Sayfa 53/815 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6513 madde; 417 - 424 arası.

Konu: CEMAS - Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by green-eyes Yazıyı Oku
    dostum ben almadım, bende yok ama teknik anlamda bence yukarı yapacak, inşallah ekmek yersin.
    İNŞALLAH arkadaşım hepimiz ekmek yeriz nasipleniriz İNŞALLAH

saygılar

Esas

haydi delibaş alyon camış çık arenaya alkışlar seni bekliyor

3. Esas

1.28den satmıyorlar.. sabah gırdım hala alamadı... var bı hıkmet .....

4. Esas

Alıntı Originally Posted by werdemw Yazıyı Oku
    1.28den satmıyorlar.. sabah gırdım hala alamadı... var bı hıkmet .....
    operasyon görüp aylarca bekleyen hisseler var, bu işte bir hikmet yok 1,20 dende verirler, sen alana kadar 1,42 de yaparlar..hacme, götürülecek yere, ve hedefe bağlı.. ancak kademe analizi satıcılı tahta diyor.. sadece satış var bugun ..ben sadece takipteyim, hacimli artış olursa girmek en mantıklısı yoksa beklede bekle..birde zararda olanlar var tabi o nedenle alıştan bağımsız yükselsinde biraz yüzler gülsün.. hisse düşerken almayı beklemek bence çok mantıklı değil, o yüzden HACİM + güçlü yükselişin başında hisseye girmek daha mantıklı..

5. Esas

su ana kadar 105 bin satış , 6 bin alış olmuş... yani kademeyi yüksek gösterip, kademe oynatmadan inceden satıyorlar...

6. Esas

dunde yazdım bu hıssede bışeyler var.. 1.28 den alış yapmak ıcın gırın. alamadığınızı goreceksınız.. 5-6 gundur aynı.. bugun 1 lot 1.28 alış yazdım hala almadı.. hısseler el mı değiştiriyor acaba.. anlam veren varmı

7. Esas

Alıntı Originally Posted by werdemw Yazıyı Oku
    dunde yazdım bu hıssede bışeyler var.. 1.28 den alış yapmak ıcın gırın. alamadığınızı goreceksınız.. 5-6 gundur aynı.. bugun 1 lot 1.28 alış yazdım hala almadı.. hısseler el mı değiştiriyor acaba.. anlam veren varmı
    yoo 1.28 e blok alış girildiği için sıra gelmiyor. spekte yükseleterek alım yapmıyor, taki biri gelip oyununu bozana kadar alışa güçlü kademe yazıp, satışada istediği kadar lot koyuyor her gün ya bu hisse çok düşmüş alalım diyenlere 3 bin beş bin veriyor. an itibaariyle 81 bin alış , 267 bin satış olmuş tahtada... yani.. göstermelik alışların dışında 180 bin kadar eritmiş. bu perk hayra alamet değil.. burdan verebildiğini verecek tahtada sıkışan işlem hacmi nedeniylede daha yüklü vermek isterse aşağı basacak..

diğer durumda eldekileri bu senaryoyla vermek yerine gel gel yapıp yukardan atlayanlara vermek.. ama kısa vadede malesefki zararda olanlara pek ışık vermek , uşaktaki hareket gibi anlık iniş çıkış.. ama şu an buna bile gerek duymuyor.. yavaş yavaş satıyor..

tabiki göz yanılıyor olabilir ben kademe analizinin yalancısıyım.. gönül ister coşşsun tahta bizde o coşkuda katılalım kervana yukarlara taşınsın hisse..

Duhul
    Apr 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,014

Esas

Evet Arkadaşlar haklısınız bende 2 gündür 1.28 den alış veriyorum fakat alamıyorum.

Sayfa 53/815 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •