Sayfa 626/716 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676 ... SonSon
Arama sonucu : 5726 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: DYHOL - Doğan Yayın holding

1. Esas

yasal ana ortaklığın işletme
    birleşmesinden önceki tüm özkaynağa dayalı araçların gerçeğe uygun değeri işletme
    birleşmesinin maliyetinin belirlenmesinde esas alınmalıdır.

2. Esas

5. TERS İKTİSAP (BİRLEŞME)
    Yaygın olarak düşünülen edinen işletmenin büyük olan işletme olduğudur.
    Ancak işletme birleşmelerini çevreleyen olay ve durumlardan ötürü küçük olan işletme
    bazen büyük olan işletmeyi devralabilmektedir. Hisse değişimine dayanan işletme
    birleşmelerinin büyük çoğunluğunda hisse senetlerini ihraç eden taraf edinen taraf
    olarak kabul edilir. Ancak, bu konuda bir karara ulaşırken birleşme sonrasında hangi
    işletmenin finansal ve faaliyet politikalarını yönetme gücüne sahip olduğunu belirlemek
    oldukça önemlidir. Bazen bu tür işletme birleşmelerinde, edinen işletme, aslında
    sermaye payları satın alınan işletmedir ve edinilen ise hisse senedi ihraç eden işletmedir.
    Diğer bir ifade ile, birleşme sonrasında edinen işletmenin kontrolü gerçekleştirilen hisse
    senedi ihracı nedeniyle edinilen işletmenin eline geçmektedir. Bu birleşme türüne ters
    birleşme adı verilir

3. Esas

(a) Bu konsolide finansal tablolarda yasal bağlı ortaklığın varlıkları ve
    yükümlülükleri birleşme öncesindeki kayıtlı değerleri ile yasal ana ortaklığın
    varlık ve yükümlülükleri ise gerçeğe uygun değerleri ile ölçülerek yer almalıdır

4. Esas

MKK u
    444 0 655 i
    arayıp mallarınıızn teyıdını alın ve tc lı kımlıkle genel kurula katılabılırsınız
    bır lotu olan da katılır....

5. Esas

Arkadaslar sunu da yapabılırız..
    Genel kurul saat 11 de

katılacak arkaadslar o gun saat 9 gıbı de gelıp

bulusup....
    serh için bırbırımıızn sahıdı oluruz.....

6. Esas

[QUOTE=drforex;10626715]rkadaşları aşağıya azyıyorum
    1 drforex ben: 40 binlot
    2-ilkerküçükdemir:345 bin lot
    3-bayvedo:400 bin lot
    4-nippon:75 bin lot
    5-tahsin onar :340 bin lot
    6-mrxxx -368 BİN LOT
    Svcenko ,:
    mahir arda:,
    nippon:
    beski:,
    ,xortzana:
    waktanwa :
    MERTPASA:
    ATILGAN :1 MİLYON LOT VAR SİE NEYE YRTINIYORUZ ZETEN 2 MİLYON LOT ETTİ ÖZELDEN ATILGAN KARDEŞİMŞİZ VE DİEĞR ARKADAŞLAR ÜZERİNZE ÖLÜ TOPRAĞIMIS ERPİLDİ NEYE BEKLİYROSUNZU AVUKAT CEVAP BEKLİYOD İYORUM ZATEN 1 MİLYON KLOT DAV AÇMAYA EYTİYOR NE DİYOSUNUZ DİEĞRLEİRDE HİSE MİKTARLARIMNZI YAZSIN NE ZARARE DECEĞİZ ZATEN DİBİNE KADARZ ARAR ETMİŞİZ NEYİ BEKLİUYSONUZ TEK TEK HİÇ BİŞEY AYAPAMZYI AVUKAT BİZİ BİRLEŞTİRİP DAVA ÇACAĞIZ OY VE PAY ORANLARI D AYETERKLİ BANA EPĞOSTA ATIN TELFON NUMARALRINIZLA AVUKATIN İELTYİŞİM BİLGİELRİNİ VEREYİM ÜZRET MİJKATRI ORTAYA ÇIKSIN NEYŞİ BEKLİYROUSNUZ ATILGAN VE DİEĞR ARKADAŞLAR BİZ CENGAVER DEĞİLİZ AVUKAT BİZİM HUKUKİ CENGAVERİMZİ OLACAK

AYH

7. Esas

Selamlar,

Ticaret Hukuku üzerinde çalışan bir avukat arkadaşımla konuştum. Önerdiği yöntem şu şekildeydi;

Eğer dönüşüm oranına itiraz ve bu orana SPK onay verdiği için SPK'ya da dava açılırsa işler bir haftada çözülür.
    DOHOL yöneticileri KPMG ve SPK'yı kendi oranlarını onayladı diye yalnız bırakamaz. İş sulh yoluyla çözülebilir ve dava geri çekililebilir.
    Bunun daha önce örnekleri oldu demişti.

Bilgilerinize.

8. Esas

olaki bırleşme olup bızım serh lerı ınkar edıp
    elımıze dohol hıssesı verıp

dohol u da borsada asagıya vurur...
    sonra da dyhol larımız bugunku degerının altına gelebılır..
    oyunların durumuna göre herseyı yapabılırler.....ben sahsen bırleşme olursa malları 0.50 den teslım edecegım....
    alsın hayrını görsun......
    bır daha da..............alırsam............
    önmelı olan bu surectekı zararımıız azaltmak......
    cunku adamların oyunları cok buyuk......
    bu benm sahsı göruusm lutten kımse etkılenmesın.....
    ama dedıgım gıbı

dyhol u arayın hersyı soyleyın.......
    bır yatırımcı bu kadar cezalandırılmaz.....

Sayfa 626/716 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •