Sayfa 540/542 İlkİlk ... 40440490530538539540541542 SonSon
Arama sonucu : 4329 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: ERICO Ericom Telekom ve Enerji Tek. A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by selsu Yazıyı Oku
    Nasıl açılacakki ! BİST ,CLK ya tüm bilancoları yayınla açacam dedi , hepsi yayınlandığı halde açılmadı, yani kandırdı demek ki bist de zamana oynuyor oyalayıp duruyor.zaman dolsunda gömelim gitsin diye bakıyor ! Bu açıkça belli oldu..:? Tahtanın acılması Türkiye nin AB kapısında beklemesine döndü malesef
    11.ayda olay tamamen bitecek...beklemenin anlamı yok..denemenin zararı da yok..yatırımcı sadece genel kurula katılacak yada vekalet verecek..sizden herhangi bir bedel yada hisse devri istenmiyor..face teki gurupta ilgilenen arkadaşlar var..görüşmekten zarar çıkmaz...

Esas

son 2 yıl içerisinde ERİCOM formunda yazan ve öldük bittik birşey yapan yokmu diyen arkadaşlara özelden mesaj attım.henüz cevap yazan yok...bu arkadaşlar ya forma bakmıyorlar yada kaderlerine razı olmuşlar...ericom mu kurtaralım face sayfasında açılması için herhangi bir bedel olmadan çaba sarfeden arkadaşlar var.lütfen duyarlı olalım ve katkı verelim.oturduğumuz yerde kimsenin birşey yapacağı yok.adamlar içini boşaltmış keyif sürüyorlar...kaderinize razı olursanız daha çok darbe yersiniz....en azından bu dolandırıcılığı yapanların %10 u kadar cesaret olsun..

Esas

Adamlar içini boşaltmış keyif sürüyor !, spk ,bist yönetimi, mahkemeler niye var o zaman:? Hırsızı ben kovalayacaksam polise ne gerek var ? Mahkemeye ben vereceksen SPK ya ne gerek var ? Bunlar ne is yapar neye yarar? Milletin azmi şevki gücü inancı kalmadı CLK hatta ARTOG cular iki senedir uğraştı sonuc ne oldu ? Spk ve bist bütün bu ugrasları boşa cıkardı ! Bugün git yarın gel deyip oyalıyor ! Zamanın dolmasını bakıyor ! Sonra da silecek iz -miz bırakmayacak ve kendi hatalarını ve ihmallerini de örtmüş olacaklar:? Çalanlarda sefa sürecek yapanların ve göz yumanların boğazında kalır inşallah devletin kurumları böyle işliyor malesef :?

4. Esas

Yürüyecek mecbur zararım var beklemedeyim yatmışım pusuya elbet birgün fırsatını vereceksin.

Esas

Alıntı Originally Posted by ikigozum Yazıyı Oku
    KAP: Sürekli Men ve Kotasyon Yönergesi Kapsamında Uyarı - [ERICO ] /BORSA İSTANBUL A.Ş.

Orjinal Link:

http://www.kap.gov.tr/api/bildirim.a...05&isenglish=0

Sürekli Men ve Kotasyon Yönergesi Kapsamında Uyarı

BORSA İSTANBUL A.Ş.

Kotasyon Müdürlüğü

ERICO

2014/6 önemi finansal tablolarını yayımlamaması nedeniyle Ericom Telekomünikasyon Ve Enerji Teknolojileri A.Ş. (Şirket) nin Borsamız Yönetim Kurulunun 27/11/2014 tarihli kararı ile daha önce Gözaltı Pazarından çıkarılarak işlem görmekten geçici olarak men edilmiş olan payları, Kotasyon Yönergesiningeçici 2 nci maddesinin 3 üncü fıkrası kapsamında 30/11/2015 tarihinde sürekli olarak işlem görmekten men edilmiştir.

Borsaya ödemekle yükümlü olduğu ücretleri de henüz ödemememiş olan Şirketin işlem sırası, 30/11/2016 tarihine kadar ücretlerini ödemesi ve tüm finansal raporlarını yayımlaması halinde Borsa Yönetim Kurulu kararı ile Yakın İzleme Pazarında açılabilecektir.

Faaliyetleri durmuş olan Şirket, Kotasyon Yönergesinin 23 üncü maddesinin 1 inci fıkrasının (c) bendi kapsamında Borsamız Genel Müdürlüğünün 30/11/2015 tarihli onayı ile uyarılmaktadır.

Şirketin 30/11/2016 tarihine kadar tüm finansal tabloları yayımlaması ve ücretlerini ödemesinden sonra işlem sırası Yakın İzleme Pazarında açılsa dahi, 30/11/2016 tarihine kadar faal hale gelmemiş olması halinde, Kotasyon Yönergesinin23 üncü maddesinin 1 inci fıkrasının (c) bendi kapsamında payları Borsa Yönetim Kurulu kararı ile Borsa kotundan yeniden çıkarılabilir.
    CLK holding bütün bilançoları yayınladı ! Bilançoları yayınla tekrar açarım 11. Aya kadar faaliyete gecemezsen bu sefer tamamen atarım dediydi.şimdide sen yayınladın ama ben açmıyorum diyor! zamanın başbakanı ne diyordu: mac başladıktan sonra kural değiştiriyorlar diye Avrupa birliğine kızıyordu ! Aha bak işte gör ülkenin halini:?

Esas

Baska bir siteden alıntı ilgilenenler için;

* Arkadaşalar face book sayfası bu link bir ışık göründü lakin yatırımcılara ulaşılması lazım. Yoksa 11 ayda ellimizdeki hisseler kağıt olacak , https://www.facebook.com/groups/1505607793082261/

* Ericomu açmak için çalışmalar var..ilgilenen arkadaşlar 400.000 lota ihtiyaç olduğunu ve 250.000 lota ulaşıldığını söylüyorlar..sadece vekalet verilecek..para verilmeyecek..ericom u kurtaralım facebook sayfasına girip ilgilenen arkadaşlar ile irtibata geçelim...zaman az...

Esas

Clkholdig cilerde çok uğraştılar genel kurul yaptılar bilancolar yayınlandı ama açılmadı yani erico dan çok daha öndelerdi :?

Esas

erico battı mı ne oldu şimdi ? ve ne olacak bundan sonra ? bilgisi olan yok mu ?

Sayfa 540/542 İlkİlk ... 40440490530538539540541542 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •