gelirse çok iyi olur ag ortalamayı da 74 üzeri çıkartırsa daha iyi olacak gibi

Esas

75 den aldıklarımı 73,75 den spek efendiye devir ettim...çok tehlikeli bir kağıt...inşallah yüksek maliyetli arkadaşlar zararlarını çıkarır....yeni gireceklerede tavsiyem daha dibini bulamamış gibi....benim malı alır almaz 77 çekti tekrar aldıracak veya benden aldığını başkasına yüksekten satacak...adamın amacı mal toplamak mı mal dağıtmak mı belli değil....şu an sanki biraz topluyor gözüküyor...ama ne edeceği belli değil...dikkatli olun...ytd...herkese bol kazanç...

3. Esas

bence spek filan yok birbirimize alıp veriyoruz kazanan kahveci

Duhul
    May 2011
    İkamet
    127.0.0.1
    Gönderi
    1,710

Esas

Alıntı Originally Posted by afm Yazıyı Oku
    75 den aldıklarımı 73,75 den spek efendiye devir ettim...çok tehlikeli bir kağıt...inşallah yüksek maliyetli arkadaşlar zararlarını çıkarır....yeni gireceklerede tavsiyem daha dibini bulamamış gibi....benim malı alır almaz 77 çekti tekrar aldıracak veya benden aldığını başkasına yüksekten satacak...adamın amacı mal toplamak mı mal dağıtmak mı belli değil....şu an sanki biraz topluyor gözüküyor...ama ne edeceği belli değil...dikkatli olun...ytd...herkese bol kazanç...
    aynisini krsan da da yaptilar. mal toplamak felan hikaye, alis agirlikli gidiyor felan hikaye, bu hacimle mal satiyorlar.

Esas

73,75'den ben de vedalaştım.
    daha kırıcı aşağı gelirse yine girerim.

Esas

Alıntı Originally Posted by BasePointer Yazıyı Oku
    aynisini krsan da da yaptilar. mal toplamak felan hikaye, alis agirlikli gidiyor felan hikaye, bu hacimle mal satiyorlar.
    bende aynı fikirdeyim ortak...taban bile kapatabilir...belkide tavan olur....ama mal toplamak hikaye....satış fırsatı vermeden mal toplayamazsın...anca fiyat çook düştü izlemini verip mal dağıtabilirsin...burası ımkb tam tersinide yapabilir...zaten ne yapacaklarını bilsek hergün zarar yazmayız...ytd...

Esas ..

Alıntı Originally Posted by Chakra Yazıyı Oku
    73,75'den ben de vedalaştım.
    daha kırıcı aşağı gelirse yine girerim.
    73,75 den mallanan ky mi spek mi ? 16:25 te ne olduğu ortaya çıkar

Esas

Alıntı Originally Posted by federal Yazıyı Oku
    73,75 den mallanan ky mi spek mi ? 16:25 te ne olduğu ortaya çıkar
    taban olmazsa yarın düşmeye devam eder umarım tersi olur.asla bulaşmam asla değeri ederi 23-25tl zaten

Sayfa 52/370 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •