Sayfa 52/282 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2255 madde; 409 - 416 arası.

Konu: GEDIZ - Gimsan Gediz İplik Ve Mensucat Sanayi A.Ş.

Wink !!! ???

Alıntı Originally Posted by tatar_ramazan Yazıyı Oku
    3 değil 4 birader, mermer fabrikası satıldı haberi seçimden sonra gelecek
    iyi karlar ve yatırımlar yolda milletin küçüldüğü tekstil işinde gediz neden büyüyor sanıyorsunuz acaba ( DD kaç olmuş kağıdın )kaç yıldır temettü vermiyor veya bedelsiz bi bakın bakalım,hep olumsuz haber yayınlamak yerine gerçeklerle yola çıkılması doğru olur......... saygılar

...sadece bilgilendirmedir yatırım tavsiyesi değildir..............
    !!! ???

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    Balıkesir
    Gönderi
    5,495

Esas

Verin baskıyı bakalım çakallar, gücünüz nereye kadar yetecek.......

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    Balıkesir
    Gönderi
    5,495

Esas

Endeks de hazır gevşekken 1,60 lara getirip tutun da, korkutun, kaçırın milleti....

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    ENGÜRÜ
    Gönderi
    10,084

Esas

!!! ???
    tatar ramazan satıldığını belirttiğin/iddia ettiğin mermer fabrikasının güncel mali yapısı ve bunun hisse sermayesine etkisi hakkında neler söyleyebilirsin?

seçim bitti.. mermeri sattık mı diyecekler yoksa elde kalan mermerleri karşıyaka mezarlığına gömdüğümüz kyların mezarlarında kullanacağız mı diyecekler

valla merak ettim şimdi..

Thumbs up ağustosa ne kaldı....

Alıntı Originally Posted by KUPA Yazıyı Oku
    tatar ramazan satıldığını belirttiğin/iddia ettiğin mermer fabrikasının güncel mali yapısı ve bunun hisse sermayesine etkisi hakkında neler söyleyebilirsin?

seçim bitti.. mermeri sattık mı diyecekler yoksa elde kalan mermerleri karşıyaka mezarlığına gömdüğümüz kyların mezarlarında kullanacağız mı diyecekler

valla merak ettim şimdi..
    yeni hükümet kurulsun helede

sayın kupa sizle çok hissede, beraber aldık sattık, ne tavanlar gördük,ne flamalar çizdik,ne karlar yazdık bilirsiniz... sizi şahsen tanıyorum demiyorum ,sizin bilgilerinizden çok yararlandık...
    mermer dubailere satıldı haberi geldi ama herşey yazılamıyor işte ...bilgi paylaşıldıkça güzeldir ama ... bedelsizler de cabası olacak ...

yatırım tavsiyesi degildir,,,,,,,,,,,

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    ENGÜRÜ
    Gönderi
    10,084

Esas

yeni hükümet kurulsun helede

sayın kupa sizle çok hissede, beraber aldık sattık, ne tavanlar gördük,ne flamalar çizdik,ne karlar yazdık bilirsiniz... sizi şahsen tanıyorum demiyorum ,sizin bilgilerinizden çok yararlandık...
    mermer dubailere satıldı haberi geldi ama herşey yazılamıyor işte ...bilgi paylaşıldıkça güzeldir ama ... bedelsizler de cabası olacak ...

yatırım tavsiyesi degildir,,,,,,,,,,,
    evet çok aldık sattık.. ama en son çizdiğimiz flama (en azından benim) elde kalınca artık flama konusund biraz temkinli yaklaşıyorum..

gediz evet güzel olabilcek bir hisse ancak sığ olması beni artık korkutuyor. bir de buralar kagıdın yıllık zirvesi olması hatta zirvelerden geri gelmesi olası olumlu haberlerin gelmemesi durumunda geçen seneki gibi bir hezimet nedeniyle ben halen temkinliyim..

Ebu Computer Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by KUPA Yazıyı Oku
    gediz evet güzel olabilcek bir hisse ancak sığ olması beni artık korkutuyor. bir de buralar kagıdın yıllık zirvesi olması hatta zirvelerden geri gelmesi olası olumlu haberlerin gelmemesi durumunda geçen seneki gibi bir hezimet nedeniyle ben halen temkinliyim..
    +1 Katılıyorum.

Bu aşamadan sonra 1.00 lı rakamlara geliceğine pek ihtimal vermiyorum 1.40 lı seviyelerde kalır.

Diğer yandan kar açıklar , güzel haberler gelir , bedelsiz dağıtır filan bunlarda yukarı yönde hareketleri getirir.

7 senedir primsiz duruyor normal şartlarda 5-10 arasında olması gerekirken şuan 1.65.

Saygılarla...

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    ENGÜRÜ
    Gönderi
    10,084

Talking bir gayri ciddi gediz yorumu.. dış kapının mandalından..

Alıntı Originally Posted by Ebu Computer Yazıyı Oku
    +1 Katılıyorum.

Bu aşamadan sonra 1.00 lı rakamlara geliceğine pek ihtimal vermiyorum 1.40 lı seviyelerde kalır.

Diğer yandan kar açıklar , güzel haberler gelir , bedelsiz dağıtır filan bunlarda yukarı yönde hareketleri getirir.

7 senedir primsiz duruyor normal şartlarda 5-10 arasında olması gerekirken şuan 1.65.
    Saygılarla..

çıkks
    şuraya gelir burda durur demek artık zor.. zira kagıdın özellikle altını çok boş bırakıyorlar.. derinlikli incelemedim.. takasda ciddi bir değişiklik yok.. zaten değişiklik oluşturcak bir hacim de yaşanmıyor..

a) silkeleme mi? silkeleme olsa alacakları ne kadar lot.. yada satılan ne kadar lot..
    b)kademeleri dolu göremedikleri için mi satış yazamıyorlar.. o zaman da kademelerin doldurulması için sihirbazın şapkasından tavşan çıkarmaları lazım.
    c) tatarın ve önceki sayfalardaki arkadaşların bulundukları iddialar mı var?
    (bu konuda tatardan mesaj bekliyorum hala peşinen belirteyim)

7 senedir primsiz olması bence herzaman ciddi prim potansiyel taşıdıgı anlamına gelmez.. sadece spek de (ki varsa) kagıdın kysı gibi bu para 7 sene boşa yatmış derse basit bir hesapla yıllık faizle 7 çarpıp o kara (örnegin 7X20) satabilecegi degerlere çeksin

ama bir taraftan düşünce.. yedi sene önce yani 2000 de faizler kaçtı yav

bence gedizin önünce iki şans var..

a)haber bombardımanına başlayacak.. aldık sattık diyecek.. bedelsiz diyecek vs diecek.. yani durmak yok devam diyecek
    ama olursa dagıtırız demeyecek delikanlıca var diyecek iplik fabrikasının ortasında sığır beslemekle olmaz bu işler

b) ya da kuyrugu kıstırıp rodosa kadar yüzecek.. sonra ben inşaata devam ediyorum diyecek...

diğer taraftan herkes bu dönemi mi beklermiş.. hisse ihraç haberlerine bakarmısınız.. 5-10-25 yıllarla satılması öngrülenlere... anlaşılan durmak yok satışa devam

Sayfa 52/282 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •