Sayfa 613/614 İlkİlk ... 113513563603611612613614 SonSon
Arama sonucu : 4910 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: DAGHL Dagi Yatırım Holding

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    AKÇADAĞ
    Gönderi
    3,806

Esas

Şu tradercilerde dökülseydi hisse nefes alacak sıra gerçek yatırımcıya gelecek evelallah
    Son düzenleme : kagan_44; 13-12-2016 saat: 18:24.

2. Esas

Maho kendin gibi adamların eline bıraktın hisseleri baskılayıp duruyorlar el insaf artık nereye kadar böyle bir gün gelecek hisse gitse de yatırımcı bulamayacaksın elinde patlayacak o kadar yaptığın yatırım. Kendin bişe üretmiyorsan bu dürzülere de baskılatma hisseleri giyimin önüne koyuyorlar takozu aylardı 1.15 -1.25 arası süründürüyorlar ya kandin yap bişeler yada kafalarına vur oynaşmasınlar ayağa düşürdün hisseleri kimsenin inancı kalmadı. Kıçları yiyorsa aşağı koysunlar görelim karanlık kuytulara yazmasınlar

Esas

Bu iki hisseninde oyuncusu tam bir gerizekalı.yukardan adetli mal satıyorsun aşağıdan sana geri satıyor.dagi giyimde de öyle.iki hisseyi de altdan alacak 5 kademe on kademe kafasına vurcacan.düşünce bir daha.zaten patronu ilkokul mezunu cahil adamın teki,oyuncusu desin malın önde gideni.alt kademeye alış üst kademeye satış yazıyor.sanki yatırımcı var da. Allah'ın öküzleri.

4. Esas

Hepsi aynı balboa sahibi aynı oyuncusu aynı herkes bekliyor birileri girsin kaldirsın diye ortada kaldıracak hissede yok kim kaldiracak acaba herkes milyon lotları eline almış birinin kaldırmasını bekliyor ulen ortada hisse yok reel bişe yok 50 bin lotla biri kaldırıp size paramı kazandıracak oyuncumusunuz oduncumu yurtsevenleride anlamadim gitti tamam yatırımcı oldugunu anladık şirkette reel bıse yok neyi bekliyon o kadar lotla reel bise olmadıgında sen o lotlari satamazsın mahoda bıse yapmiyor bildiği tek sey bir sirketin aldığıni öbürüne devretmek

Esas

Esas

son iki ayda alan ve satanlar

7. Esas

Yemin etmişler hareket ettirmemeye borsa %4 çıkıyor daghl ve dagi de tık yok Maho bırak hisseleri çapulcular yönetsin 3 tane halka açık şirketin var borsada (ızmdc-dagi-daghl) al birini vur ötekine elini attığın yer kuruyor melih'in eline ver hiseleri oda at oynatsın yatacak yeriniz yok 2,80 kadar çıkarıp ordan verdiniz yabancı fona, verdiğiniz yabancı fondan geri almak için süründürüp durdunuz

Esas

Daghl de yabancı yok ki.yurtsevenler var.onlarda iyi niyetli sürekli alım yönündeler.isteseler mahoyu ve adamını perişan ederler ama yapmıyorlar.adamları sarkuysandan tanıyorum.satıp çıkacaklarını da zannetmiyorum.yazın 2.14 lere çıkardıklarında maho kafalarına vurdu.onlarda kızıp ellerini eteklerini çektiler gibime geliyor.ama isterse ne maho kalır ortada ne de adamı.çok düzgün insanlar.yatırımcı dostu insanlar.maho zaten beceriksiz bir adam hissenin yükselmesini istemiyor birde şirketleri batırıyor.ben giyimde pozisyon aldım ilk hareket de kafasına yiyecek malı.elimde olsa yurtsevenlerle irtibat kurmak isterdim.keşke şirketin tamamını alsalar.eğer alırlarsa şirketin önü açılır.maho zaten beceriksiz oyuncusu da iş bilmez.Allah sonunu hayır etsin holdingin.maho borsanın yüz karası şirketleri de öyle.toplayıp toplayıp hisseleri batırıyor şirketleri.

Sayfa 613/614 İlkİlk ... 113513563603611612613614 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •