Sayfa 52/498 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 3980 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Araç Üstü Ekipman A.Ş.

Esas

Bende o zaman hisenin ingiliz şirketine satılacağı haberi sonrası zarar ettim 2.30 dan haber le 1.89 a geldi baya bekleyip ilk bilançoyla ile başlayan hareket 3 lere kadar geldi şimdide öyle olması temenni ediyorum ytd

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

denizin alış satışına dikkat

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    giresun
    Gönderi
    2,832

Esas

ne yapmış bu deniz 6.52den alıp, 6.47den satmış ilginç ben anlayamadım bu işlemdeki amacı...

Esas

Fabrika yatırımından dolayı 3 aylık bilançoda zarar gelebilir mi ?

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

6. Esas

Sirket yetkilileri seffaf degil! Arkadas 11 lere giderken sirket surekli iyi haberler gonderiyordu.Simdi neden cikip bir acikmam yapmiyor?sirket bu isin neresinde merak ediyorum.Spk ya sikayet edeceksin aslinda inceleme baslatsinlar.Bunlar oyun saniyorlar yaptiklarini.Sirketi asagi duserken sahipsiz biraktiklari icin ben bu dususun arkasinda ard niyet ararim.Sirket cikip aciklama yapmali.Detay vermesede yeni sparis aldik diyebilir,yapilan malezya fuari icin olumlu gecti,yakin gelecekte olumlu olacagini dusunuyoruz gibi haberler gonderebilirdi.Suan yaptiklari halka acik bir sirkete yakismayan davranislar.

7. Esas

Hep birlikte sirketi arayalim arkadaslar yatirim yaptigimiz bir sirketi arastirmak en dogal hakkimkiz cekinmeden arayin yatirimlar hakkinda bilgi alin.Bilanco icin sorun.Baska forumlarda bir hayli aktif durumdalar bizde sirketimizi her zaman arayip bilgi alabiliriz.Sirket bize bunu anlatmak zorunda.Hatta izmirde olan arkadaslar firsat bulduka ziyaret etsinler.Fabrikayi gezsinler bilgi alsinlar.Gelismeleri burada paylassinlar ki fayda saglansin.olumlu yada olumsuz birlikte hareket edebilelim.saygilar.

8. Esas

Beter olsunlar uretikleri tomalarla insanlarini canini yakiyorlar devlete 2 katina satiyorlar

Sayfa 52/498 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •