Sayfa 52/1000 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.

Esas

Yükselişe spekülatif demek yanlış kanımca. Oldukça güzel kar var. Daha da önemlisi satış ve karlılık artışta.
    Bakın yatırımcı ilişkileriyle görüşün aklınızdaki sorular için. Ben görüşüyorum güzel de yanıtlar alıyorum.
    Mesela Lisans Gelirlerinin bu çeyrekte 6 Milyona çıktığını kaçınız biliyor acaba?
    Spekülatif değildir bu yükseliş.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

*Kimse bu yazdıklarıma bakıp alım satım kararı vermesin. Yasal ve vicdani olarak olarak sıkıntı yaşamak istemem. Yatırım yaptığınız şirketin en azından faaliyet raporunu okuyun.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by subway2 Yazıyı Oku
    Yükselişe spekülatif demek yanlış kanımca. Oldukça güzel kar var. Daha da önemlisi satış ve karlılık artışta.
    Bakın yatırımcı ilişkileriyle görüşün aklınızdaki sorular için. Ben görüşüyorum güzel de yanıtlar alıyorum.
    Mesela Lisans Gelirlerinin bu çeyrekte 6 Milyona çıktığını kaçınız biliyor acaba?
    Iste borsada n anlayan budur.tuttum seni arkadaşım.
    Mardin için kront un karel ve kiler den farkı yok.ikisi de şu fiyatları ile pahalıdır. Ama kront un hala 1.8 o lere kadar ederi vardır. Ama 2015 sene sonu karı daha yüksek olursa hedef fiyatını yükseltirIz-
    Sonuç olarak mardin in dediği gibi kront un yükselişi spekülatif değil temele ve gelen yaklaşık 3 milyonluk kara bağlıdır.
    1.67 den sattıkları mi 1.56 dan yerine koydum

Esas

Valla bu kadarına pes. Adama önce üstad diyeceksin, sonra yaktın beni, peşinden de hocalık taslayacaksın. Madem o kadar iyi biliyordun niye başkasının aklına uydun demezler mi adama. Bir Mardinin yazdıklarına bak bir kendininkine. Üç cümlede herkes kendini belli ediyor zaten.

Esas

Alıntı Originally Posted by osmanlı. Yazıyı Oku
    Mardin için kront un karel ve kiler den farkı yok.ikisi de şu fiyatları ile pahalıdır. Ama kront un hala 1.8 o lere kadar ederi vardır. Ama 2015 sene sonu karı daha yüksek olursa hedef fiyatını yükseltirIz-
    Sonuç olarak mardin in dediği gibi kront un yükselişi spekülatif değil temele ve gelen yaklaşık 3 milyonluk kara bağlıdır.
    Arkadaşım kaçtan aldığın kaçtan sattığın seni ilgilendirir. Burada şuradan aldım şuradan sattım demek yakışmıyor...

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    istanbul/amasya
    Gönderi
    8,915

Esas

*Kimse bu yazdıklarıma bakıp alım satım kararı vermesin. Yasal ve vicdani olarak olarak sıkıntı yaşamak istemem. Yatırım yaptığınız şirketin en azından faaliyet raporunu okuyun.
    Güzel yerden yakalamışsın kardeşim tebrikler,Lisans yazılım için bakınız logo kaç piayasa değerine sahip.. kront bu alanda kendini geliştirmeye devam ederse sabırlı olan için gelencek teknoloji ve bilişimde

6. Esas

Arkadaslar 2015 Telekom'da ihaleler yılı. Kron Telekom da yazılımlarla kendine bir pay çıkaracaklar. Ben bu yüzden krontta yim. Maliyetim 1.36 ya düştü.
    Artık 1.80 e bile satmam- krontU-
    Az önce Hamza adlı biri 24 şubatta n beri 800 bin küsür aldım, biraz sattım. Ama elimde yüzde beste fazla mal var dedi.2 gün önce de ali ihsan çöker 1 milyon lot a yakın mal aldı.
    Bu yükseliş spekülatif diyenlere kapak olsun.elin adamları kront un geleceğine yatırım yapıyor, spekülasyon a değil.
    2015 te 6 milyon kar edersek kront un ederi 5 tl olur.benden söylemesi.

7. Esas

Arkadaslar 2015 Telekom'da ihaleler yılı. Kron Telekom da yazılımlarla kendine bir pay çıkaracaklar. Ben bu yüzden krontta yim. Maliyetim 1.36 ya düştü.
    Artık 1.80 e bile satmam- krontU-
    Az önce Hamza adlı biri 24 şubatta n beri 800 bin küsür aldım, biraz sattım. Ama elimde yüzde beste fazla mal var dedi.2 gün önce de ali ihsan çöker 1 milyon lot a yakın mal aldı.
    Bu yükseliş spekülatif diyenlere kapak olsun.elin adamları kront un geleceğine yatırım yapıyor, spekülasyon a değil.
    2015 te 6 milyon kar edersek kront un ederi 5 tl olur.benden söylemesi.
    hamza kım kardes.birde burada mardın subbway umıter sen herkes bseyler paylasıyor.lutfen bırbırımızı kırmayalım

Esas

Buyrunuz Hamza Özel Kap bildirimi, Yine hisse toplanmış.

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=420254

Sayfa 52/1000 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •