Sayfa 585/588 İlkİlk ... 85485535575583584585586587 ... SonSon
Arama sonucu : 4702 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Esas

Bu son gelen haber açıkçası beni ciddi hayal kırıklığına uğrattı. Ben yıllardır bu tahtada tek egemen gücün hö olduğuna ve yönetimle birlikte hareket ettiğine inanan biriydim ve Zamanı gelince bu muhteşem ikilinin !!!!!! kağıdı tekrar götüreceğine inanıyordum fakat gelen bu resmi haberle gördümki bu tahtaya isteyen girip tahtayı hallaç pamuğu gibi atabiliyormuş , tahta meğerse dingonun ahırına dönmüş.

Esas

Alıntı Originally Posted by fmt013 Yazıyı Oku
    Bu son gelen haber açıkçası beni ciddi hayal kırıklığına uğrattı. Ben yıllardır bu tahtada tek egemen gücün hö olduğuna ve yönetimle birlikte hareket ettiğine inanan biriydim ve Zamanı gelince bu muhteşem ikilinin !!!!!! kağıdı tekrar götüreceğine inanıyordum fakat gelen bu resmi haberle gördümki bu tahtaya isteyen girip tahtayı hallaç pamuğu gibi atabiliyormuş , tahta meğerse dingonun ahırına dönmüş.
    Bende HÖ ve Vkgyo'nun bu hantal halini sevmiyorum.

Ama işlem yasağı ( kişiler için ) iyi oldu bence en azından HÖ'nün de eli rahatlamıştır. Gerçi geçen günkü hareketlerde tahta sahibi benim dedi ve panda ve tayfasına gereğini yaptı. Ama kurunun yanında biz yaş ve mağdur ky'lerde her zaman ki gibi mağdur olduk.

Yarın HÖ Cuma'dan daha güçlü ve yarın bunu kullanarak tahtanın sahibi de gücü de benim diyerek gövde gösterisi yapar mı?

3. Esas

spk ne işe yarar . Madem yatırımcıyı koruyacaksın yaptığı işlemin 5 katı para cezası verdi bir işe yara 🌚🌚🌚

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    bilgisayar karşısı
    Gönderi
    874

Esas

Yatırımcıyı koruyacak başka tahta mı bulamamışlar.Ederinden kat kat üstünde fiyatlanan hisseler var.Onlara gözünü diksin.Saçmalık!Ciddiyetsizlik!Yeni arzlardaki batan şirketlerin arzına kim izin verdi?halka arz olduktan 6 ay sonra iflas eden şirket vardı.Nerdeydiler!

Esas

Tahtadaki spekülatörler tahtadan kovulunca kademelerdeki lotlar baya azalmış

6. Esas

Alıntı Originally Posted by fmt013 Yazıyı Oku
    Tahtadaki spekülatörler tahtadan kovulunca kademelerdeki lotlar baya azalmış
    vkgyo tahtasina "tahta kurulari" dadanmis meger
    Biz "Tahta Guru'su" beklerken

7. Esas

Vakıf GYO'nun Vergi Dairesine Sunulan 2016 Yılı 12 Aylık karı 23.065.527 TL

***Açıklanan kar/zarar rakamı Geçici Vergi Beyannamesi'deki tabloda yer
    almaktadır. Tablo SPK mevzuatına uygun hazırlanmamıştır. SPK mevzuatına
    uygun rakamlar ayrıca açıklanmaktadır.***

Esas

Karı yorumluyacak babayiğit..

Sent from my SM-N7505 using Android mobile app

Sayfa 585/588 İlkİlk ... 85485535575583584585586587 ... SonSon

Gönderi Kuralları