Sayfa 53/749 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 5990 madde; 417 - 424 arası.

Konu: NTTUR - Net Turizm Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Elinde hisse olan birisi o şekilde neden umduğunu yazsın ne kadar erken o kadar iyi.

Ben sadece bugün gelebilecek bültende nttur onayının gelmesinin sürpriz olacağını söyledim. Onay genellikle 45~50 gün arasında geliyor nttur başvuru yapalı 30 gün civarında oldu henüz.

Haa spk nttur a kıyak geçerse onu bilemem
    Bugün veya Aralığın ilk haftasında gelirse olur sanırım..ama diğer türlü bencede zor zaten

2. Esas

İnşallah bu sefer doğru yaparlar yoksa alemın en becerıksız ve guvensz kagıtları arasındaki yerını almak için iyi bir yol katederbuna besım beyın bu sefer izin verecegını duşunmüyorum

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

3. Esas

Spk bulletin cikti mi scabs?

4. Esas

Alıntı Originally Posted by Emreemre Yazıyı Oku
    Spk bulletin cikti mi scabs?
    Bülten çıkmış ama maalesef nttur ile alakalı bir durum yok....

5. Esas

Nttur 26 ekimde spk ya başvuru yapmış. 23 ekimde başvuru yapılan carfour-kiler birleşmesi onaylanmış.

Ama arada bir fark var carfour-kiler kolaylaştırılmış usulde birleşme için başvuru yapmışlar.

6. Esas

23 Ekim başvurusu onaylandıgına gore haftaya 26 ekim başvurusuna sıra gelebilir...4 aralık cuma rahat rahat yetişir... Hatta 11 aralık bile yetiştirilebilir... Çünkü ilan için 15 gün gerekiyor

7. Esas

Alıntı Originally Posted by Emreemre Yazıyı Oku
    23 Ekim başvurusu onaylandıgına gore haftaya 26 ekim başvurusuna sıra gelebilir...4 aralık cuma rahat rahat yetişir... Hatta 11 aralık bile yetiştirilebilir... Çünkü ilan için 15 gün gerekiyor
    Problem genel kurul çağrısı değil genel kuruldan 1 ay önce yayınlanması gereken belgeler var.

1. Spk birleşme tebliğine göre:
    Birleşmeye esas alınacak mali tabloların tarihi ile birleşme sözleşmesinin nihai olarak onaylanacağı genel kurul toplantı tarihi arasındaki süre 6 ayı aşamaz. yani son tarih 31 aralık 2015
    2. Birleşme sözleşmesinin onaylanacağı genel kurul toplantısından en az 30 gün önce pay sahiplerinin bilgilendirilmesi
    3. Genel Kuruldan 30 Gün Önce Duyurulması Gerekenler
    ****Kurul tarafından onaylanan duyuru metni,****
    *Birleşme sözleşmesi veya bölünme sözleşmesi veya planı,
    *Birleşme veya bölünme raporu,
    *Son üç yıllık finansal raporları,
    *Uzman kuruluş raporu,
    *Birleşme sonrası tahmini açılış bilançosu,
    *Varsa son üç yıllık bağımsız denetim raporları,
    *Varsa ara dönem finansal raporları,
    *Varsa gayrimenkul değerleme raporları.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Problem genel kurul çağrısı değil genel kuruldan 1 ay önce yayınlanması gereken belgeler var.

1. Spk birleşme tebliğine göre:
    Birleşmeye esas alınacak mali tabloların tarihi ile birleşme sözleşmesinin nihai olarak onaylanacağı genel kurul toplantı tarihi arasındaki süre 6 ayı aşamaz. yani son tarih 31 aralık 2015
    2. Birleşme sözleşmesinin onaylanacağı genel kurul toplantısından en az 30 gün önce pay sahiplerinin bilgilendirilmesi
    3. Genel Kuruldan 30 Gün Önce Duyurulması Gerekenler
    ****Kurul tarafından onaylanan duyuru metni,****
    *Birleşme sözleşmesi veya bölünme sözleşmesi veya planı,
    *Birleşme veya bölünme raporu,
    *Son üç yıllık finansal raporları,
    *Uzman kuruluş raporu,
    *Birleşme sonrası tahmini açılış bilançosu,
    *Varsa son üç yıllık bağımsız denetim raporları,
    *Varsa ara dönem finansal raporları,
    *Varsa gayrimenkul değerleme raporları.
    Arkadaşlar iyi akşamlar benim burada anlamadığım spk 5 aralık da onay verse bile genel kurul toplantısından 30 gün önce yayınlanacak işlemlerden dolayı, genel kurul toplantısı ocak 2016 ya kalıyor dolayısıyla 1 maddede belirtiğiniz süre 6 ayı aşar bu durumda da herşey sil baştan olmuyormu yani 31.12.2015 bilanço değerleri ile bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. syg

Sayfa 53/749 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •