Sayfa 53/327 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2614 madde; 417 - 424 arası.

Konu: DENGE - Denge Yatırım Holding A.Ş.

1. Esas

Kipirdanma var 3 üstu atacak gibi!

2. Esas

Bosnadaki hisse oranin%33 oranina artirirsa kar artisiyla beraber temettu ve ortak gelebilir flnansal olarak bunu yapacak kaynaga sahip bankanin tamamini alirsa o zaman gercekten kalici olan cift haneli rakamlari tekrar gorüruz.

Esas

Alıntı Originally Posted by tahranumit Yazıyı Oku
    Bosnadaki hisse oranin%33 oranina artirirsa kar artisiyla beraber temettu ve ortak gelebilir flnansal olarak bunu yapacak kaynaga sahip bankanin tamamini alirsa o zaman gercekten kalici olan cift haneli rakamlari tekrar gorüruz.
    ya para lazım deyip bedelli yaparsa ne olur......bence böyle iyi bankanın karı akmasada damlıyor...temettüde verir, fazlasında gözümüz yok...

4. Esas

Bedelli yapicaklarini dusunmüyorum geeekli kaynak sirket kaynaklarinda var.

Esas

Bedelli yapicaklarini dusunmüyorum geeekli kaynak sirket kaynaklarinda var.
    öz sermaye 24 trilyon eski parayla....24 trilyona koca bankanın %33 ünü verirlermi....kredi işine girse bize yine temettü vermez....demekki ...bu periyotta edilen karlar bize kafi....

6. Esas

Bosnadaki banka icin bir miktar oz kaynak diger kisim ise kredi kullanilarak olabilir.

Esas

Bosnadaki banka icin bir miktar oz kaynak diger kisim ise kredi kullanilarak olabilir.
    peki ya hani bizim temettü.....gitti güme....demek istiyorsun...

8. Esas

Bence su an için bankanın hisse oranının artması daha önemli.biz hisse olarak Balkan Avrupa'sında bankası olan bir şirketiz.bu oran artığında hisse fiyatlarının nerelere gelebileceğini aşağı yukarı hepimiz tahmin edebiliriz.ileride daha yüksek temettüler alırız yeterki biz hisse oranını artıralım.Ozaman yabancı ortaklık yapılır gelen güzel karla beraber yeni yatırımlar gelir diyorum.en azından şu günkü durumda tabela şirketi değiliz.bu güzel.

Sayfa 53/327 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •