Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
Arama sonucu : 53 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ISCTR varantları

Esas

siz alım veya satımı için nasıl karar veriyorsunuz.

Esas

Garan ve isctr her zaman portföyümde vardı .Çok yakından takip ettiğim kağıtlar.Geçen 58bin görüldüğünde alım varantı aldım.Fakat diğer kağıtlara hiç bakmadım bile .Alacağım varantın dayanak varlığını iyi tanımama güvenerek giriyorum.Varantı piyasaya sürülen kağıt hareketlerinde de ciddi oynaklık oluyor.Ciddi kayıp yazabilecek bir yatırım aracı.Gerçekten tavsiyeyle almam tavsiye de vermem.Saygılarımla.

Esas

Alıntı Originally Posted by lamdatuna Yazıyı Oku
    Garan ve isctr her zaman portföyümde vardı .Çok yakından takip ettiğim kağıtlar.Geçen 58bin görüldüğünde alım varantı aldım.Fakat diğer kağıtlara hiç bakmadım bile .Alacağım varantın dayanak varlığını iyi tanımama güvenerek giriyorum.Varantı piyasaya sürülen kağıt hareketlerinde de ciddi oynaklık oluyor.Ciddi kayıp yazabilecek bir yatırım aracı.Gerçekten tavsiyeyle almam tavsiye de vermem.Saygılarımla.
    sorularımla başınızı ağırtıyorum, kusura bakmayın endeksin yükseleceğini düşünüyorsak alım varantı düşeceğini düşünüyorsak satım varantı mı? almamız gerek sistem aşağı yukarı böyle mi?

Esas

Alıntı Originally Posted by nkiziler Yazıyı Oku
    sorularımla başınızı ağırtıyorum, kusura bakmayın endeksin yükseleceğini düşünüyorsak alım varantı düşeceğini düşünüyorsak satım varantı mı? almamız gerek sistem aşağı yukarı böyle mi?
    buraya tıklayarak
    daha önceki varant seminerlerini izlemenizi tavsiye ediyorum. bunlar gibi daha birçok döküman ve video var..

sorunuza gelince, dayanak varlık endeks ise, evet dediğiniz gibi endekse bağlı.
    dayanak varlık Xbank ise, Xbank hisselerinin değerleri artacaksa alım, azalacaksa satım varantı almanız gerekir.
    Ama iş burda bitmiyor, Delta,Teta,VADE SÜRESİ,etkin kaldıraç, volalite vs.. hesabı çok..
    bunları bilmeden işlem yapmayın derim..

Esas

Alıntı Originally Posted by kaanstain Yazıyı Oku
    buraya tıklayarak
    daha önceki varant seminerlerini izlemenizi tavsiye ediyorum. bunlar gibi daha birçok döküman ve video var..

sorunuza gelince, dayanak varlık endeks ise, evet dediğiniz gibi endekse bağlı.
    dayanak varlık Xbank ise, Xbank hisselerinin değerleri artacaksa alım, azalacaksa satım varantı almanız gerekir.
    Ama iş burda bitmiyor, Delta,Teta,VADE SÜRESİ,etkin kaldıraç, volalite vs.. hesabı çok..
    bunları bilmeden işlem yapmayın derim..
    siz varantta işlem yapıyormusunuz.

Esas

evet yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by nkiziler Yazıyı Oku
    siz varantta işlem yapıyormusunuz.

Esas

varant hakkında olusan kucuk tecrubelerıme dayanarak cok ters bı durum olmadıkca gun ıcınde alıp satım yapmaya çalısın tecrube kazanıncaya kadar.(ben de tecrubelı sayılmam ama kıısa vadede bole dıyebılırım) bıraz tecrubelendıkten sonra uzun sure elınızde tutmaya baslayın.ve mutlaka elinizde koz bulundurun nakit olarak.bazı anlarda cok hareketsız kalabılıyorsunuz.
    Bu arada ısctr nın yukselmesını ongoruyorsanız en mantıklı varant isdae gibi duruyo..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    150

Esas

iş c 0,80 artıda isdad 0,40 ekside db ne yapmaya çalışıyor... isdad ı öldürmeyemi ???

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •