Sayfa 537/538 İlkİlk ... 37437487527535536537538 SonSon
Arama sonucu : 4301 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası A.Ş.

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Anket Diyarı :)
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Nasıl istersem öyle konuşurum.Ben speğin adamı değilim.Elimde belli miktar pay var.Nereden istersem oradan veririm.Zarar da olsa kar da olsa bu beni ırgalar.Yine diyorum bugün yazdım almadı.Hata etti.Sanki spek küçük yatırımcıyı düşünüyor gibi konuşmuşsun.Adam kazanacağı paraya bakar.Bu efelenmekse efeleniyorum kardeşim...

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Ayrıca spek efendi benim babamın oğlu değil.Zarar ederken kimsenin gözünün yaşına bakmaz patlatır kasayı...O yüzden yalvaracak değilim.Bu kağıt speklik kağıt degil.Devletin kagidi unutmayin...

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Ayrıca benim geçen gün senin tabirine göre oflanmamım sebebi endeks almış başını gitmesinden ötürüydü.Tüm kağıtlara genel bir para girişinin olmasindan ötürüydü....Speğe yalvarma degildi.Olamazda...

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Hissenetin bir kuralı vardır.Al sat ya da bir kesimi(speki) destekleyici yazılar yazılamaz.Grafik,analiz ve kap haberlerine göre yorum yapılır.Sevgili Ahmet senin demene göre ben efeleniyor ve speği üzüyorum.Madem öyle bundan böyle çok sevdiğim hissenetin klnma sayfasında yazmıyacağım.Üzüldüğüm bir konu gerek şuanki adınla gerekse eski nicklerinle sana kötü söz söyleyenler varken sana destek olan bu kardeşindi.Kalın sağlıcakla...

5. Esas

Bilalcim zamanında ben de diklendim ,boyumun ölçüsünü aldım.ayrıca kimse bana hisse pazarladın diyemez,kimse senin yüzünden zarar ettim de diyemez.benim tarzım dibine yakın hisselerdir. Diceksinki neye göre dip.doğru dibin dibi vardır.çünkü sen tarihi diplerinde girdiğini zannedersin ama spek sen girdin diye yeni dipleride oluşturur.ama yinede sabredersen kazanırsın.

Sent from my General Mobile 4G Dual using Android mobile app

6. Esas

Ben bir hisse ℅ 30 yaptıktan sonra yüzüne bakmam da ,kimseyede önermem de, caydırmam da

7. Esas

Bilalx diyorsun ki genel para girişi vardı.o zaman Albaraka Türk te bekleyenlere ne yapsın.klnma 5 ayda dipten ℅ 200 prim yapmış.Tabiki dinlenecek.albaraka Türk e bak, bir yıllık dibine göre sadece ℅ 10 primli.

8. Esas

Ben burdayım Albaraka Türk ve yaprağı yazdım.yaprak ben yazdım 3 günde ℅ 20 prim yaptı,kötülükmü ettim.

Sayfa 537/538 İlkİlk ... 37437487527535536537538 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •