Sayfa 53/628 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 5021 madde; 417 - 424 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret T.A.Ş.

Esas

sayın epikur
    sizin için güncel hisse fiyatinin bi gösterge olmadigini biliyorum ama sizin tavsiye ettiginiz yöntemle yani tahmini hisse başi kar ve ortalama f/k ile bi tahmin yaptigimda 11 milyon tl ilk çeyrek karina yakın bi kar gelirse 9 diyelim11+9= > 20/75,8=0,26 hbk 4 aydir elimde hekts var ve ortalama f/k 9-10,5 arasinda dolaşiyor 2,34-2,73 değerine ulaşiyorum şu ana kadar kendime hiç fiyat hedefi koymadim yazmadim da açıkcası bugunki harekete şaşırdığım için yazıyorum birde sanırım takip ediyorsunuz Sayın alloffs un kendi geliştirdiği ve kullandığını buna göre fiyat ve güvenlik marji belirlediği bir yöntem var orada çok daha yüksek çıkıyor ilk çeyrek rakamina benzer bi ikinci çeyrekle -gerçi sayın alloffs hesaplamadı kendi belirlediği faliyet kar ve satış yüzdesel artısına uymadığı için

hatalı bir hesap yapmıyorum değil mi böyle yüzde 7 bir düşüşte insan ister istemez sorguluyor
    teşekkürler

HİÇ BİR ŞEKİLDE YATİRİM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    istanbul/turkey
    Gönderi
    381

Esas

Keser doner sap doner gun gelır hesap doner...
    TEMETTUYE SAYILI GUNLER KALMIS ELEMAN BORSADAKI DUSUSU FIRSAT BILIP TABAN İZLENIMI YARATIP KY'Yİ YINE SİLKELEDILER HELAL OSUN
    ANCAK SUNU MANTIGIM ALMIYOR MADEM SATACAKSIN 2 VE USTU NEDEN SATMAZSINDA YUZDE 10 DUSTUKTEN SONRA NİYE PANIKLEYIP SPEGIN EKMEGINE YAG SURERSIN İSTE BUNU ANLAMAK ZOR!!!! SPEGIN DERDIDE BU ZATEN AMACINA BUGUNDE ULASTI....
    TEMETTUYE kaldı 7"yedi" iş gunu
    Bugunde burdayız kriz patlak vermez ve karlılık dewam edrse seneye yıne burdayız.......

Y.T.D

Esas

Gene nakit olmadığı için sinir oldum..
    Düşmesine neden kızıyorum? Çünkü elimde nakit yok ve bu yüzden föyüme ekleme yapamıyorum!!
    Birde endeks 58.000 iken bu duruma yakalanmış yine faydalanamamıştım..
    Demekki kalın kafalı olmak böyle birşeymiş. Ders alamamakmış.. Aynı olayın defalarce tescil edilmeseymiş..

Ama eğer bebekken beni çok salladılarsa ve demir desteği yapmadılarsa bir hekim olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki suçun çok az bir kısmıda canım rahmetli annem ve babamda!

Elbette yatırım tavsiyesi olamaz..
    Son düzenleme : aokan1973; 18-05-2011 saat: 20:57.

4. Arrow

temetdü sonrasida haretketlenir saglam kagit uzun vade de daha iyi yerlere gelir konu tarim olunca ömürlük torunlarada miras birakirsin sp olmayisi hacimin düsükolusu kagadi önplanda görünmeyisi sakin haretli olusu normal düsüde hafdaya 2.30 gelir .ytd
    Son düzenleme : pleidelsheim; 18-05-2011 saat: 20:34.

Duhul
    Sep 2008
    İkamet
    yerküre...
    Gönderi
    1,944
    Blog Yazıları
    3

Esas

http://f.666kb.com/i/btllvpif4z8p7dtk3.jpg

Ancak kadir Inanir bu hacimsiz düsüse
    tahtayi seyrettim,1,80 geldigindeki toplam hacim yanlis hatirlamiyorsam 650 bin lot civari idi.....
    düsünsenize 17 kademe düsüyor HEKTS gibi kagit ve sadece 650.000 lot ile
    adamin biri malini satmakta israrli olunca kimse kademeleri doldurmadi,zavallimda ne verirsem kardir hesabi 1,80 e kadar satti......
    9 ve 10 bin lotlarla kademeler cöktü......
    yukardaki derinlige bir bakin 1,85 den adamin biri40.000 lot serbesttten alim girse kagit 1,89 olacak....
    40.000 lotla degil 5 kademeyi HEKTS da normalde 1 kademe bile kaldiramassiniz.....
    1,82 den ek alim yaptim....
    Benim icin ne kadar düsürse o kadar daha iyi....temettüden aldigim paraylan daha ucuzdan hisselerimi cogaltirim

Esas

arkadaşlar br bilene soruyorum
    borsa da hisseler yılda kaç kez temettü veya bedelsiz verir.özelikle hektaş 30 mayıs ta verecginden sonra yıl sonuna kadar temettü vs verirrmi cevaplarsanz sevinirm.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Tekirdağ, Bakırköy
    Gönderi
    2,673

Esas

Alıntı Originally Posted by neka4470 Yazıyı Oku
    arkadaşlar br bilene soruyorum
    borsa da hisseler yılda kaç kez temettü veya bedelsiz verir.özelikle hektaş 30 mayıs ta verecginden sonra yıl sonuna kadar temettü vs verirrmi cevaplarsanz sevinirm.
    genelde bir kere verilir, temayül böyledir... istisnai şirketler elbette vardır; froto gibi; senede iki kere veriyorlar...

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    ENGÜRÜ
    Gönderi
    10,084

Esas

Alıntı Originally Posted by Che Big Yazıyı Oku
    http://f.666kb.com/i/btllvpif4z8p7dtk3.jpg
    Ancak kadir Inanir bu hacimsiz düsüse.......
    düsünsenize 17 kademe düsüyor HEKTS gibi kagit ve sadece 650.000 lot ile
    adamin biri malini satmakta israrli olunca kimse kademeleri doldurmadi,zavallimda ne verirsem kardir hesabi 1,80 e kadar satti......
    evet carsamba eğer satıcı tek elden ise
    adamı fena halde tukakaya getirmisler görünüyor

Sayfa 53/628 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •