Sayfa 62/149 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
Arama sonucu : 1186 madde; 489 - 496 arası.

Konu: BMELK Bomonti Elektrik Mühendislik Müşavirlik İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş.

Esas

nedir bu yaa! ettiğiniz kadar bulun. aldığınız ahlar size gün yüzü göstermez. başınıza gelen her şerri bizlerin ahından bilin!

Esas

hiç yağmadığı kadar kar yağmur yağdı bu sene. sözde enerji hissesi. neye göre kime göre? baştan sona sahtekarlık, şarlatanlanlık silsilesi. Görüyoruz paralarımızı nasıl yediklerini. Sebep olanların Allah başlarından musibeti belayı eksik etmesin. bizleri kandırıp, kanımıza giren vesile olan herkimse Allah ayaklarına dolaştırsın, gün yüzü görmesin. Haram zehir zıkkım olsun enn sevdiklerinden, en yakınlarından, ciğerlerinden çıksın. ben ne yaptım da bunlar oluyor diye düşündüklerinde kanımıza giren it soylarının, bizlerin kanını emdikleri,mağdur ettikleri, kazıkladıkları zorla kandırdıkları akıllarına gelsin. Sırtımızdan kazandıkları o paraları doktor çare aramak adına harcasınlar da deva bulamasınlar. melum melum melesinler. üç senedir kanımı emdiniz adiler ben bir cahillik ettim üç senedir bekliyorum ki düzelecek aldığım seviyeye gelecek. sen, bmelk, hitit, iztar, beyaz, darbe üstüne darbe indirdiniz. haram zehir zıkkım olsun rabbimin adaletine emanet ediyorum artık sömürgen yatırım danışmanıyım diyen pezevenklere değil!

Esas

uzun vadeciler icin hissede sikisma var bilancoda kar etmedigi ve yeni yatirim yapilmadigi surece bu seviyelerde olucak gibi gozukmekte sabretmek gerekicek

Esas

Alıntı Originally Posted by beast23 Yazıyı Oku
    uzun vadeciler icin hissede sikisma var bilancoda kar etmedigi ve yeni yatirim yapilmadigi surece bu seviyelerde olucak gibi gozukmekte sabretmek gerekicek
    Bu tür hisselerde kar, teknik, taktik beklenmemeli.Bir gün speğin biri el atarsa ve o günde hissedeysen kazanırsın.

Esas

teknik, piyasa, kar, beklenti.... geciniz bunlari. bu elektrik kagidi degil mi? elektrik neyle uretilir?
    eeeeeeeeeeeeeee???????????? demek ki ongoru, teknik meknik islemiyor bu o cucuklarinin sirketlerinde. goruyoruz nasil bir hayat surduklerini. yuzleri hic gulmeyecek, bu kadar da net soyluyorum.

Esas

Alıntı Originally Posted by scakir Yazıyı Oku
    hiç yağmadığı kadar kar yağmur yağdı bu sene. sözde enerji hissesi. neye göre kime göre? baştan sona sahtekarlık, şarlatanlanlık silsilesi. Görüyoruz paralarımızı nasıl yediklerini. Sebep olanların Allah başlarından musibeti belayı eksik etmesin. bizleri kandırıp, kanımıza giren vesile olan herkimse Allah ayaklarına dolaştırsın, gün yüzü görmesin. Haram zehir zıkkım olsun enn sevdiklerinden, en yakınlarından, ciğerlerinden çıksın. ben ne yaptım da bunlar oluyor diye düşündüklerinde kanımıza giren it soylarının, bizlerin kanını emdikleri,mağdur ettikleri, kazıkladıkları zorla kandırdıkları akıllarına gelsin. Sırtımızdan kazandıkları o paraları doktor çare aramak adına harcasınlar da deva bulamasınlar. melum melum melesinler. üç senedir kanımı emdiniz adiler ben bir cahillik ettim üç senedir bekliyorum ki düzelecek aldığım seviyeye gelecek. sen, bmelk, hitit, iztar, beyaz, darbe üstüne darbe indirdiniz. haram zehir zıkkım olsun rabbimin adaletine emanet ediyorum artık sömürgen yatırım danışmanıyım diyen pezevenklere değil!
    Her nefis ölümü tadacaktır.Ölüm bir lahza(an) kadar yakındır...üç günlük dünya için insanlara çektirmenin ne karı olabilir bilemiyorum...Rabbim der ki benim karşıma kul hakkıyla gelmeyin...Kul hakkını sadacee ve sadece hak sahibi bağışlarsa olur....hepimizin gideceği yer 2 metrekare toprak orada ne yapacağız.nereye kaçacağız...Allah affetsin...

Esas

0.91 e kadar geldi. Yarın da 0.88-89 u gösterip yukarıya doğru yola çıkartırlar.Endeksteki dalgalanmalar biraz durulsa sırası gelecek.

Esas

Alıntı Originally Posted by urtac Yazıyı Oku
    Beklemeye devam. 0.50 lere gelse de mal almaya devam etsek.
    Sen düşür biz alalım. Azdan az çoktan çok gider.

Sayfa 62/149 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •