Sayfa 527/529 İlkİlk ... 27427477517525526527528529 SonSon
Arama sonucu : 4231 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: SNGYO-Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Esas

13 marta kadar konsolide gelecek nasip artik

2. Esas

Alıntı Originally Posted by uğur82 Yazıyı Oku
    13 marta kadar konsolide gelecek nasip artik
    bu simdi nedir 10 milyon zarar olumlu gibi gorunuyor ama 82 milyon pazarlama ve yonetim gideri tarihi bir soygunu ifad3 ediyor gercekten inanilmaz bir rakam 9 aylikta ne kadardi yonetim ve pazarlama gideri ?

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,926

Esas

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    bu simdi nedir 10 milyon zarar olumlu gibi gorunuyor ama 82 milyon pazarlama ve yonetim gideri tarihi bir soygunu ifad3 ediyor gercekten inanilmaz bir rakam 9 aylikta ne kadardi yonetim ve pazarlama gideri ?
    geçmiş 4-5 senelik bilançoları açıp baksaydın hep bu civarda olduğunu görürdün. bu adamların pazarlama yönetim gideri adı altında 5 senedir harcadığı para 300-400 milyon lira. aldığın kağıdı iyi incelemek lazım.

4. Esas

gelir tablosuyla gene oynamışlar da oynamışlar,
    ilk 9 ayda yaptığın teslimatın 3 katını yap, -10 gelecek şekilde ayarla,
    çokta kötü çıksın istememişler, bi ton kambiyo geliri yazmışlar,
    artık nasılsa dolar / eur alacakları var heralde

5. Esas

BU SPK denen kurum hep çıkan hisseleri cezalandırır birde hiç çıkmayana baksa,böyle sağlam diye bildiğimiz şirket basit şirketler kadar değeri yokmuş...

6. Esas

SPK yada donsuz gidip otursak. Belki birilerine çarparız 😀😀😀

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by çingçangçong Yazıyı Oku
    geçmiş 4-5 senelik bilançoları açıp baksaydın hep bu civarda olduğunu görürdün. bu adamların pazarlama yönetim gideri adı altında 5 senedir harcadığı para 300-400 milyon lira. aldığın kağıdı iyi incelemek lazım.
    elbette yönetim gideri adı altında sovusleme biliniyorda 82 milyon tl nedir kardeşim sekseniki milyon tl masa sandalye şirketi olması gereken gyo da kac kişi çalışıyor da bu kadar masraf olmuş bir Allahın kulu genel kurulda sormadı mi bu yönetim gideri nedir diye madem 3 4 yildir ayni ve biliniyor hadi ben bilmiyorum sen biliyorsunda gidip sordun mu Çong

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,926

Esas

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    elbette yönetim gideri adı altında sovusleme biliniyorda 82 milyon tl nedir kardeşim sekseniki milyon tl masa sandalye şirketi olması gereken gyo da kac kişi çalışıyor da bu kadar masraf olmuş bir Allahın kulu genel kurulda sormadı mi bu yönetim gideri nedir diye madem 3 4 yildir ayni ve biliniyor hadi ben bilmiyorum sen biliyorsunda gidip sordun mu Çong
    abicim tezgah bu zaten, bu şirkette sermaye transferi yapılıyor:

1- sinpaş yapıya inşaatı yaptırıyor, ihalesiz sinpaş yapıya veriyor işleri
    2- yönetim pazarlama gideri altında kendi diğer reklam şirketlerine vs ödeme yapıyor

sen bu adamlara kurulda sorunca sanıyormusun aaa çok harcamışız doğru diyosunuz azaltalım diyeceklerini.. adamın kurduğu tezgah bu. borsaya açmış. beş para etmez kağıtları millete kitlemiş. kendine maliyeti bedava.

2 kere spkya şikayet ettim. laf salatasından başka hiç birşey yok.

Sayfa 527/529 İlkİlk ... 27427477517525526527528529 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •