Sayfa 52/992 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 409 - 416 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    254

Esas

Alıntı Originally Posted by sebdülbahir Yazıyı Oku
    Öyle deme abi Duhül 2016 ise yeni girmişsindir Borsaya öncesi yoktur.)))) Yöneticilerin birazda diğerlerini küçümseme konusunda cezalar vermesi lazım bizim kota zaten doldu.Ne ben bu siteye lazmım nede bu site bana orası ayrı
    sen yine kıdemlisin abi.bana nazaran 1 sene primin var

2. Esas

Alıntı Originally Posted by BademEmmi Yazıyı Oku
    sen yine kıdemlisin abi.bana nazaran 1 sene primin var
    O değilde abi sanırım gs nin speği bizim gitmemizi istemedi dün haber felanda çıkmadı orda neden düştü oakadar cas sonuçlandımı ne oldu bilgin var mı???

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    254

Esas

O değilde abi sanırım gs nin speği bizim gitmemizi istemedi dün haber felanda çıkmadı orda neden düştü oakadar cas sonuçlandımı ne oldu bilgin var mı???
    hiç bilmiyorum seddül.dün metemetle konuşmuştuk biraz,ben 2 gündür orda topikte uyardım sonuç bu Allah yardımcıları olsun diyordu.orda ne oldu neden oldu hiç bilmiyorum.KAP a baktım şimdi KAP a da en son 22 haziranda bilgi düşmüş,o da sporcuların sağlık kontrolü sonrası anlaşma yapılacak gibi tırı vırı şeyler.Kağıdın düşmesine dair hiç bir açıklama yok

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    254

Esas

seddül gs la ilgili soruyordun.CAS tan açıklama var mı diye.KAP a haber düşmüş 16:32 de."GS ın CAS a yapmış olduğu itiraz başvurusu reddedildi" diyor.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by BademEmmi Yazıyı Oku
    seddül gs la ilgili soruyordun.CAS tan açıklama var mı diye.KAP a haber düşmüş 16:32 de."GS ın CAS a yapmış olduğu itiraz başvurusu reddedildi" diyor.
    Her zaman olduğu gibi büyükler haberi önceden aldı demekki olan ky ye oluyo yazık teşekkür ettim

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    254

Esas

Her zaman olduğu gibi büyükler haberi önceden aldı demekki olan ky ye oluyo yazık teşekkür ettim
    rica ederim.inşallah metemetin uyarılarını dikkate alıp stoplanan olmuştur.Allah yardımcıları olsun zor durum hakkatten

Esas

Merhaba sedul emmi metem hissemiz surunmeye devam
    Son düzenleme : nedim001; 23-06-2016 saat: 19:37.

Esas

bu tahta kanımca 1 yıl gibi bir süre bu fiyatlarda sürünür. seneye lig bitimine doğru yönünü tayin eder. zararda olanlar tabiki acil değilse beklesin fakat yeni girecekler uzun vadeci olacaklarını bilerek girsinler. bu tahtada uzun bir süre kısa zamanda yüksek kar oranları zor gibi gözüküyor. YTD.

Sayfa 52/992 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •