Sayfa 53/64 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 417 - 424 arası.

Konu: TÜRKİYE'DE parite işlemleri için en güvenli aracı kurum

1. Esas

Pardon yanlışlıkla yarı yolladım. KENTUF arkadaşımız hangi şirketten parayı kolaylıkla çektiğini söylerse oradan girmeyi düşünüyorum. Bu Arada Hedefonline yatırdığınız paranın %50si kadar bonus veriyor. Oradan girmeyi düşünüyordum ama sitede onlar hakkında bazı yazılar okudum şimdi çekiniyorum. Hedefonline ile çalışıp para alan varmı. tavsiye edermisiniz.
    Bir soru daha aynı emtiayı hem alıyor hem satıyor olmak sorun çıkarırmı.

Esas

Arkadaşlar
    isim belirtmekten kaçınmayacağım iforex firması hakkında aylardır süren çalışmalarımızın tüm kamuoyuna açıklanması adına sizleri incelemeye davet ediyorum.
    www.iforexgercekleri.com

Hemen hemen tüm internet sitelerinde karşımıza çıkan reklamlarıyla daha fazla insanı kandırmamaları amacıyla bu siteyi kurdum ve yayına verdim. Dolandırıcılık masasının konu ile ilgili tüm mağdurları toplamam yönündeki uyarıları karşısında örgütlenip hep beraber hakkımızı aramak maksatıyla kurduğum siteme her türlü delil, belge ve yorumlarınızla destek olacağınızı umar, bizleri keriz yerine koyarak ve nasılsa denetlenmiyoruz yaklaşımıyla bizleri soyan bu karmaşık yapının sonlandırılması için desteklerinizi bekliyoruz.

Sitedeki delillerin tamamı spk ya verilmiş olup başta Cumhuriyet Savcılığı olmak üzere Asayiş Şube Dolandırıcılık masası da bilgilendirilmiştir.

Tüm mağdurların temasa geçerek ferdi olarak başlattığımız girişimlerimizi (güçlerimizi) birleştirerek bu dosyanın gündeme taşınması için yardımlarınızı bekliyoruz.

Paramıza sahip çıkalım.

www.iforexgercekleri.com
    [email protected]

3. Esas

Bu sayfada bile birileri % 100 Türk forex firmasıyız diye hepimizle dalga geçiyor farkettinizmi.Haa Allahları var web sayfalarının detaylar kısmında aslında aracı olduklarını belirtmişler.Detay ya tabii.

4. Esas

Arkadaslar gfc markets ile ilgili bilgisi olan var mı?
    Yani platformu (metatrader manıpule edıyor lar mı),para cekıp gonderırken sıkıntı oluyor mu,hergangi bir sıkıntı ve tabi ki guvenilirliği nasıldır?
    Arastırıyorum ama kullananlar varsa tecrubelerı cok daha memnun eder.
    Eger daha guvenli kurum varsa tavsıyelerınız cok onemli benım ıcın

5. Esas

Alıntı Originally Posted by maverick34 Yazıyı Oku
    Yani platformu (metatrader manıpule edıyor lar mı),para cekıp gonderırken sıkıntı oluyor mu,hergangi bir sıkıntı ve tabi ki guvenilirliği nasıldır?
    Oanda, MIG, Alpari, FXDD.

Esas

İş Yatırım kullanabilirsiniz

İş Yatırımın İngilterede broker firması var biliyorsunuz Saxo bankı kullanıyorlar işlem yaptırmak için. Aha size güven. Dezavantaj nedir spread EU da 4 pip ve min hesap 5000USD, aha size güvenli firma

7. Esas

Alıntı Originally Posted by maverick34 Yazıyı Oku
    Ben çalıştım bu firma ile paramı da çekmiştim.

Esas

Alıntı Originally Posted by ParanoidAndroid Yazıyı Oku
    bildiğim kadarıyla oanda ECN ile çalıştıran bir firma değil. aslında bir market maker, yani DD bir firma. şöyle ki; kullanıcı bir emir, örneğin alış emri girdiği zaman oanda satış açıyor, yani kullanıcıya satmış oluyor. kullanıcı satarken de oanda alıyor. sonuçta kullanıcının kaybetmesiyle kazanan bir broker. bu demek değil ki oanda kötü. aksine spreadleri, hızı ve güvenilirliğine diyecek birşey yok. bariz bir şekilde traderin aleyhine oynadığını da söyleyemem.

aslında bu konuda bir kavram karmaşası var. bu vesileyle bildiğim kadarıyla değinmek istiyorum. DealingDesk bir firma bahsettiğim gibi traderın aksine işlem yapar, kullanıcının zararı brokerın karıdır. kullanıcının karını ise piyasaya yükler.
    NDD bir firma ise 2 türlü olabilir, ya STP'dir yada ECN. STP olanlar interbank ortamından aldığı fiyatların spread'ini açarak kullanıcıya sunar. kullanıcı emirlerini ise müdahale etmeden ve karşı emir işlemi yapmadan piyasaya aktarır. STP bir brokerın kazancı spread'lerden gelir. mesela kullanıcı bir alış emri verdiği zaman bunu direk piyasaya aktarır fakat piyasa fiyatına karını ekleyerek kullanıcıya sunar, piyasadan ucuza alır kullanıcıya pahalıya satar yani.
    gerçek bir ECN firma ise kullanıcıyı direk olarak piyasaya bağlar. kullanıcı interbank ortamındaki tüm fiyatlara erişebilir. interbank ortamı dediğim olay tabii ki brokerın kimlerle çalıştığına bağlı, büyük bankalar, hedge fonları, merkez bankaları ve diğer kullanıcılar gibi (kısaca liquidity provider'lar). kullanıcı o an piyasadaki eniyi alış ve satış fiyatlarından alım-satım yapar. bu nedenle spreadlar yok denecek kadar azdır. mesela A bankası EURUSD'yi 1,36550'den satıyor B kurumu da 1,36555'ten alıyor. kullanıcı en uygun fiyatlara direk ulaşabildiğinden bu durumda spread 0,5 pip olur. hatta level 2 denilen olayda en iyi 5 fiyatın derinliğini hacmiyle birlikte görebilir, ki bu da süper birşey. e peki bu durumda brokerın karı nedir derseniz, ecn brokerlar işlem üzerinden komisyon alır. mesela her 1 lot işleme 2,4USD gibi. 1 lot aldın ve pozisyonu 1 lot satarak kapadın, 2 lotluk işlem yapmış olursun 4,8USD komisyon verirsin. komisyon almayıp da biz ecn firmayız diyen varsa inanmayın.
    bir de metatrader platformu aracı broker firmalar için geliştirilmiş bir yazılım ve ECN sistemine uygun değil. bu nedenle ecn brokerlar ya kendi platformunu kullanır yada MT4'ü ECN sistemine uyumlu hale getiren ek bir köprü yazılımla(mesela currenex) sunar. bu ek yazılım interbank piyasadan aldığı verileri MT4'e aktarır, kullanıcı da işlemlerini ve analizlerini bilindik MT4 arayüzünden yapar, emirleri de gene köprü yazılım üzerinden gönderir.
    görüldüğü üzere ECN firmaların pekçok avantajı var. herşeyden önce gerçek piyasa fiyatlarıyla işlem yaparsınız. bunun yanında scalping olayı tamamen serbesttir(zaten piyasadan alıp satıyorsun kim karışır), emirleri SL/TP fiyatlarını istediğiniz yere girebilirsiniz, derinliğe bakarak analiz de yapabilirsiniz. fakat dezavantajları da var, bir kere ecn hesap açtırmak için başlangıç depozitosu yüksektir en az 5000-10000$ gibi(türk dostu değil yani), kaldıraçlar düşüktür, genelde küçük lotlarda işlem yapamazsınır hacim limiti vardır. aslında bunlar dezavantaj değil fakat küçük yatırımcı için erişilmesi zor biraz. profesyonel işi yani. pekçok brokerın hem STP hem de ECN platformları vardır. hesap türüne göre değişir yani. bu nedenle şu broker ECN şu STP diyemezsiniz

son olarak ECN sistemiyle çalışan bildiğim brokerlardan bazıları: (reklam olmasın alfebatik olarak)
    Alpari (Pro hesabı)
    Deltastock
    Dukascopy
    FXCM (Active Trader platformu ile)
    FXDD (Power Trader Platformu)
    FXOpen (Level 2)
    Hotspot FXi (institutional hesap)
    Masterforex (Level 2)
    MB Trading (MBT MetaTrader4)

kaptırıp baya yazmışım, yeter bu kadar
    hayırlı işler
    panaroidandroid cok güzel anlatmıssın...bende bu adı geçen sirketlerden dukascopy,fxdd ve mbt yi kullanıyorum..dukascopy artık 1000 dolara kadar kabul ediyor ancak yeni başlıyacak arkadaslar sakın küçük paralarla büyük hayaller kurmayın ve demoda 6 ay deneme yapmadanda piyasaya girmeyin..1 yıllk deneyimime dayanarak söyleyeceğim tek şey aslında bu işde daimi kazananlar yüzde 10 u geçmez..aklı olan beni dinler ve bu piyasadan uzak durur..paranız coksa girin ve nasılda paranın yutuldugunu görün..1000 doları 1 günde eritirsiniz anlamazsınız bile nasıl oldugunu..biz girdik cıkamıyoruz ,siz girmeyin ..dost tavsiyesidir..denemesi bedava değildir ..ben ev araba satıp bitiren gördümde söylüyorum..ama illa girecekseniz yerli firmalardan uzak durun ve yukarda bahsi geçen sirketlerden birini secin..arkadasımız olayı cok güzel yazmıs anlatmıs ..gireceğiniz firma ile arastırın googledan ..bir sürü forum var forexle ilgili ordan bilgi alın ordaki arkadaslara sorun ..

Sayfa 53/64 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •