Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
Arama sonucu : 58 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Sauna

Esas

Counter - Strike : Global Offensive Rekabetçi eşleşleme de maçı açık ara önde götürürken geldiğim nokta

http://www.incicaps.com/c/ktza2hh16/

Gereksiz bir özgüven patlaması ve daha nicelerinin güzel bir özeti olmuş

Esas

Alıntı Originally Posted by Afgan Yazıyı Oku
    Counter - Strike : Global Offensive Rekabetçi eşleşleme de maçı açık ara önde götürürken geldiğim nokta

http://www.incicaps.com/c/ktza2hh16/

Gereksiz bir özgüven patlaması ve daha nicelerinin güzel bir özeti olmuş
    cs go filan yenilerin işi

Cs 1,5 de gelecen awp de hep birinci olurdum.

map farketmez. ne keseler atardık eskiden.

İnternet cafeye gelirlerdi burada KESKİNnisancı diye kantırcı varmış kese atmaya geldik diye

Adam öteki mahalleden bizim mhallenin cafesine gelirdi.

Keza onlinede oynadım oradada top15 1. liğini çekerdim.

hey gidi günler heyy.

her bölümde awp ile oynardım.

Esas

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    cs go filan yenilerin işi

Cs 1,5 de gelecen awp de hep birinci olurdum.

map farketmez. ne keseler atardık eskiden.

İnternet cafeye gelirlerdi burada KESKİNnisancı diye kantırcı varmış kese atmaya geldik diye

Adam öteki mahalleden bizim mhallenin cafesine gelirdi.

Keza onlinede oynadım oradada top15 1. liğini çekerdim.

hey gidi günler heyy.

her bölümde awp ile oynardım.
    Üstat 1.5 - 1.6 yılları ayrı bir klasman , o tartışılmaz. belki kültür yapısı , belki sosyo - ekonomik durumdan dolayı belirttiğin gibi cs bir sosyal mecraydı bizim için. Bu cs : go sürümünü oynadın mı bilmiyorum. Takım stratejisi , harita ve smoke bilgisi olmadan maç alamıyorsun doğru düzgün. Bir de rus veya fransız düştü mü takıma yandın Bir ara türklerden baya bir şikayet vardı , ancak üst ranklarda eskisi kadar yok gibi artık. Şimdi ki awp kullanımının 1.5 - 1.6 ile alakası yok , daha fazla yetenek istiyor haberin de ola

Esas

Alıntı Originally Posted by Afgan Yazıyı Oku
    Üstat 1.5 - 1.6 yılları ayrı bir klasman , o tartışılmaz. belki kültür yapısı , belki sosyo - ekonomik durumdan dolayı belirttiğin gibi cs bir sosyal mecraydı bizim için. Bu cs : go sürümünü oynadın mı bilmiyorum. Takım stratejisi , harita ve smoke bilgisi olmadan maç alamıyorsun doğru düzgün. Bir de rus veya fransız düştü mü takıma yandın Bir ara türklerden baya bir şikayet vardı , ancak üst ranklarda eskisi kadar yok gibi artık. Şimdi ki awp kullanımının 1.5 - 1.6 ile alakası yok , daha fazla yetenek istiyor haberin de ola
    satın aldım bir kere girdim ve beğenemedim nedense.

Yani adamlar bir garip göründü gözüme halbuki görsellik olarak eski sürümlerden daha iyi ama ne bileyim böyle kutu gibi filan geldi robot gibi adamlar.

bir iki el atıp oynadım tamda anlyamadım farklı modlar filan gelmiş galiba awp yi aldım zoom bozuluyor. hareket edince.

Birde ben havadayken zoom acar yere düşer düşmez ateşlerdim silahı.

Burada oyle birşey yapamıyorsun. zoom kapanıyor. sansurlu gorunuyor filan.

dediğin gibi zorlaşmış hoş takılıp alışsam yine iyi oynarımda

bf4 ten sonra hiç iç açıcı değil. çok amatör geldi gözüme bf4 çok gerçekçi. ve cok daha zor.

sonra sniperle giderken adam tankla karsına cıkıyor. ayrıca bayrak alma oynanıyor genelde cok buyuk harıtalar var.

Yanı bır yere bekleyıp pusayım diyemiyorsun cunku 4 tarafındanda adam cıkabilir cs de 2 bilemedin 3 tane tutacagın yer var

yani oyun sankı 2 boyutlu gibi.

bf4 ise 3 boyutlu adam ucakla havadan paraşütle atlayıp arkandan bıcak saplıyor ruhun duymuyor filan mesela bir yere c4 koyuyor uzaktan kumandalı.

sen geçerken patlatıyor filan

msela bir evin içine girip köşeye pusuyorsun adam dışardan duvara c4 koyar veya roket atar duvar patlıyor. ve ölebiliyorsun.

Yine aynı sekılde eğer bütün kolonları indirirse ev üstüne çöküyor ve ölüyorsun.

bana göre en başarılı multi oyun. içinde herşeyi barındırıyor.

Ayrıca öyle bir istatistik tutuyorlar ki attıgın her boşa giden mermi sayılıyor.

dünya birincileri silahlara çeşitlere göre filan ayrılıyor herşey çok güzel bir oyun.

https://battlelog.battlefield.com/bf.../638752056/pc/

Esas

bekledıgım oyun nihayet geldi kazandıgımız paralarla hemen sipariş

türkçe dil desteği + osmanlı var.

Esas

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    bekledıgım oyun nihayet geldi kazandıgımız paralarla hemen sipariş

türkçe dil desteği + osmanlı var.

iyimiş call of duty yerine bu sene bunu oynarız

Esas

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Gönderi Kuralları