Sayfa 52/474 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 3786 madde; 409 - 416 arası.

Konu: VERTU-Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by ÇOLAKOĞLU Yazıyı Oku
    yakında aglıyanları burda görmek istemıyorum o kadar dedık ... şimdi dostlar bu kagıtın 17.12.2015 kadar halka arz fiyatıının altına düşmesi lazım izahneme okuduk..
    yani ? o zamanmı uygun olur

Esas

Halka arz fiyatını bekleyen hayal görür, 3"ün altına da inanmıyorum.
    Bu şartlar altında sadece kağıda inananlar kalsın burada.
    5 gündür yaşananlar gerçekten rasyonel değildi ve böyle birşeyi de hemen hemen herkes bekliyordu. Bence taşların yerine oturması açısından sağlıklı olabilir. Ky"ye de yeni fırsatlar doğabilir. Ben de aldım biraz daha bu fırsattan.. Biraz daha inerse alıma devam edeceğim. Ytd

Esas

pasta yok mu kim almış kim satmış bir bakalım

Esas

bu hikaye burada bitmez daha yeni başladı.

Esas

Alıntı Originally Posted by ümiter Yazıyı Oku
    izahnameye nerden ulaşabilirz
    dostum kapdan bulabılırsın ..

Alıntı Originally Posted by _LetHe_ Yazıyı Oku
    2.60 ve 2.70 lerden alamayan kuşlar ötmeye başladı yine hisse düşünce .. ayrıca sen nesin ki ağlayanları görmek istemiyorsun...
    ben 2,42 aldım verdım allah bereket versin benle birlikde bir kac kişide uyardı.SEN KİMSİN BEN KİMMİYİM bu sorular benim tarzzım değil...

Alıntı Originally Posted by polat.51 Yazıyı Oku
    yani ? o zamanmı uygun olur
    yani bunu şimdiye kadar tahtayı yapmaya başlıyan karar vericek gibi ama dikkatlı olmak lazım verusamın dedıgı gıbı AO 3,58 kaldı yarını görmek lazım

Esas

Pasta paylaşacak kimse yok mu

Esas

ben 2,42 aldım verdım allah bereket versin benle birlikde bir kac kişide uyardı.SEN KİMSİN BEN KİMMİYİM bu sorular benim tarzzım değil...

tarzını bilmiyorum.. fakat demiştik ağlayanları görmek istemiyorum diyince gereksiz buldum bu sözlerini... hisseye gelince bu hareket normal bence eğer taban yapsaydı dediğine katılırdım halk arzın altına beklemiyorum fiyatı.

Esas

Alıntı Originally Posted by _LetHe_ Yazıyı Oku

tarzını bilmiyorum.. fakat demiştik ağlayanları görmek istemiyorum diyince gereksiz buldum bu sözlerini... hisseye gelince bu hareket normal bence eğer taban yapsaydı dediğine katılırdım halk arzın altına beklemiyorum fiyatı.
    beklemiyen arkadaşlar var ama bakalım vertu değilde piyasa daha fazla bozulmaya devam edıcek mı buda etkılıcek onu bence ...

Sayfa 52/474 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •