Sayfa 52/509 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 4067 madde; 409 - 416 arası.

Konu: EUHOL - Euro Yatırım Holding A.Ş

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    467

Esas

bu hisse son 1.5 senede bir defa 0.5X'ten 1.20'yi ve bir defa da 0.7X'den 1.20'yi gordu. Her iki durumda da firsat verdi, kimilerine kar ettirdi. kimilerine zarar ettirdi. ve yine yapacaktir, yine 0.7X'lerden mi yapacaktir yoksa 1.xx'lerden 2.xx'ler mi yapacaktir gorecegiz ama kesinlikle yapacaktir.

2. Esas

sinirler gerilmiş... spek amacı doğrultusunda devam ediyor..ama kumar dedim ben zamanında....şeytan dürtüyor makinanın kolunu çekip şansımı denesem mi ...nede olsa kumar...tövbe tövbe kış kış seytan

Esas

Alıntı Originally Posted by 57.ALAY DİRİL Yazıyı Oku
    sinirler gerilmiş... spek amacı doğrultusunda devam ediyor..ama kumar dedim ben zamanında....şeytan dürtüyor makinanın kolunu çekip şansımı denesem mi ...nede olsa kumar...tövbe tövbe kış kış seytan
    Kumar oğlu kumar hemde...

4. Esas

1 tl nin de altına indik bakalım. Nerede duracak , nereden tepki verecek bekleyip göreceğiz.

5. Esas

Yanliz Spek cok salak ve her kagitta ayni taktigi izliyor. Ezber bozmadikca isi zorlasicak gibi gorunuyor

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Sonunda Ankara
    Gönderi
    1,610

Esas

Doğrudan 0,60 lara mı gidecek, yoksa önce biraz yükseliş havası verilip sonra 0,50 lere mi gidecek, ne olacaksa biran önce olup bitse de, eukyo, etyat veya öbür kağıt adı herneyse, harekete başlamadan biraz mallansak diye bekleyen bir ky grubu da var gibi.. Bunları forumlardaki ilgili topiklerde yazılanlardan çıkarıyorum..

Bakalım bu ky grubu, bu stratejiyle, Mustafa karşısında başarılı olabileck mi?

Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Üstelik hepsi hayal ürünüdür.

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Sonunda Ankara
    Gönderi
    1,610

Esas

Alıntı Originally Posted by berkeri Yazıyı Oku
    Doğrudan 0,60 lara mı gidecek, yoksa önce biraz yükseliş havası verilip sonra 0,50 lere mi gidecek, ne olacaksa biran önce olup bitse de, eukyo, etyat veya öbür kağıt adı herneyse, harekete başlamadan biraz mallansak diye bekleyen bir ky grubu da var gibi.. Bunları forumlardaki ilgili topiklerde yazılanlardan çıkarıyorum..

Bakalım bu ky grubu, bu stratejiyle, Mustafa karşısında başarılı olabileck mi?

Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Üstelik hepsi hayal ürünüdür.
    Ağzımızı açtık, bir iki saat sonra eukyo da hareket başladı..

Hareket kalıcı olur da, bu ky grubu muratlarına erer, inşallah..

Ama, başka kağıtların hareketlenmesi için,bu kağıdında daha fazla düşmesine gerek yokmuş, dimi,?

Belkide cevabı zaman gösterecek..

8. Esas

Alıntı Originally Posted by berkeri Yazıyı Oku
    Ağzımızı açtık, bir iki saat sonra eukyo da hareket başladı..

Hareket kalıcı olur da, bu ky grubu muratlarına erer, inşallah..

Ama, başka kağıtların hareketlenmesi için,bu kağıdında daha fazla düşmesine gerek yokmuş, dimi,?

Belkide cevabı zaman gösterecek..

evet doğru olabilir kardeş, zaman gösterecek herşeyi.

Sayfa 52/509 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •