Sayfa 52/416 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 3323 madde; 409 - 416 arası.

Konu: DEVA Deva Holding A.Ş.

1. Esas

Coe nerelerdesin
    Çık sahneye
    Seni ve yorumlarınızı özledimmmm

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    TÜRKİYE
    Gönderi
    2,107

Esas

Alıntı Originally Posted by faithless Yazıyı Oku
    Doktor bak sallamasak Deva'ya bişi olacağı yoktu? Bu arada yeri gelmişken söyliyeyim birkaç gündür "an itibariyle kademe bilgisi paylaşabilecek var mı" felan diye yazıyordum da kimse sallamıyordu gün itibariyle istemeden veriyorsunuz, bilgilerinize ortaklar...
    önemli işlemler veya göze carpan değişiklikler olmaz ise ben paylaşım yapmıyorum.
    buğün haraketli oldugundan satıs veya alıs yapacaklara bilği olur diye paylaşım yapıyorum.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by ROMEO Yazıyı Oku
    önemli işlemler veya göze carpan değişiklikler olmaz ise ben paylaşım yapmıyorum.
    buğün haraketli oldugundan satıs veya alıs yapacaklara bilği olur diye paylaşım yapıyorum.
    Sn Romeo siz kesinlikle yorum dışısınız lakin bilgi istediğimizde de satış veya alış yapacak olabiliriz değil mi?

4. Esas

21 Ağustos'ta da 3.84'ten dönmüştü bugünde aynısı oldu. Yorumu olan var mı?

Esas

Alıntı Originally Posted by faithless Yazıyı Oku
    21 Ağustos'ta da 3.84'ten dönmüştü bugünde aynısı oldu. Yorumu olan var mı?
    genelde bir önceki tepe test edilir.. sonra göstergelerin düzelmesi için yaylanır..sonra ilk kavşaktan dönüp otobana çıkar. bende haftalıkta ve günlükte görünen kavşak 3.75.. haftalıkta 3.53 3.50 aralığına kadar oluşacak sarkmalarda teknik görüntüyü bozulmaz..( yapacağı yaylanma sert haraketlerle olursa bu seviyede değişiklik oluşabilir..)

Esas

burada ise 3.75 altını istemediğini ifade etmeye çalışıyor..

Esas

ben ŞU AN İTİBARİ ile malsız çulsuz izliyorum.. Uzun vade yatırım yapanlar benim mesajlarımı dikkate almasınlar..
    grafık haftalıktır..

Esas

3.79 ile şimdilik aranızdan ayrıldım. Yakında görüşmek dileğiyle...

Sayfa 52/416 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •