Sayfa 52/277 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2213 madde; 409 - 416 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by wiseinvestor Yazıyı Oku
    Biz o güven konusunu yıllar önce yazdık hababam projeler ötelenmeye başladığında. Sayın denizebakan da aynı noktayı vurguladı hep. O zaman da şimdiki gibi yok yarın yükselir, yok 3 güne zirve yapar, yok kağıdı kötülüyorlar diyenler vardı, satıp yok olup gittiler

O yatırımlar zamanında bitseydi şimdi borsa düşüşü de genel trend de umrunda olmayabilirdi tüpraş gibi, kimbilir fiyat da nerede olurdu.
     Alıntı Originally Posted by desertaxe Yazıyı Oku
    Aynen imza! Bu tahtada baronlar oyle buyurdular ve o oldu. 4,78 deki kagit 3,40-50 lerde pul oldu. Karin beklenenden az gelmesiydi hisse satisiydi falan filan zirvadir hikayenin de otesinde masaldir. Hissesi 10TL olsa sasirmiyacagim bir sirkettir Petkim, lakin gel gor ki bastaki tahta yapicimiz tokatci.
    SOzun ozu cok onemli bir noktaya temas etmissin: GUVEN
     Alıntı Originally Posted by denizebakan Yazıyı Oku
    Tahtanın sadece normal teknik bir düzeltme görmediğini, garip işlere kurban gittiğini kabul ediyorsun o zaman. O zaman anlaştık. Benim maliyette epeyce iyi, benim içinde 4,78 altı her fiyat sahte. Ama 4,78 altında buralarda daha eklermiyim yok onlarda sana kalsın. Ben gördüklerimden sonra bu kadarı bana yeter kararına vardım. Benim için en önce güven gelir, güven varsa fiyat zaten gelir. Biri olmadan öbürü olacaksada ben almayayım.

Elbette piyasanın dediği olur, işte ben bunu bildiğim için 10 dan geri saymıyorum bugünün tarihini atın falan demiyorum. Dediğim tek şey bu kadar yüksek özsermaye karlılığına sahip bir şirketin böyle düşemeyeceğidir. Piyasanın dediği olur ama burada sanki piyasanın dediğinin yanına birilerinin dediğide eklendi.

y.t.d.
     Alıntı Originally Posted by bozacı Yazıyı Oku
    Beni dikkate alman ve emek vermen cok hosuma gitti. Simdi sana tum bu tutarsizliklarimi (sana gore) soyle aciklayim. Oncelikle kimse piyasadan buyuk degil. Ilk mesajim mal caktiklari yonundeyki gordugun uzere ve bugun geldigimiz nokta bu tezimi onaylamis oluyor. Bunu kendi gozlerinle gordun. Simdi arada artigim mesajlara geleyim ki bunlar senin icin tutarsizlik gostergesi. Iste bunlarda kimsenin piyasadan buyuk olmadigini kanitliyor
    Oarada donus basladigini dusundugum anlarda artigim olumlu mesajlari da inanarak atmistim. Ama operasyon sandigimdan uzun surdu. Bunun icin beni suclamayacaksin heralde. Muhtemelen suclayacaksindir
    Arada attigim her olumlu mesajda sistemim donus sinyali vermisti ve paylastim.
    Tekrar altini cizerek soyluyorum benim teknigimde 3
    84 un alti her fiyat sahtedir. Buna inanarak islem yaptim
    Su anki maliyetim 3.72. Bu benim icin muazzam bir maliyet boyle bir kagit icin.
    Değerli dostlarım ya şirketimize Güvenip bekleyip sonucu göreceğiz
    Yada Güvenmeyi bırakıp satıp bekleyip göreceğiz
    Ben güvenmeyi tercih ediyorum

Esas

Yeni yılda petkm topicinde yepyeni bir beyaz sayfa açalım hepbirlikte, düzeyli,dayanışmalı,yardımlaşmalı,hoşgörülü vede sabırlı bir sayfa olsun....

Esas

Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Yeni yılda petkm topicinde yepyeni bir beyaz sayfa açalım hepbirlikte, düzeyli,dayanışmalı,yardımlaşmalı,hoşgörülü vede sabırlı bir sayfa olsun....
    Ben varim��

4. Esas

Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Katılmamak elde değil. Birde tespit yapayım: yorumlarda siyaset izi olmadığı durumlarda bunu zaten başardığımızı görüyorum...

Esas

BİR KATKIDA BENDEN OLSUN
    kırılan trendle ters flama yapan petkm şu an yatay kanalda dipte devam ediyor bu kanalda sıkışacak ve yukarı patlayacaktır tahminim.bu bantın alt noktalarında toplanması akıllıca olur bant 343 -370 aralığındadır.burdan malınızı vermeniz çok saçma olur tabi ben tekniğe göre söylüyorum temel analizine bakmadım.umarım faydalı olmuştur.trend kırılması 420 den sonra başlamıştır.benim grfk tekniğime göre bu komple kırmızı olan bölge asla mal satılmaması gereken bölgedir.yeni trend ancak 420 nin yukarı kırılmasıyla gerçekleşir.

Esas

Alıntı Originally Posted by TORİK Yazıyı Oku
    BİR KATKIDA BENDEN OLSUN
    kırılan trendle ters flama yapan petkm şu an yatay kanalda dipte devam ediyor bu kanalda sıkışacak ve yukarı patlayacaktır tahminim.bu bantın alt noktalarında toplanması akıllıca olur bant 343 -370 aralığındadır.burdan malınızı vermeniz çok saçma olur tabi ben tekniğe göre söylüyorum temel analizine bakmadım.umarım faydalı olmuştur.trend kırılması 420 den sonra başlamıştır.benim grfk tekniğime göre bu komple kırmızı olan bölge asla mal satılmaması gereken bölgedir.yeni trend ancak 420 nin yukarı kırılmasıyla gerçekleşir.

Eline , yüreğine . bilgine sağlık TORİK kardeşim, aynen katılıyorum görüşlerine....

Esas

petkm kama üzerinde...

Esas

Yarın olabilecek değerlerin tümü ,ancak ben yukarı hamle bekliyorum ve kesinlikle 3.74 kalıcı olarak geçilmeli artık.....

Sayfa 52/277 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •