Sayfa 7/64 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 512 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Gaziantepspor

Esas

Sıfırdan başlıyoruz!

Gaziantepspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, SPOR TEMPO’da konuştu...

Ligin ilk yarısında başarısız bir dönem geçiren Gaziantepspor'da futbolculara 18 günlük izin verilmesi Erdoğan Arıca'yı harekete geçti. Kırmızı-Siyahlı takımın hocası, "Dünya'nın hiçbir yerinde bir futbol takımı devre arasında 18 gün izin kullanmaz. Bilgisiyar verilerine baktığımızda futbolcular sıfırdan başlıyor" dedi.

Gaziantepspor'un yeni teknik direktörü Erdoğan Arıca, önceki akşam katıldığı SPOR TEMPO programında önemli açıklamalarda bulundu. Kırmızı-Siyahlıların hocası, devre arasında futbolculara verilen 18 günlük izni eleştirirken takımını lige een iyi şekilde hazırlamaya çalıştığını dile getirdi.

18 günlük izin verilmez

Erdoğan Arıca, Gaziantepspor'dan ayrılan İtalyan teknik direktör Walter Zenga'nın devre arasında futbolculara 18 gün izin vermesini eliştirerek, "Dünya'nın hiçbir yerinde devre arası döneminde futbolculara 18 gün izin verilmez. Futbolcularla 5-6 günden buyana birlikte çalışıyoruz. Yaptığımız testler sonrasında bilgisayarın verileri çok kötü. Futbolcular sanki sıfırdan başlıyor. Tatil dönemi onları oldukça serbest bıraktırmış. Ama ben işime bakıyorum, bunları lige hazırlamakta benim görevim. Bunu yapmaya çalışıyorum" dedi.

Geçmişe sünger çektim

Gaziantepspor'un ilk yarıda aldığı başarısız sonuçların ve oynadığı kötü futbolun sorulması üzerine, geçmişle ilgili konuşmak istemediğini dile getiren Arıca, "Biz yeni bir sayfa açtık. Artık önümüze bakıyoruz. İlk yarıda öyle yada böyle çalışmış ve oynamışlar. Tekrar değiştirme imkanımız yok. O nedenle ikinci yarıda neler yapabiliriz bunu düşünmek zorundayız. Önümüze bakıyoruz ve işimizi yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

12 gün demek

24 antreman demek

"Takım 20 Ocak'ta oynanacak olan Sivasspor maçına hazır olur mu?" sorusuna açıklık getiren Erdoğan Arıca, "Hazır olur. Bunun için çaba hacıyorum. 5 gündün buyana çalışıyoruz ve günde çift antreman yaptık. Bu demek ki, 5 günde 10 antreman demek. Şimdi önümüzde 12 gün var. 12 günde 24 antreman yapacağız. Tabi ki, futbolcularımızı hazır duruma getirmek için uğruşıyorum" ifadesini kullandı.

Mutlu olmaları ve neşeli olmaları ben sevindiriyor

Oyuncuların antremanlarda oldukça rahat ve neşeli olduklarını ifade eden Erdoğan Arıca, "Beni en çok mutlu eden futbolcuların antremana zamanında gelip çok iyi çalışmaları. Neşeli olmalı ve mutlu olmaları. Bunun lige yansıması durumunda daha iyi bir takım olacağımıza inanıyorum. Ekip halinde Gaziantepli futbolseverlere güzel bir takım izlletireceğiz" dedi.

Ne iyiyiz, nede kötü

"Sıralamada ne iyi yerdeyiz, nede kötü yerde" diyen Erdoğan Arıca, ikinci yarıda bu yerin daha üstüne çıkmak için mücadele edeceklerini belirterek, "Karamsar olmaya gerek yok. Gaziantepspor o kadar da başarısız sayılmaz. Şu anda takım 20 puanla 12. sırada. Bende başarılı olacağıma inandığım için geldim. Lig sonunda şu andaki yerden daha iyi bir yerde ligi bitireceğimize inanıyorum" dedi.

Gitmek isteyen

futbolcu oldu

Zenga döneminde bir çok futbolcunun ayrılmak istediği Gaziantepspor'da kimin gideceğine kimin kalacağına kendisinin karar verebileceğini dile getiren Arıca, "Şu ana kadar bana gelipte "ben burada oynamak istemyorum. Gitmek istiyorum" diyen bir futbolcu oldu. Ama o futbolcuyada söyledim. Bu takımda kimin kalacağına kimin gideceğine ben karar veririm. Kimse bu takımdan gidemez" diye konuştu.

Alaves maçını unutamam

Gaziantepspor'da ilk görev aldığı dönemde UEFA kupasına gidin Erdoğan Arıca, "Kamil Ocak Stadı'nda oynadığımız Alaves maçını unutamam. Düşünün 6 ay yağmur yağmayan bir şehre o gün o saat yağmur yağdı. Rakibimizin de attığı iki gol gerçekten çok basitti. O günleri tekrar yakalayacağımıza inanmıyorum. Çünkü, önemli başarıların altına imza attık. Ama yarım kalan bir işim var. Onu tamamlamak istiyorum. Başarılı bir Gaziantepspor yaratmak tek hedefim" şeklinde konuştu.

Esas

Gaziantepspor yönetiminin anlaşma yaptığı açıklanan Fransız asıllı futbolcuda pürüz çıktı...

Gaziantepspor yönetiminin anlaşma yaptığı Fransız asıllı Kodjo Afanou'nun transferinde pürüz çıktı. Bu transferin gerçekleşip gerçekleşmemesi merakla beklenirken yöneticiler, Kodju Affanua’nın transferindeki pürüzü gidermek için çalıştıklarını söylediler.

İmza töreni ertelendi

Gaziantepspor’un ara transferden yararlanarak renklerine bağlamak istediği Kodjo Afanou'nun transferinde bazı pürüzler çıktı. Fransa’nın Bordeox takımında forma giyen ve son olarak Suudi Arabistan’da top koşturan stoper Kodjo Afanou'nun transferinde pürüz çıktığı ve bu nedenle siyahi futbolcunun Türkiye’ye gelerek Kırmızı-Siyahlı kulüple mukavele imzalamasının geciktiği bildirildi. Bu futbolcunun gelip gelmeyeceği ise merakla bekleniyor.

Yöneticiler pürüzü gidermeye çalışıyor

Gaziantepsporlu yöneticiler, Kodjo Afanou'nun transferindeki pürüzü gidermeye çalıştıklarını söylediler. Kırmızı-Siyahlılar, ‘’Afanou'yu renklerinize bağlamak istiyoruz.Ancak bazı pürüzler çıkıyor. Bu pürüzleri gidermeye çalışıyoruz’’ dediler.

Afanou'nun transferinde çıkan pürüzleri gidermek için imkanlarını son limitine kadar kullanacaklarını da kaydeden yöneticiler ‘’Bu pürüzleri giderebilir, problemleri aşabilirsek, Afanou'yu renklerimize bağlayacağız ‘’ diye konuştular.

Esas

Gaziantepspor, Afanou ile anlaştı
    13.01.2007 16:18 -

Gaziantepspor, Fransız stoper Kodjo Afanou'yu 1,5 yıllığına renklerine bağlarken, teknik direktör Erdoğan Arıca ile de 1,5 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

İkinci yarı hazırlıkları için kamp yaptığı Antalya'nın Lara beldesindeki Barut Hotel'deki imza törenine katılan kulüp başkan yardımcısı ve futbol şube sorumlusu Bülent Mamatoğlu, Fransa'nın Bordeaux takımında forma giyen 28 yaşındaki stoper Afanou'yu 1,5 yıllığına renklerine bağladıklarını söyledi.

1.80 boyundaki Fransız stoper, bu sabah Özel Lara Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçtikten sonra kendisini kırmızı-siyahlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Türkiye Ligi'nin iyi ve güçlü takımlardan oluştuğunu vurgulayan yeni transfer Fransız Kodjo Afanou ise "Avrupa, Türkiye Ligleri'ni yakından tanıyor.

Gaziantepspor'un, UEFA ve diğer Avrupa kupalarına katılmak isteyen bir kulüp olduğunu bildiğim için geldim. Burada olmaktan mutluyum" dedi

Esas

Fortis Türkiye kupası heyecanı

Fortis, Konya, Bursa ve Kayseri’den sonra Gaziantepli futbolseverleri de farklı bir kupa coşkusu ile tanıştırıyor.

20-21 Ocak tarihlerinde Gaziantep, Fortis Türkiye Kupası çadırına ev sahipliği yapacak. Gaziantep Demokrasi Meydanı’na kurulacak 12 metrelik dev Fortis Türkiye Kupası çadırında futbol şov, langırt, sanal futbol oyunu gibi çok sayıda eğlenceli aktivite taraftarları bekliyor. Yarışmaların düzenleneceği ve hediyelerin dağıtılacağı Fortis Türkiye Kupası çadırında dileyen taraftarlar Fortis Türkiye Kupası ile hatıra fotoğrafı da çektirebilecekler.

Fortis Türkiye Kupası’nda gerçek finaller öncesi yeşil sahalardaki heyecan artarken, stad dışında da farklı bir kupa heyecanı yaşanıyor. 12 metrelik dev Fortis Türkiye Kupası çadırı, Gaziantep’te futbolseverlere unutulmaz anlar yaşatacak. 20 - 21 Ocak tarihlerinde 10:00 - 20:00 saatleri arasında Gaziantep Demokrasi Meydanı’na kurulacak olan çadır, Fortis Türkiye Kupası ve futbol temalı aktivitelere ev sahipliği yapacak.

Daha önce Konya, Bursa ve Kayseri’de kurulan ve futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Fortis Türkiye Kupası çadırında, futbol şovdan langırta, sanal futbol oyunundan kupa ile hatıra fotoğrafı çektirmeye kadar çok sayıda aktivite yer alıyor. Taraftarlar, çadıra kurulan plazma TV’lerde, Fortis Türkiye Kupası sanal futbol oyununu oynayarak takımlarını Türkiye Kupası’nda şampiyonluğa taşıyabiliyorlar. Çadırda yarışmalar düzenlenirken, hediyeler de dağıtılıyor.

Bugüne kadar kurulduğu her şehirde binlerce futbolseverin ziyaret ettiği Fortis Türkiye Kupası çadırında en ilgi çeken etkinliklerden biri olan futbol şovda iki futbol cambazı futbol topuyla gösteriler yapıyor. Taraftarların ilgi gösterdiği bir diğer etkinlik de Fortis Türkiye Kupası ile hatıra fotoğrafı çektirilmesi oldu. Bundan önceki durak olan Konya’da iki günde yaklaşık 2.000 kişi Fortis Türkiye Kupası ile hatıra Polaroid fotoğraf çektirmişti.

Esas

3 Ocak'ta Antalya kampına başlayan Gaziantepspor, buradaki 15 günlük kampını bu akşam bitiriyor.

Kırmızı-Siyahlı takım akşam saatlerinde yola çıkacak. Uçakla Adana'ya buradan da karayoluyla Gaziantep'e gelecek olan Kırmızı-Siyahlı takım Sivas maçına kendi tesislerinde hazırlanacak.

Gaziantepspor’un Antalya Lara’da 3 Ocak’tan beri devam eden kampı, bugün sona eriyor. Antalya’da kamp yaparak ligin ikinci yarısına hazırlanan Kırmızı-Siyahlılar, her gün sabah ve akşam saatlerinde iki idman yaparak lige bilendiler.

Tek galibiyetle dönüyorlar

Bu akşam uçakla Antalya’dan ayrılacak olan Gaziantepspor, burada Akdeniz Cup kapsamında altı hazırlık maçı oynadı. Bu maçlardan üçünü kaybeden Gaziantepspor, Rizespor ile 1-1 berabere kaldı ve Sakaryaspor’u da1-0 mağlup ederek Akdeniz Cup’ta ikinci oldu.

Kampa girecekler

Kırmızı-Siyahlılar, Cuma günü Gaziantep’te tek çalışma yapacak ve kulüp lojmanlarında kampa girerek, Cumartesi günü saat 14.00’te Kamil Ocak stadında Sivasspor ile oynayacağı Fortis Türkiye Kupası gurup maçının saatini beklemeye başlayacak.

Arıca beraberliği sağladı

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, ligin ikinci yarısına Antalya’da kamp yaparak hazırlanan takımın bir bütün olduğunu söyledi. Kızıl, Erdoğan Arıca’nın ise takım içerisinde birlik ve beraberliği sağladığını dile getirdi.

Uzun bir süre takımla birlikte Antalya’da kalan ve hazırlık maçları ile yapılan antremanları yakından takip eden Gaziantepspor Kulüp Bayşkanı İbrahim Kızıl, ligin ikinci yarısından umutlu konuştu. Başkan Kızıl, teknik direktör Erdoğan Arıca ile futbolcular bir bütün olduğunu açıklayarak, “Erdoğan hoca takımla arkadaş gibi. Futbolcularla yeri geldiğinde şakalaşıyor, yeri geldiğinde işini en iyi şekilde yapıyor. Kamp süresince takımla hoca arasında çok iyi bir diyalog olduğunu gördüm. Buda lige yansırsa başarılı olacağız demektir. Benden buna inanıyorum. Ligin ikinci yarısında taraftarlarımıza daha iyi bir takım izllettireceğiz” dedi.

Esas

Yarın Galatasarayın kazanmasını istiyorum...Canım gaziantepsporumu bu maçta desteklemiyorum...

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Esas

Alıntı Originally Posted by turkishwarrior Yazıyı Oku
    Yarın Galatasarayın kazanmasını istiyorum...Canım gaziantepsporumu bu maçta desteklemiyorum...
    Küme düşün de görün yoksa denizli düşecek.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Tekirdağ, Bakırköy
    Gönderi
    2,673

Esas

dakika 87 gol Veysel...

maç sonucu: G.Antep 1 - 0 GS

Sayfa 7/64 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız