Sayfa 52/278 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2224 madde; 409 - 416 arası.

Konu: DITAS Ditas Doğan Yedek Parça İmalat Ve Teknik A.Ş.

Duhul
    Oct 2013
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,203

Esas

Alıntı Originally Posted by emin48 Yazıyı Oku
    zamanında ne paralar para kazanmıştık..
    AKP den önce..
    bakıyorum arada bir içim buruluyor bu halde görünce..
    seneler sonra ilk kez düzgün bir bilanço açıkladı,,, tekrar izlemeye değerr
    ytd

Esas

Niğdedeki fabrikanın sadece arsası 400 TL/m2 X 250.000 TL = 100 Milyon lira eder.
    Şehir merkezinde arsa Türkiye'nin neresine giderseniz gidin 400 liradan aşağı bulamazsınız.
    Patron çıksa dese ki ben fabrikayı buradan kaldırıyorum, yerine otel yapacağım, yahut konut ve avm v.b. yapacağım.
    O zaman hisse değeri en az 10 lira eder.
    Nalet emkel'den çıkıp buna girdik bir heves.
    Hadi hayırlısı. Selamlar saygılar.

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Köyceğiz/Muğla
    Gönderi
    1,672

Esas

Arsa değerini bilmem ama fabrika çevre yolu kenarındadır, şehir merkezinde değil. nerden biliyorum gittim gördüm 2008 yılında.. Personelle konuştum sohbet ettim taa o zamanlar.
     Alıntı Originally Posted by sonkez Yazıyı Oku
    Niğdedeki fabrikanın sadece arsası 400 TL/m2 X 250.000 TL = 100 Milyon lira eder.
    Şehir merkezinde arsa Türkiye'nin neresine giderseniz gidin 400 liradan aşağı bulamazsınız.
    Patron çıksa dese ki ben fabrikayı buradan kaldırıyorum, yerine otel yapacağım, yahut konut ve avm v.b. yapacağım.
    O zaman hisse değeri en az 10 lira eder.
    Nalet emkel'den çıkıp buna girdik bir heves.
    Hadi hayırlısı. Selamlar saygılar.

Esas

Mipaz ve Ditaş aydın doğanın 2 güzel şirketi. Birinin istanbulda 2 milyon m2 arazisi var ve sermayesi 180 milyon civarı, diğerinin niğdede çok değerli arsası var ve sermayesi 10 milyon sadece. her iki hisse de uzun vadeli iş görür.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by emin48 Yazıyı Oku
    Arsa değerini bilmem ama fabrika çevre yolu kenarındadır, şehir merkezinde değil. nerden biliyorum gittim gördüm 2008 yılında.. Personelle konuştum sohbet ettim taa o zamanlar.
    Emin Bey İnşallah Hissedesinizdir. Yıllardır beklediniz. Ben haziran gibi satmıştım.
    Hisse de olan arkadaşlara bol kazançlar dilerim.

Esas

Alıntı Originally Posted by Snacers Yazıyı Oku
    Emin Bey İnşallah Hissedesinizdir. Yıllardır beklediniz. Ben haziran gibi satmıştım.
    Hisse de olan arkadaşlara bol kazançlar dilerim.
    An itibariyle kazancın "bol" kısmı geri gitti. Kapanışta "kazanç" kısmı da gidecek gibi görünüyor.
    Flama formasyonu yapıyor gibi. Ama biz yine kaybeden taraftayız.

Yazdığım yazının arkasındayım. Arsası eder 10 TL hisse başına. Ama bir spek girip değerini buldurursa tabi.

Esas

Alıntı Originally Posted by sonkez Yazıyı Oku
    An itibariyle kazancın "bol" kısmı geri gitti. Kapanışta "kazanç" kısmı da gidecek gibi görünüyor.
    Flama formasyonu yapıyor gibi. Ama biz yine kaybeden taraftayız.

Yazdığım yazının arkasındayım. Arsası eder 10 TL hisse başına. Ama bir spek girip değerini buldurursa tabi.
    Kimsede yok mu bu hisse?
    Yada kimse atlamadı mı benim dışımda?
    Dün yazdığım yorumdan sonra beni şaşırttı. Ama bugün fiyat yükselince de satmıyoruz. Neden? Daha fazla yükselir diye. Böyle yapınca da kaybeden yine biz oluyoruz.

8. Esas

3 aç 3,22 ye çıkar sonra 2,99 a düşür. Vay be. Bu SPK ne iş yapar bileniniz var mı arkadaşlar?

Sayfa 52/278 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •