Sayfa 53/807 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6456 madde; 417 - 424 arası.

Konu: YATAS - Yataş Yatak Ve Yorgan San.Tic.A.Ş.

Esas

Takaslar var mı ortaklar...

2. Esas

Esas

Alıntı Originally Posted by PHOENIX07 Yazıyı Oku
    Teşekkürler üstad...
    Kemiksiz lupletmişler....

4. Esas

Alıntı Originally Posted by fatol Yazıyı Oku
    Arkadaşlar niçin ceza yedim anlayamadım sadece malınızı ucuza vermeyin dedim ))) ama sağlık olsun admine selamlar
    Ben olsam daha çok ceza verirdim, açık konuşayım.

Teknik temel verileri yazan çizen birkaç kişi; gerisi boş beyhude yazılar ve kural ihlali.

Kayda değer paylaşımlar iyi olur. Geçen haftadan teknik yorum yazdım, bakıyorum hala uçacak kacacak yorumlar. Hacim düştü mü? Düştü; Hacimsiz Salınımlar oldu mu? oldu. vb...

Gülüyorum boş yazanlara. Ne oldu? Sözümüze gelip, hisse hareketini yaptı! Gerekeni yazmak isterim ama gerek yok, çünkü kayda değer yorumlar hepsi arada gidiyor!

Özelden yazanlar vardı; bazı dangalaklar geçen salı kalkacağını söylemişler, kandırmışlar; cidden bunların kafası iyi.

Esas

Neyse burada tartışmaya girişmek istemiyorum temel tekniğe dayanmayan volatilitede miletten mal toplanmasına dayanamıyorum sadece bunu belirttim millet panik havasında ne var ne yok sattı , vicdanı olan bilgisi olan 2 kelam söyler....

6. Esas

Birileri ben 2,50 den cikinca he he demisti.sabahki tabanin nedeninide belirtmistim kimseyi kandirmaya gerek yok ki ben kisaciydim alacagimi aldim ciktim ama 3 hedefi kisada benimde ongorumdur ama bu piyasada riske almakta zor bilemiyoruz ve kucuk karlari gorunce cikiyoruz

Esas

Satanlarda diğer kısmı 290 bin,,,,, diğer alanlarda ise 2900 !!!!beyler ky lar belki 15 ky daha ayrıldı aramızdan onlara bereket versin bize de daha çok inşallah.,,,.
    Bu rakam normal günde 30 bin civarı net lot ile ilk sıraya girebilen tahta için oldukça fazla...yabancı 700 bin daha mallandı...... Gözler açık beyler rehavet yok ,..,,

Esas

Alıntı Originally Posted by PHOENIX07 Yazıyı Oku
    Bugünkü takaslara son 2 aylık hareketi de göze alarak ciddi bir gözle bakalım arkadaşlar... Haziran ayında citi yabancının takasına yaklaşık 1.5 mio hisse toplandı, alınan hisselerin ortalama maliyeti 2,30 civarı... Bugün de bunun üzerine 700k lık bir alım yapıldı ki bu da şirketin %1,7 si yapıyor, haziran ayını da katarsak yaklaşık 2,2 mio'luk alım yapılmış yani şirketin %5... Şirketin %5 ini alan yabancı yatırımcıların maliyeti de 1-1,5 falan değil arkadaşlar, yabancı %5'ini 2,5 liradan yerli yatırımcılar satarken alıyor... Demek ki alan yatırımcı da önümüzdeki dönemin şirket için olumlu geçeceğini fiyatlıyor ve alımlara devam ediyor... Daha önce de yazdım bu hissede herkes karda şu anda dolayısıyla bazı yatırımcılar kar realizasyonu yapmak istiyor... Kısa vadeli olanlar satarken daha uzun vadeli düşünenler de hisse almaya ve taşımaya devam ediyor....

Sayfa 53/807 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •