Sayfa 53/367 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2930 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ALYAG-Altınyağ Kombinaları A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by yıl-yıl Yazıyı Oku
    borsa çıkarken tık yok, düşerken en önde gidiyor. Insanlar alyağ dan umudunu kestiği için foruma da uğramıyor.
    yaw yıl yıl sen ne ayaksın burda tek başına tıkılıyorsun...

Bu alyag değil malyağ dır. Bilmiyor musun benimde eskiden hastalığım vardı bu kağıda.

Ama fena tokatladı çevik kardeşler. şimdi zehir oluyordur onlara tabi......

Esas

yıl yıl neredesin millet uçtu gidiyor bu yerinde sayıyor sonuç ne olacak bir fikir ky kalmadı herhalde

Esas

bugün arkadaşın biri patronlar malları topladı galiba dedi.Daralan bant, kanal manallardan bahsetti,ben de hiç çakmam teknikten ama. Acaba yarın bi miktar yolluk mu alsak ne yapsak. Topikte zaten kimse kalmamış gibi... Gerçi egpro ve hlgyo içinde aynı şeyleri söyledi ama ben yağ işine girecem

Esas

kagıda harket gelmis 90 asarsa 94-97 bölgesi var onemli direncler..80 den güzel kaldırdılar bakalım devamı gelcekmi

Esas

...0.94 aşarsa inşş aşacak gibi ozaman 1.20 görebiliriz. ytd.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,401

Esas

Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    ...0.94 aşarsa inşş aşacak gibi ozaman 1.20 görebiliriz. ytd.
    vedat hocam selam, seni burada görebileceğimi tahmin etmiyordum. İkimizin olduğu hisse pek çıkmaz ama

Sabahtan bende çok az aldım bakalım beklentim çok yok ama relatif düşük kalmıştı, ters birşey olmassa 1'i görür diye tahmin ediyorum. Maksat heyecan olsun...

Esas

Alıntı Originally Posted by EDALCOVE Yazıyı Oku
    vedat hocam selam, seni burada görebileceğimi tahmin etmiyordum. İkimizin olduğu hisse pek çıkmaz ama

Sabahtan bende çok az aldım bakalım beklentim çok yok ama relatif düşük kalmıştı, ters birşey olmassa 1'i görür diye tahmin ediyorum. Maksat heyecan olsun...
    .....aynen teknik gösteriyor yükselişi ama bir beklentide olabilir inş cevikler kendi hissesene el atmaya başlamışlardır

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,401

Esas

Ben bir de şöyle bakıyorum...

Hissenin pd/dd'si abartı değil 1.12 civarında. F/K biraz fazla ama kar ediyor. Döviz açığı yok ki bu çok önemli. Bir de XU100'e göre çok geride kalmış. Sıkışma hareketini bugün kırdı gibi, hacim de fazla. Eğer ters birşey olmassa yukarıdaki dirençler denenecektir. Nereye gideceğini kimse bilemez ama burada kalmayacağını söyleyebilirim. Ya geri çekilir bekler ya da bir üst direncine doğru ilerler...

Sayfa 53/367 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •