Sayfa 667/769 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon
Arama sonucu : 6150 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Kap niye toplantı var demiyor?

Esas

Alıntı Originally Posted by xxx_44 Yazıyı Oku
    bugun halıcı bır arkadaş royal fabrıkası uretımı durdurdu fabrıka kapanacak dedı bu durumu teyıt edecek olan varmı

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Bende böyle bir söylenti duydum ins soylentidir yoksa duru vahim.

Yeni arkadaşların turedigini görüyorum olumlu yazılar pompalaniyor ama altı ne kadar dolu göreceğiz mal çıkma derdi olabilir dikkat

3. Esas

Fabrika kapanir sonra baska firma alir dugmeye basarlar hali uretimi devam eder. Mehmet Simsek sunu net belirtti, sanayi kurumlarini destekleyecegiz, bankalarla konusacagiz. Antepdeki ikinci buyuklukteki holdingi kimse batirmak istemez. Cunku batarsa antep ekonomisi ve boylece ulke ekonomisi zarar gorur. Su ana kadar trader-23 arkadasimiz kesin isim soyleyip cep telefonuna kadar bilgi veren bir arkadasimizdir. Bu tarz karalamalari haketmiyor. Verdigi bilgi dogrudur yanlistir onu siz tartacaksiniz. Yatiriminizi ona gore yapacaksiniz. Forumun kurallari belli zaten. Birbirimize destek olmamiz lazim, en ufak antepten gelecek haber bile bizim icin onemli arkadaslar. Maalesef bu hissede o birlik beraberlik bu forumda hic olusmadi. Cunku hissenin fiyati devamli dustu ve firma feto baglantisi nedeni ile akilalmaz hallere dustu. Bundan sonra da boyle gidecek diye bir kaide yok. İs hayatinda hersey mumkun. Hakkimizda hayirlisi arkadaslar. İyi aksamlar.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by edward20 Yazıyı Oku

Yeni arkadaşların turedigini görüyorum olumlu yazılar pompalaniyor ama altı ne kadar dolu göreceğiz mal çıkma derdi olabilir dikkat
    Üretim durmuş olsa kapa açıklama düşmez mi?

5. Esas

Alıntı Originally Posted by Trader_23 Yazıyı Oku
    Toplanti olmus beyler.Sonuc olumlu.
    Bilgilendirme için teşekkürler. Bu bilgilerle moral buluyoruz. Herkes bildiğini yazsın, yorumlamak ve al/sat yapmak ise kişinin kendi bileceği iştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by edward20 Yazıyı Oku

Bugün bende şirketi aradım (0,342 211 2121) telefona güvenlik çıktı 10 gündür fabrika çalışmıyor, hafta içi sadece idari personel gelip gidiyor, bugün cumartesi hiç kimse yok, 6. ayın maaşını almadık dedi. hafta başında kayyum Mehmet bey ile görüşüp endişelerimi paylaştım, fabrikayı sıkıntılı günlerden kurtarmak için çalışmaya başladıklarını, temettüyü ödemeleri iyi ye işaret olduğunu söylemişti. ancak fabrikanın üretime ara verdiğini bugün bende güvenlik personelinden öğrendim. önümüzdeki günlerde inşallah iyi gelişmeler olur diye umut ediyorum. umutlarımız tükenmesin baride sağlımızı koruyalım.... paramızı resmen gasp ettiler, göz yumanlar da dahil olmak üzere inşallah hak ettikleri cezaları çekerler.
    Son düzenleme : tgur; 06-08-2016 saat: 11:23.

Esas

Siz olayı fabrikanın iflas etmiş veya üretim ondan durmuş gibi algılıyosunuz.Üretim belki birkaç haftalığına tabiki duracak.Ortada 15 temmuz Fetö hainliği var sahiblerinden birkaçı tutuklanmış.O kadar olacak olağanüstü hal gereği devlet el koydu ve belli bir zaman sonra düzene girer.şimdi otada baş yok kıç yok hesabı.Sanayi kuruluşu kapanması kinsenin işine gelmez.Hani bir gazete dergi okul veya tv olsa kapatırlar.o o kolay.koza yı ipeği kapattılarmı KHK yla bir hale yola koyarlar.üretim durduysa bile normaldir.Daha sonra devlet eliyle devam ettirilir.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by senyaz Yazıyı Oku
    Siz olayı fabrikanın iflas etmiş veya üretim ondan durmuş gibi algılıyosunuz.Üretim belki birkaç haftalığına tabiki duracak.Ortada 15 temmuz Fetö hainliği var sahiblerinden birkaçı tutuklanmış.O kadar olacak olağanüstü hal gereği devlet el koydu ve belli bir zaman sonra düzene girer.şimdi otada baş yok kıç yok hesabı.Sanayi kuruluşu kapanması kinsenin işine gelmez.Hani bir gazete dergi okul veya tv olsa kapatırlar.o o kolay.koza yı ipeği kapattılarmı KHK yla bir hale yola koyarlar.üretim durduysa bile normaldir.Daha sonra devlet eliyle devam ettirilir.
    Üretimin durduğu kapa bildirilmemiş. Bu vatana 1 değil, 1000 royal feda olsun. Ne yiğitler bu terör örgütü nedeniyle şehit düştü. Devlet gerekirse bu örgüte destek veren şirketleri kamulaştırsın. Sahipsiz değil şirket, kayyum şirketin başındadır. Bu millet, bu kalkışmayı atlattıysa, evelallah işlerini yoluna koyar. Sırtındaki kamburdan kurtulan Türkiye daha güçlü yoluna devam eder.

Sayfa 667/769 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •