Sayfa 52/226 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 409 - 416 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş.

Esas

Herkese günaydın Cumanız hayırlı olsun. Bilgi paylaşımı için herkese teşekkür ediyorum. İyi yada kötü ben bekliyeceğim arkadaşlar kişisel düşüncem. Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Esas

Araştırmalarını burda paylaşan ve yorumlarını esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ediyorum,yalnız media mark satın alma haberi heyecan verici
    Herkes gibi bende zarardayım tabi,dip diye 1.04 den aldık,yaklaşık 6 ay bekleme opsiyonum var,bakalım hayırlısı...
    Herkese hayırlı cumalar,bol kazançlar,zararda olan arkadaşlar üzülmeyin yalnız değilsiniz...

3. Esas

bi yanda çalışanlarının 2 aydır ücretlerini ödeyemeyen Bimeks haberleri bi yandan Bimeks mediamarkt'ı alacak haberleri. Bu nasıl tezat bi olaydır? Şirketin yatırım yapacak parası olsa 2'lerden halka arz ettiği hisse 0,70'lere gelmiş neden geri alım yapmıyor yada yapamıyor? Parası varsa neden çalışanlarının ücretini ödeyemiyor?

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

Mediamarkt şirketi alacak
    Katardan para gelecek

Yakında bimeks altın buldu haberide çıkarsa artık tamamdır bu iş

5. Esas

Son günlerde dikkat ettiniz mi Bimeks'in reklamlarını tv'de hiç göremiyorum eskiden baya reklam veriyordu. Ama mediamarkt'ın, vatan bilgisayarın reklamı bolca dönüyor. Bu yorumları hisseyi kötülemek için söylemiyorum yükselmesini bende isterim bende Bimeks yatırımcısıyım.

Alıntı Originally Posted by şefgarson Yazıyı Oku
    bi yanda çalışanlarının 2 aydır ücretlerini ödeyemeyen Bimeks haberleri bi yandan Bimeks mediamarkt'ı alacak haberleri. Bu nasıl tezat bi olaydır? Şirketin yatırım yapacak parası olsa 2'lerden halka arz ettiği hisse 0,70'lere gelmiş neden geri alım yapmıyor yada yapamıyor? Parası varsa neden çalışanlarının ücretini ödeyemiyor?

Esas

mediamarkt bimeksi alsa daha iyi bence
    ayrica bos kutu olayina takilmayin vatan da falanda kucuk elektronik esyalarin bos kutulari var raflarda

7. Esas

Alıntı Originally Posted by şefgarson Yazıyı Oku

ortada bir haber filan yok. ben hiçbir sitede görmedim.. sadece atmasyon var gibi geldi bana.

8. Esas

Bu arada sayın Texas geçen gece pastayı paylaştıktan sonra sebebini bilmediği bir şekilde forumdan ban yemiş.

Sayfa 52/226 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •