Sayfa 52/118 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 943 madde; 409 - 416 arası.

Konu: YAYLA Yayla Enerji Üretim Turizm ve İnşaat A.Ş.

Esas

YAYLA ENERJİ ÜRETİM TURİZM VE İNŞAAT TİCARET A.Ş. / YAYLA, 2015/9 Aylık Konsolide Olmayan Net Dönem Karı 1.842.320TL

Esas

Alıntı Originally Posted by accx Yazıyı Oku
    YAYLA ENERJİ ÜRETİM TURİZM VE İNŞAAT TİCARET A.Ş. / YAYLA, 2015/9 Aylık Konsolide Olmayan Net Dönem Karı 1.842.320TL
    Yarın bu haber yükseliş getirir. Bu haber gelmese idi küçük yatırımcıda büyük zarar getirecek paniği ile düşük hacimle yarın 4.50 lere kadar gelirdi. En azından küçük yatırımcı bu rakamı görünce satış yazmaktan vazgececek. Yarın bi tavan bekliyorum. Çünkü çok düşük işlem hacmi ile 4.60 lara kadar gelmesi kağıdın tavan yapmasını kolaylaştıracaktır. O nedenle 5.10 lara gelmesi küçük yatırımcıların elindeki sayıca az olan kağıtları toplanması ile yeterli olur. Düşüşlerde alım için güzel fırsat olacaktır.
    Son düzenleme : koren; 09-11-2015 saat: 23:13.

Esas

Yayla şu an itibari ile tam defter degerinde... 4.66.... sirketin bir cok gayrimenkulu var. Ve bunlardan en önemlisi esenboga havaalani yakinindaki 17 dönümlük yer... 10 milyon civari bir ipotek var üzerinde ama oranin ederi en az iki katı. Kıyı otelciligi icin alinan arsa var daha. Ve diger arsalar... varliklari borclarinin iki katindan fazla eder. Birde normal faaliyetleri is bitirmeleri falan sayarsak buralar yayla icin gayet icuz yerler... tabi bunu tahtaya yansitip piyasaya anlatmak lazim.... ben uzun vadeciyim beklemekten yorulmam elbet birgün ederine gelir...ytd...

Esas

Bu arada garanti yatirimdan toplanan mallar tam yuzde 4.98 olacak sekilde bir yatirim ortakligina devredilmis son bir ayda... yuzde 5 olsa bildirim yapacaklar ve desifre olacaklar... zaten halka arzdan bu yana mallarda pek bi el degistirme yok.... kendileri alip satiyorlar. 2014 de bile 625.000 lot ikincil halka arzda 6.07 fiyattan satilmis... bekliyoruz bakalim... ytd...

5. Esas

a) Şirketin ilgili hesap döneminde yapmış olduğu yatırımlara ilişkin bilgiler;
    Kayseri-Erciyes Kış Sporları Turizm Merkezi’nde yer alan Günübirlik Tesisimizin
    06.03.2015 tarihinde, Otel projemizin de 15.06.2015 tarihinde iş yeri açma ruhsatları
    alınmıştır.[/B]

6. Esas

hacim çok sağlam ama sonuç yok

Esas

Arkadaslar bulasmayin derim. Adamlar ne yapmaya calisiyor anlamiyorum. Taban olacak sanki...ytd...

Esas

Bir ara 4.76 lara kadar geldi. tavana doğru gidiyor gibi oldu ama spek izin vermedi. Anlaşılan tahtayı düşürmek istiyor. Sanırım spek kendi çaldı kendi oynadı bizde aradan ufak al satlarla az da olsa kazandık. Artık ne olacağı belli değil. Ne kadar düşürürse düşürsün onun senetleri çok. Aradan alsatlarla para kazanıyor. Bekleyelim bakalım ne kadar düşürecek. Her iyi düşüm güzel bir alım fırsatı benim için. Başka türlü borsadan para kazanamayacağız.

Sayfa 52/118 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •